Ostateczny wynik


Wynik końcowy to gra w kasynie online, w której gracze mogą postawić na wynik a piłka nożna dopasować dwie drużyny. Gracz może wybrać ligę do obstawienia ze wszystkich głównych lig w całej Europie. Po wybraniu ligi zostaniesz przeniesiony do ekranu wyboru drużyny, w którym wybierasz dwie drużyny w tej lidze, które będą się wzajemnie bawić. Alternatywnie możesz wybrać losowe urządzenie, a gra wybierze, które zespoły mają grać.
Jak grać
Obstawianie odbywa się za pomocą żetonów, które pojawiają się w lewym dolnym rogu ekranu. Wybór żetonu o określonej wartości pozwoli ci obstawić tę kwotę.
Możesz postawić na cztery różne sposoby. Zakład meczowy oznacza podjęcie decyzji, czy drużyna gospodarzy lub drużyna gości wygra, czy też drużyny losują.
Możesz również wybrać, jaki Twoim zdaniem wynik będzie w zakładzie na wynik, lub wybierz „inny”, aby wybrać wynik, którego nie ma na liście.
Możesz postawić na całkowitą liczbę zdobytych goli, pobranych z obu drużyn i wszystkich strzelców.
The final betting option is to use the ‘specials’ bet, anticipating that a particular event will occur at some point during the match. Events include penalties scored or missed, czerwony cards and injury time goals.
Cechy
W przeciwieństwie do wielu gier opartych na piłce nożnej, prawdziwa siła życiowa zespołów będzie odzwierciedlona w ich skuteczności w grze.
Jest to również odzwierciedlone w szansach, więc bezpieczny zakład to wybór drużyny, która jest silna i powrót do zwycięstwa przeciwko słabszej drużynie. Jednak w tym scenariuszu szanse byłyby również mniejsze.
The ability to select your favourite league and teams makes this arkada game more dynamic than you would expect from virtual football betting.
Bonusy
Jeśli wygrasz swoją grę, możesz wybrać opcję wygranej w rundzie bonusowej. Aby wygrać w tej rundzie, musisz poprawnie odgadnąć, czy rzut karny będzie wynikiem, czy brakiem punktów. Wygrana rundy bonusowej podwoi wygrane z ostatniego zakładu. Przegrana oznacza, że ​​wygrane z ostatniego zakładu zostaną utracone.
Daj sobie dodatkowe szansę na wygraną dzięki naszemu 100% bonusu powitalnego w wysokości do 200.

 

Losowe darmowe gry kasynowe:

 

Ostateczny wynik Aktualizacja: 18 stycznia 2019 r. Autor: Aamir Berrey