10 najlepszych kasyn online na Wyspie Man

Często myli się jako część Wielka BrytaniaWyspa Man jest w rzeczywistości odrębną jurysdykcją z własnym rządem. To właśnie ta niezależność sprawiła, że ​​mała wyspa stała się centrum finansowym, znanym dziś jako dzisiejsza. UK firmy są znane z tego, że rejestrują tam swoje aktywa, ale nie są jedynymi operatorami, którzy chcą skorzystać na korzystnych przepisach Manx. Dziś wyspa jest również uważana za centrum zakładów i hazardu online. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, przez lata przyciągał uwagę wielu firm hazardowych online. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co sprawia, że ​​ta licencja na gry jest tak pożądana, sugerujemy przeczytanie dalej. Oto nasza najlepsza lista opcji kasyna online Isle of Man, które Cię rozpalą.

10 najlepszych witryn kasyn online na Wyspie Man ze świeżymi bonusami!

100% do 400 $ + 200 darmowych spinów

wypłata 97.88%
Całkowita premia $ 400

€ 2400 Bonus powitalny

wypłata 97.81%
Całkowita premia € 2400

77 darmowych spinów + 100% aż do 200 $

wypłata 98.09%
Całkowita premia $ 200

Automaty od 100% do 100 £

wypłata 99.12%
Całkowita premia £ 100

Bonus 300 USD dla nowych klientów

wypłata 98.14%
Całkowita premia $ 300

20 darmowych spinów + 200% do 3000 €

wypłata 98.17%
Całkowita premia € 3000

Premia za 100% dopasowania do 250 £

wypłata 98.21%
Całkowita premia £ 250

Aż do € 600 Bonus

wypłata 97.55%
Całkowita premia € 600

1000 € / $ LUB 5 BTC +200 DARMOWYCH SPINÓW

wypłata 97.46%
Całkowita premia € / $ 1000O najlepszych 10 kasynach internetowych na Wyspie Man z OGROMNYMI bonusami!

Regulamin zakładów na wyspie Man i wymagania licencyjne
Aby wziąć pod uwagę licencję na Wyspę Man, dostawca usług internetowych musi spełniać szereg wymagań. Przede wszystkim bukmacher musi mieć duże biuro na wyspie. Musi także spełniać wszystkie wymogi licencyjne i wykazywać, że nie ma żadnych powiązań z przestępczością oraz ma przejrzysty model własności oparty na uczciwości i przestrzegający zasad przeciwdziałania praniu pieniędzy. Wreszcie, bukmacher musi udowodnić, że jest kompetentny w prowadzeniu zakładów bukmacherskich i ma wystarczające środki finansowe, aby wypłacić wygranych graczy. Proces uzyskiwania licencji jest stosunkowo szybki, ponieważ Komisja zazwyczaj podejmuje decyzję w ciągu 2 miesięcy lub krócej.

Gdy bukmacherowi uda się uzyskać licencję na Wyspie Man, może liczyć na wiele różnych korzyści. Ze względu na swój niezależny status Wyspa Man oferuje bukmacherom wyjątkowe środowisko biznesowe. Dotyczy to w szczególności specjalnych zachęt i zwolnienia z podatku VAT.

Wyspa Man Znane ustawodawstwo i prawa

Komisja Nadzoru Hazardu na Wyspie Man na przestrzeni lat wprowadziła wiele różnych przepisów. Najbardziej godnym uwagi rozporządzeniem wdrożonym przez Komisję jest ustawa o grach hazardowych online z 2001 r. Zapewniająca podstawowe przepisy dotyczące zakładów i hazardu online oraz utorowała drogę dla innych przepisów. Inne istotne regulacje obejmują regulamin gier hazardowych online z 2007 r., W którym określono wymogi dotyczące marketingu i reklamy, oraz ustawę o nadzorze hazardu z 2010 r., Która dodatkowo określa status Komisji Nadzoru Hazardu na Wyspie Man.

Testowanie licencji Wyspy Man i ochrona Bettor

W celu zapewnienia, że ​​wszyscy licencjonowani bukmacherzy firmy działają zgodnie z Regulaminem, Komisja Nadzoru Hazardowego Wyspy Man współpracuje z kilkoma niezależnymi audytorami. Ich działania zapewniają, że wszystkie stosowane mechanizmy zakładów są przyjazne i uczciwe dla obstawiających. Komisja wymusza wyrywkowe kontrole dokumentacji handlowej. Jeśli audytorzy znajdą jakiekolwiek dowody oszustwa, prania pieniędzy, niewystarczających funduszy lub jakiegokolwiek innego naruszenia warunków licencji, cofną licencję na stronie bukmacherskiej.

Przy rygorystycznych przepisach Komisja nadal obciąża operatorów zakładów bukmacherskich ich działaniami. Ma bardzo ścisły zestaw warunków, jeśli chodzi o politykę finansową, której muszą przestrzegać licencjonowani bukmacherzy. Komisja Nadzoru Hazardu na Wyspie Man ściśle monitoruje wszystkie konta finansowe, aby upewnić się, że fundusze operacyjne i fundusze gracza nigdy się nie mieszają. Zapewnia to graczom bezpieczeństwo finansowe na wypadek upadku bukmachera. Operatorzy ponoszą dużą odpowiedzialność, szczególnie jeśli chodzi o ich politykę prywatności. Licencje są odnawiane co pięć lat. Bukmacherzy muszą wykazać, że oferują środowisko przyjazne dla gracza i dysponują wystarczającymi metodami bezpieczeństwa w celu ochrony prywatnych informacji i finansów ich użytkowników. Bukmacherzy, którzy tego nie zrobią, są pozbawieni licencji Isle of Man.

Jak się dowiedzieć, czy bukmacher jest regulowany przez Wyspę Man?
Komisja Nadzoru Hazardu na Wyspie Man jest na tyle renomowana, że ​​często zdarza się, że bukmacherzy próbują sfałszować swoje prawo jazdy. Bez względu na to, czy bukmacher internetowy twierdzi, że ma ważną licencję, czy nie, zawsze powinieneś sprawdzić historię przed zarejestrowaniem się u nich. Możesz to zrobić, sprawdzając stopkę na stronie głównej i szukając logo Komisji Nadzoru Hazardu na Wyspie Man. Alternatywnie możesz przejść na stronę rządu wyspy Man i sprawdzić, czy bukmacher jest wymieniony jako licencjonowany przez organ. Oficjalna strona wyspy Man zawiera również długą listę kasyn, które zostały zablokowane i znajdują się na czarnej liście, które zostały przez nich uznane za niebezpieczne.

Procedura reklamacyjna - jak załatwić reklamację?
Komisja zaleca, aby najpierw skontaktować się z posiadaczem licencji w sprawie problemu z nimi. Większość problemów można rozwiązać za pomocą samego operatora. Jeśli jednak nie jesteś zadowolony ze sposobu, w jaki Twoja skarga została rozwiązana, możesz skontaktować się z Komisją Nadzoru Hazardu na Wyspie Man, wypełniając formularz bezpośrednio na ich stronie internetowej. Komisja może wystąpić jako mediator, jeśli ty i operator mają różne opinie. Jeśli masz problem, który wymaga mediacji przez Komisję, upewnij się, że poprawnie wypełniłeś formularz. Musi być w języku angielskim i zawierać pełne imię i nazwisko, dane kontaktowe, nazwę użytkownika konta, nazwisko bukmachera, pełne dane dotyczące skargi oraz wszystkie istotne dokumenty i korespondencję między tobą a bukmacherem. Jeśli Twój indywidualny przypadek wymaga dochodzenia, Komisja potwierdzi Twoją skargę i poinformuje Cię o wyniku procesu.

10 najlepszych kasyn online na Wyspie Man Aktualizacja: Czerwiec 1, 2020 Autor: Damon

Contents [show]

Powiązane bonusy:

przegląd kasyna bukmachera