Zrzut ekranu Bingo Loft
Zapisz RSS

Bingo Loft

Bingo Loft jest zasilany przez oprogramowanie należące do Brigend Limited, która jest spółką całkowicie zależną od Cassava Enterprises (Gibraltar) Limited ("Cassava"). Kasawa z przyjemnością zapewni ci usługi bingo online pod swoim zdalnym prawem do gry wydanym przez rząd Gibraltaru na rzecz kasyna. Wszystkie gry na tej stronie są w pełni kontrolowane i dokładnie przetestowane, aby to zapewnić fair play i uczciwe wypłaty. Nasze główne priorytety to bezpieczeństwo i prywatność.

odpowiedzialny hazard

Chociaż wiemy, że Bingo Loft to miejsce, w którym jesteśmy, a jednocześnie wiemy, że musimy zapewnić naszym graczom bezpieczne i odpowiedzialne środowisko do gier. Wiemy, że naszym obowiązkiem jest zapewnić ci niesamowicie rozrywkowe doświadczenie, ale musimy również zapobiegać kompulsywnemu używaniu i uniemożliwić członkom niepełnoletnim dostęp do naszych produktów do gier. Jako odpowiedzialna firma zajmująca się grami, staramy się zapewnić przejrzystą ochronę gracza.

 • Ochrona nieletnich
 • Zapobieganie nałogowemu hazardowi

Ochrona nieletnich

Zgodnie z rozporządzeniem rządu Gibraltaru dotyczącym gier, jeśli masz mniej niż 18, nie możesz grać w nasze gry Bingo. Używamy zaawansowanych systemów, które mogą sprawdzić, czy ktoś, kto próbuje grać w nasze gry Bingo, jest nieletnim, a my śledzimy ich, jeśli próbują grać na Bingo Loft. Dbamy również o to, aby nie projektować pokoi, aby przyciągnąć dzieci lub młodzież. Dbamy również o to, abyśmy zrobili wszystko, aby zniechęcić ich do przyłączenia się do Bingo Loft. Wiemy jednak, że internet jest łatwo dostępny w wielu domach na całym świecie. Wiemy więc, że firmy zajmujące się grami i rodzice muszą współpracować, aby chronić swoje dzieci przed dostępem do Twojego konta Bingo Loft. Aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim dzieciom, zalecamy zainstalowanie oprogramowania filtrującego, aby uniemożliwić nieletnim dostęp do niektórych witryn i programów. Więcej wskazówek dla rodziców:

 • Nie pozostawiaj dzieci bez nadzoru w pobliżu komputera, gdy działa aplikacja bingo.
 • Chroń swoje programy do gier za pomocą hasła.
 • Nie zezwalaj osobom korzystającym z 18 na uczestniczenie w jakichkolwiek grach hazardowych.
 • Zachowaj swoją nazwę użytkownika, hasło i dane metody depozytu w Bingo w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 • Poinformuj swoje dzieci o legalności i potencjalnym uszkodzeniu nieletniego hazardu.
 • Ogranicz czas spędzany przez dzieci w Internecie.

Niestety, żaden system nie jest niezawodny. Jeśli znasz osobę w wieku poniżej 18, która jest zarejestrowana w Bingo Loft, powiadom nas o tym nasz zespół pomocy technicznej pod adresem support@bingoloft.com

Zapobieganie nałogowemu hazardowi

Bingo Loft ma być zabawną, relaksującą formą rozrywki. Istnieje jednak niewielka liczba osób, które mogą mieć obsesję na punkcie potencjalnych zysków pieniężnych oferowanych przez nasze gry. Badania sugerują, że tylko bardzo mały procent populacji dorosłych jest podatny na kompulsywne problemy z hazardem. Nasz zespół w Bingo Loft jest przeszkolony w zakresie metod i technik rozpoznawania i podejmowania odpowiednich działań w przypadku napotkania kompulsywnego lub niepełnoletniego hazardu. Stworzyliśmy okazję, aby samemu wykluczyć się z gry w Bingo, jeśli uważasz, że twoje wrażenia z gry nie są już tylko formą rozrywki.

 1. Aby uzyskać więcej informacji na temat samowykluczenia, kliknij tutaj.
 2. Przygotowaliśmy również narzędzia do ustalania własnych maksymalnych limitów depozytów, aby mieć pewność, że grasz zawsze w ramach ustalonych wcześniej limitów. Aby uzyskać więcej informacji na temat ustawiania limitów wpłat, kliknij tutaj.
 3. Na twoją prośbę usuniemy twoje imię z naszej listy mailingowej.

Zapamiętaj

 • Hazard to forma rozrywki. To nie jest sposób na szybkie wzbogacenie się i spłacenie długów.
 • Hazard to gra losowa. Nie ma formuł gwarantujących wygrane.
 • Upewnij się, że decyzja o uprawianiu hazardu jest Twoim wyborem.
 • Nigdy nie próbuj ścigać swoich strat.
 • Sprawdź regularnie wydawane kwoty.
 • Upewnij się, że znasz zasady gier, w które grasz.

Podobnie jak wiele rzeczy, to, co jest przyjemne z umiarem, może być katastrofalne w nadmiarze. Jeśli podejrzewasz, że masz problem z hazardem, możesz uzyskać profesjonalną pomoc od następujących organizacji:

Zagraj terazhttps://www.bingoloft.com

Aktywne bonusy

Całkowity: 2
Tu zaczyna się relaks w Jackpot ... Czy jest lepszy sposób na rozluźnienie się po ciężkim dniu niż gra o nagrody pieniężne bez przerwy? Dołącz do nas w Daily Unwind, gdzie każdy wygrywa jackpot ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Chcesz spędzać czas z kolegami z mieszkania? Zacznij od ekskluzywnego bonusu powitalnego: Zaloguj się do depozytu w Bingo LUDZKIE £ 5 - £ 100 w kasie Uzyskaj natychmiastowy bonus powitalny 200%! Więc jeśli ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Nierzetelne bonusy

Całkowity: 0

Niestety, nie znaleziono bonusu w kasynie