Zrzut ekranu Bingo Fest
Zapisz RSS

Bingo Fest

Online Bingo Fun w BingoFest

At BingoFest.comświętujemy codziennie bingo. Nasza świąteczna atmosfera jest możliwa dzięki zapewnieniu naszym fanom najbardziej zaawansowanej technologii gier i ekscytującej społeczności czatu. W ciągu naszej historii 12, BingoFest przyznał miliony w nagrodach pieniężnych nie tylko z naszych nagradzanych pokoi bingo, ale także z naszej ogromnej różnorodności automatów wideo, pokera wideo, reaktorów łańcuchowych i gier stołowych w kasynie.

Bez względu na porę dnia masz ochotę na zabawę bingo, BingoFest jest to miejsce, które należy. Niezrównane ogromne premie, ogromne wygrane i przyjazna i pomocna obsługa klienta BingoFest.com punkt kompleksowej obsługi podekscytowania bingo online. Jeśli masz ochotę na zabawę, przyjdź i przyłącz się do naszej gościnnej społeczności i pozwól rozpocząć uroczystości!

Zespół

Zapewnienie ogromne nagrody, pierwszej klasy obsługę i bezpieczne środowisko gry, BingoFest nieustannie stara się być najlepszy w bingo online dla wymagających entuzjastów bingo.

Nasze standardy

BingoFest rozumie, że aby zapewnić najlepszą obsługę w bingo online trzeba stawać na głowie, dla wszystkich swoich członków.

  • Wszyscy członkowie są postrzegane jako VIP
  • Wszyscy członkowie zasługują na szybką i uprzejmą uwagę wszystkich żądań pomocy
  • Wszyscy członkowie mają otrzymać taką samą szansę na wygraną

W oparciu o nasze zrozumienie potrzeb naszych członków gwarantujemy, że każda osoba w BingoFest otrzyma rozrywkę najwyższej klasy.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w dziale FAQ. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź kontakt dostawać podłączony do właściwej osoby.

Ta strona jest częścią Vista Gaming Network i ta usługa jest obsługiwana przez Palau Holdings NV na podstawie licencji nr 1668 / JAZ wydanej dla Curacao Egaming, autoryzowanej i regulowanej przez rząd Curacao.

Dr MJ Hugenholtzweg Z / N

UTS Gebouw, Willemstad

Curacao

Telefon: + (356) 2133 1828

Zagraj terazhttps://www.bingofest.com

Bonusy od kuponów kasynowych

Całkowity: 10

Bonus od kasyna kuponowego

Bonus od kasyna kuponowego

Bonus od kasyna kuponowego

Bonus od kasyna kuponowego

Bonus od kasyna kuponowego

Bonus od kasyna kuponowego

Nierzetelne bonusy

Całkowity: 0

Niestety, nie znaleziono bonusu w kasynie