Pandamania

Komentarze 0
Pandamania

Pandamania


Pandamania slot jest jednym z Nextgen Internetowe automaty do gier o tematyce zwierzęcej. Gracze dołączą do Pandy i jego przyjaciół w najbardziej chaotycznym zoo na świecie, gdzie zwierzęta biegają na wozach z napędem, a strażnik jest związany i nigdzie go nie widać; jednak ten chaos może prowadzić tylko do większej liczby funkcji bonusowych i lepszych nagród.
Mobilny automat Pandamania to pięciobębnowa gra z trzema rzędami i standardowymi dwudziestoma pięcioma liniami wygrywającymi. Same bębny znajdują się w krajobrazie zoo, gdzie można zobaczyć wodospady, klatki i oczywiście znak ostrzegawczy, aby nie karmić żadnego ze zwierząt. W trakcie wirowania możesz również cieszyć się ekscentrycznymi i zabawnymi efektami dźwiękowymi, które towarzyszą każdemu obrotowi, ale nie tak bardzo, jak z pewnością docenisz łatwą do śledzenia rozgrywkę. Twoje wrażenia z gry w grze są jeszcze lepsze dzięki możliwości wyboru zakładu na obrót, który może wynosić od zaledwie 1p na obrót do £ 50 na obrót.
Wild Symbol
Podobnie jak większość automatów, masz standardowe symbole na bębnach. W tym przypadku wszystkie są w jasnych kolorach i zawierają wózek z napędem na pedały, niektóre bilety do zoo, torbę słodyczy, związany zookeeper i oczywiście standardowe symbole kart do gry 9, 10, J, Q, K i A. Ty także mają unikalne symbole, które zawierają dziki symbol. Sam Panda jest dzikim symbolem w automatach do gry Pandamania, a gdy go zobaczysz, będziesz szczęśliwy, ponieważ może on pomóc w uzyskaniu zwycięskiej kombinacji, jeśli będzie mógł, zastępując brakujące symbole.
Symbol Scatter
Oprócz specjalnego symbolu Panda na automacie Pandamania, masz również symbol rozproszenia. Symbolem rozproszonym jest znak zoo Pandamania. Ten symbol nie tylko pomoże w ukończeniu zwycięskich kombinacji rozproszonych, ale także wyzwoli bonus darmowych spinów.
Cechy Bonus
Pick Me Bonus - Bonus Pick Me jest pierwszą funkcją bonusową na automacie Pandamania, którą można wywołać za pomocą symbolu kłódki, który pojawia się tylko na bębnach dwa, trzy i cztery. Wyląduj trzy na bębnach, a dostaniesz do wyboru. Za kłódką zostanie wygrana nagroda pieniężna, nagroda pieniężna i szansa na ponowne wybranie lub wszystkie trzy nagrody.
Ucieczka Panda Bonus
Ucieczka premii panda jest drugą funkcją bonusową w grze slotowej Pandamania i jest to całkowicie losowa funkcja. W przypadkowych momentach panda będzie przechodzić przez cały ekran, dodając do bębnów dziczyki i miejmy nadzieję, tworząc w ten sposób zwycięstwa.
Darmowych Spinów
Trzecia i ostatnia premia na automacie Pandamania to bonus do darmowych spinów. Możesz wywołać to przez wyładowanie trzech lub więcej symboli rozproszenia znaku Pandamania na bębnach. Dzięki temu otrzymasz 10 darmowych spinów, a każda wygrana zostanie podwojona dzięki mnożnikowi 2x. Możesz także ponownie uruchomić funkcję, lądując jeszcze trzy rozpraszające.

Losowe darmowe gry kasynowe:

Pandamania Aktualizacja: Styczeń 24, 2019 Autor: Aamir Berrey