Najlepsze bonusy bukmacherskie

Zdobądź bonus 1600 €

wypłata 97.89%
Całkowita premia € 1600

100% do 3000 € lub więcej.

wypłata 99.98%
Całkowita premia € 3000

Ogromny bonus od depozytu 1000 €! 💣

wypłata 98.82%
Całkowita premia € 1000

WIODĄCY NA ŚWIECIE PROGRAM LOJALNOŚCIOWY KASYNA ONLINE!

wypłata 98.07%
Całkowita premia € 5000

€ 2400 Bonus powitalny

wypłata 97.81%
Całkowita premia € 2400

300 + darmowe spiny 150

wypłata 97.80%
Całkowita premia € 300

77 darmowych spinów + 100% aż do 200 $

wypłata 98.09%
Całkowita premia $ 200

Automaty od 100% do 100 £

wypłata 99.12%
Całkowita premia £ 100

AŻ DO 200 € / $ + 220 darmowych spinów

wypłata 98.24%
Całkowita premia € / $ 200

100% przy pierwszym depozycie do 200 €

wypłata 98.32%
Całkowita premia € 200

Bukmacherzy zawsze szukają nowych sposobów na przyciągnięcie klientów, aby pozostać konkurencyjnymi na rynku. Większość bukmacherów prowadzi system premiowy dla użytkowników. Nasz ranking przedstawia najlepsze najnowsze bonusy bez depozytu od bukmacherów w Europie 2021.

Nowe bonusy od bukmacherów internetowych

Program motywacyjny jest jednym z kryteriów wyboru bukmachera. Szereg bonusów powitalnych ma na celu przyciągnięcie odbiorców. Dzięki takim nagrodom gracze mogą stawiać zakłady bez wpłacania własnych środków. Zwykle do bonusów bez depozytu jest dołączonych kilka warunków, takich jak:

 • Subskrybowanie stron sieci społecznościowej bukmachera. W ten sposób bukmacherzy zyskują lojalną publiczność bez wydatków na reklamę.
 • Przejście pełnej weryfikacji, czyli procedur weryfikacji tożsamości.
 • Instalowanie aplikacji mobilnej itp.

Jednocześnie zazwyczaj istnieją surowe ograniczenia dotyczące kursów, rodzajów sportów do zakładów, rodzajów rynków itp.

Rodzaje bonusów

Bonus za rejestrację bez depozytu

Zaletą bonusu bez depozytu jest to, że nie musisz zasilać swojego konta, aby go otrzymać. Wystarczy zarejestrować się i zweryfikować swoją tożsamość jednym z dostępnych sposobów, jeśli bukmacher tego wymaga. Wadą jest to, że darmowy zakład jest zwykle mniejszy niż 1000 $. Ponadto istnieje kilka ograniczeń dotyczących jego stosowania. Czasami dość trudno jest spełnić wszystkie wymagania bukmachera dotyczące zakładów dla bonusu. Ta oferta jest odpowiednia przede wszystkim dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają działalność związaną z zakładami. Premia pomogłaby im ocenić własne mocne strony bez wydawania ani grosza. Nasza lista zawiera najlepsze bonusy powitalne bez depozytu od bukmacherów.

Bonus od pierwszego depozytu

Aby go otrzymać, musisz się zarejestrować, przejść weryfikację i zasilić swoje konto. Następnie otrzymasz darmowy zakład równy Twojemu pierwszemu depozytowi, ale nieprzekraczający określonej ustalonej kwoty. Europejscy bukmacherzy oferują średnio od 500 do 1000 $ w darmowych zakładach. Aby wypłacić te środki, musisz spełnić wymagania dotyczące zakładów. Zwykle zajmuje to 30 dni. Bukmacher może również przedstawić szereg wymagań dotyczących zakładów. Mogą to być określone rodzaje zakładów, minimalne limity kwotowań itp.

Kody bonusowe i kody promocyjne

Są dwojakiego rodzaju: jednorazowe (dla konkretnego gracza) i wielokrotnego użytku (dla wielu użytkowników). Kody promocyjne zwykle mają datę ważności, więc musisz aktywować ofertę promocyjną na czas.

Kody są dystrybuowane przez partnerów bukmachera, takich jak zasoby informacyjne, osobowości medialne itp. Najpopularniejszym przykładem są streamery gier. Wielu z nich publikuje kody promocyjne na swoich stronach internetowych i stronach nadawczych, zwykle składających się z ich pseudonimów. Po aktywacji klucza użytkownicy otrzymują dodatkową zachętę od bukmachera. Ta forma współpracy jest korzystna dla wszystkich stron:

 • Bukmacherzy płacą za każde użycie kodu promocyjnego. W ten sposób są w stanie ocenić opłacalność reklam.
 • Osobowości medialne mają swoich wiernych odbiorców, na których mają wpływ. Od czasu do czasu organizują nawet konkursy kodów promocyjnych. W ten sposób udaje im się przyciągnąć dużą liczbę użytkowników.
 • Gracze otrzymują nowe nagrody od bukmacherów. Ale aby z nich skorzystać, nie musisz koniecznie spełniać żadnych warunków (depozyt, zakład itp.).

Darmowe zakłady

Darmowy zakład to po prostu zakład na określoną kwotę, w którym bukmacher płaci stawkę. Jest to okazja do postawienia zakładu bez ryzyka i wypłaty wygranej netto, jeśli zakład wygrywa. Na przykład, gracz ma darmowy zakład o wartości 1000 $. Stawia po kursie 1.57. Jeśli zakład wygrywa, gracz otrzymuje 570 $.

Gracze otrzymują darmowe zakłady za spełnienie określonych warunków:

 • Przeładuj konto
 • Weryfikacja.
 • Zakłady na określoną kwotę w ciągu tygodnia lub miesiąca.
 • Jako zwrot pieniędzy za stracił zakłady.

Darmowe zakłady zwykle mają limity kursów, rzadziej typ rynku. Niektórzy bukmacherzy oferują darmowe zakłady tylko na określone turnieje, aby zwiększyć ich popularność.

Bonusy dla zwykłych graczy

Wielu bukmacherów oferuje aktywnym klientom programy lojalnościowe. Dzięki takim programom użytkownicy mogą stale osiągać dodatkowe zyski, stawiając zakłady. Warunki zależą od bukmachera. Ale podkreślmy ogólne punkty:

 • Za każdy postawiony zakład (lub w niektórych przypadkach przegrany zakład) użytkownik otrzymuje punkty. System przyznawania tych punktów zależy od dwóch czynników: kwoty zakładu i statusu gracza w programie lojalnościowym.
 • Pod koniec okresu sprawozdawczego (przeważnie miesiąc, rzadziej tydzień), punkty można wykorzystać do zakupu darmowych zakładów. U niektórych bukmacherów punkty można od razu przelać na konto główne lub wykorzystać do zakupu nagród, na przykład towarów klubowych.
 • W miarę gromadzenia punktów, status gracza rośnie. Im wyższy status, tym szybciej przyznawane są punkty. Również wielkość otrzymanych darmowych zakładów zależy od poziomu gracza w programie lojalnościowym

Główną różnicą w stosunku do innych bonusów jest brak ograniczeń. Użytkownicy mogą obstawiać dowolne dyscypliny sportowe i wydarzenia z dowolnymi kursami. Programy lojalnościowe są korzystne dla samego bukmachera, ponieważ klienci są zmotywowani do stawiania większej liczby zakładów, aby uzyskać wyższy status. Wielkość dostarczonego cashbacku jest kompensowana przez marżę bukmachera, którą każdy bukmacher wkłada w kursy.

Powyżej znajdują się najpopularniejsze nagrody. Ponadto wielu bukmacherów okresowo organizuje konkursy prognoz sportowych z nagrodami, zachęcają klientów z okazji świąt, zapewniają cotygodniowe bonusy itp.

Wypłata wygranych

Bukmacherzy online, którzy oferują bonusy za rejestrację bez depozytu, ustalają różne zasady, których należy przestrzegać, aby wypłacić wygrane. Warunki zależą od rodzaju oferty:

 • Aby wypłacić bonus od depozytu, musisz postawić kwotę przekraczającą kwotę bonusu X (średnio 15-30) razy. Ta liczba jest również nazywana zakładem. Postęp obstawiania jest wyświetlany w obszarze osobistym. W przypadku niektórych bukmacherów nie możesz zasilić swojego konta w okresie premiowym. W przeciwnym razie gracz może zostać ukarany przez bukmachera.
 • Wypłata gotówki wymaga obstawienia określonej kwoty w ciągu miesiąca, tygodnia lub innego okresu sprawozdawczego. Niektórzy bukmacherzy mogą mieć dodatkowe ograniczenia dotyczące kursów, sportów i typów rynków.
 • Darmowe zakłady nie wymagają specjalnych zakładów. Możesz zdobyć pieniądze, gdy Twój zakład wygra. Mogą jednak obowiązywać ograniczenia dotyczące rodzaju zakładu i wysokości kursów. Zasady zależą od bukmachera.

Pragnienie dodatkowego zysku wśród obstawiających dało początek tak zwanemu „polowaniu na bonusy” lub „polowaniu na bonusy”. Niektórzy gracze ciągle zmieniają bukmacherów w nadziei na otrzymanie bonusu powitalnego. W rzeczywistości ta taktyka nie daje pożądanych rezultatów, ponieważ aby postawić zakład, należy spełnić szereg warunków. Dlatego doświadczeni użytkownicy nie zalecają uciekania się do takiego schematu. Lepiej jest wybrać jednego lub kilku bukmacherów i stale w nich grać.

 

Najlepsze bonusy bukmacherskie Aktualizacja: Grudnia 19, 2020 Autor: Damon

Powiązane bonusy:

kody promocyjne dla Cleos VIP Room