Zrzut ekranu Mobby Slots
Zapisz RSS

Mobby Slots

Mobby Slots to kasyno online, które działa na licencji UK. Został on uruchomiony w 2016 i teraz przyspiesza do TOP platform wokół Internetu. Licencjonowane gry Playson, Gry Parlay i inni deweloperzy okazują się być tymi, którzy osiągają wysoki zwrot 97%.

Programy bonusowe w Mobby Slots cały czas się rozwijają. Za pierwszą wpłatę możesz otrzymać do 200%. Są też turnieje i bitwy dla użytkowników.

Główną sekcją tutaj jest wybór automatów. Prawie wszystkie filmy wideo mogą być odtwarzane jako wersje demonstracyjne.

Istnieje zestaw zalet profesjonalistów Mobby Slots:

 • wspaniała ocena według recenzji graczy;
 • certyfikacja przez GamCare i GamblingJustice;
 • wiele metod płatności depozytów;
 • szybkie transakcje i niewielkie ograniczenia.

Możesz wypłacać pieniądze za pomocą Skrill lub kart bankowych, które ograniczają zasięg, ale nie stwarzają problemów dla graczy. Należy również pamiętać, że jedyną walutą tutaj jest GBP.

Mobby Slots to młody konkurent dla dużych kasyn z uczciwym hazardem i prostym, atrakcyjnym wyglądem strony internetowej.


Witamy w regulaminie MobbySlots.com. Niektóre z nich przedstawiono poniżej, a niektóre znajdują się w innych miejscach na naszych stronach internetowych. Poniżej znajdziesz linki do nich. Niniejsze warunki obowiązują od lipca XUMS, 18.

Ta sekcja zawiera informacje prawne, które należy przeczytać i zaakceptować, jeśli chcesz uzyskać dostęp do lub korzystać z usług online i interaktywnych gier oferowanych przez MobbySlots.com. Nazywamy te produkty i usługi jako całość "Usługami gier". Odnosimy się do każdej pojedynczej gry (bingo, kasyna, automatów itp.) Jako "produktu gry".

Kiedy uzyskujesz dostęp do usług gier i korzystasz z nich, robisz to na warunkach umowy z nami, która składa się z głównych zestawów terminów 3:

 • Ogólne warunki: które dotyczą wszystkich aspektów usług gier. Znajdziesz te określone poniżej;
 • Warunki specyficzne dla produktu: organizowane przez odniesienie do któregokolwiek z naszych produktów i usług do gier są wykorzystywane przez Klienta. Te warunki dotyczące określonego produktu można znaleźć w odpowiednim produkcie lub usłudze związanej z grą;
 • Zasady gry lub Reguły domu dla poszczególnych produktów: Te zasady znajdziesz również w odpowiednim produkcie do gier.

Poniżej znajdziesz linki do głównych sekcji Ogólnych warunków. Kliknij również link odpowiedniego produktu na górze tej strony, aby uzyskać dostęp i przeczytać różne artykuły w Warunkach korzystania z poszczególnych produktów i odpowiednich Zasadach Gry lub Regułach domowych.

Kiedy odnosimy się do "Warunków", mamy na myśli te z powyższych warunków, które obowiązują w danych okolicznościach (np. Ogólne Warunki będą zawsze obowiązywały, ale jeśli korzystasz tylko z Bingo, wtedy Warunki Ogólne Bingo i Zasady Systemu Bingo zastosowanie, ale nie te dotyczące innych produktów).

Istnieją również inne elementy, takie jak nasza Polityka prywatności, nasza Polityka odpowiedzialnego hazardu i inne aspekty, które są istotne i zawsze będą miały zastosowanie i są one uważane za część Warunków.

W przypadku jakichkolwiek niezgodności pomiędzy Ogólnymi warunkami i ogólnymi warunkami, pierwszeństwo mają Ogólne Warunki.

KIM JESTEŚMY

"Ty", "Twój", "Klient" i "Gracz" odnoszą się do naszego klienta rejestrującego się u nas w celu uzyskania dostępu i korzystania z Usług gier. "My" "Nasze" "Nas" i "Gry sieciowe" dotyczą członków Grupy Firm świadczących Usługi gier, w tym Parlay Games Inc. i dostępnych dostawców gier innych firm.

Szczegóły tych firm są następujące:

MobbySlots.com jest licencjonowane i regulowane przez brytyjską Komisję ds. Hazardu. Numer licencji 41297.

Kiedy rejestrujesz, otwierasz, uzyskujesz dostęp lub zarządzasz kontem klienta u nas (w tym dokonywanie i otrzymywanie płatności), masz do czynienia z Parlay Games Inc.

Korzystamy z różnych stron internetowych w celu dostarczania Usług gier ("Strony internetowe").

Głównym z nich jest MobbySlots.com. Od czasu do czasu możemy dodawać lub zastępować witryny dodatkowe lub powiązane.

STOSOWALNOŚĆ WARUNKÓW

WARTO PRZECZYTAĆ generalny i specyficzne dla produktu warunkach i dom lub zasady gry PRZED rejestracji w Stanach Zjednoczonych, a następnie wydrukować i przechowywać je wraz z wszystkimi EMAILS potwierdzenie, dane transakcji, produktowych szczegółowych warunków i metod płatności dopasowane do WYKORZYSTANIA USŁUGI GRY. NIE BĘDZIEMY UMIESZCZAĆ NASZEGO UMOWY Z TWOIM UŻYTKOWNIKIEM, A TAKŻE NALEŻY WYDRUKOWAĆ NA TWOJE REKORDY.

W szczególności niniejsze Ogólne Warunki są długie. Powinieneś przeczytać je wszystkie, ponieważ będziesz nimi związany. Jednak w celu ułatwienia dostępu, poniżej znajdziesz linki do sekcji, które w szczególności koncentrują się na konkretnych częściach terminów. Kliknij te łącza, aby uzyskać bezpośredni dostęp do tych sekcji:

 1. Ty i twoje obowiązki
 2. Otwarcie konta
 3. Dane logowania do klienta i korzystanie z konta klienta
 4. Weryfikacja wieku i tożsamości
 5. Przeciwdziałanie praniu pieniędzy i inne kontrole bezpieczeństwa
 6. Elektroniczne fundusze
 7. Wypłaty i depozyty
 8. Uśpione i nieaktywne konta klientów
 9. Zawieszanie i zamykanie konta
 10. Ograniczenia graczy i samowykluczenie
 11. Stawianie swoich zakładów lub zakładów
 12. Ważne zakłady i zakłady
 13. Oprogramowanie do transmisji komputerowych i generatora liczb losowych
 14. Bezpieczeństwo i prywatność
 15. Ochrona danych i dane osobowe
 16. Oszustwo, zmowa, niewłaściwe zachowanie i bezprawna aktywność
 17. Bonusy i oferty promocyjne
 18. Umowa licencyjna i własność intelektualna
 19. Odpowiedzialność
 20. Skargi i spory
 21. Różne
 22. Prawo właściwe i jurysdykcja
 23. Wspólne gry, tabela i platforma baz danych
 24. Składanie zakładów Anulowanie i wycofanie

Niniejsze Zasady i warunki należy czytać z uwzględnieniem innych zasad obowiązujących w witrynie, w szczególności naszej Polityki prywatności, Odpowiedzialnej Zasady Gry i Mojego Konta. W każdym produkcie do gier znajdziesz także Warunki specyficzne dla danego produktu i Reguły domowe. Kliknij odpowiedni produkt Gry, aby uzyskać dostęp do tych przedmiotów.

Warunkiem uzyskania dostępu do Usług gier lub korzystania z nich jest zaakceptowanie Warunków korzystania z usługi i uznaje się, że użytkownik zaakceptował je, klikając "Aktywuj konto". Akceptując regulamin i / lub kontynuując korzystanie z naszych stron internetowych, jesteś związany umową, którą zawrzesz.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany Regulaminu. Podejmiemy jednak uzasadnione starania, aby zapewnić, że wszelkie istotne zmiany Warunków zostaną zgłoszone użytkownikowi za pomocą odpowiedniej metody w zależności od zakresu takich zmian (na przykład za pośrednictwem poczty elektronicznej lub za pośrednictwem widocznego ogłoszenia na Stronach internetowych).

Aktualna wersja Regulaminu zostanie znaleziona w odpowiednim miejscu na odpowiedniej Witrynie i będzie dostępna za pośrednictwem linków.

Twoim obowiązkiem jest okresowe sprawdzanie Warunków korzystania z usługi, aby upewnić się, że nadal zgadzasz się z nimi. Zaleca się, aby zapoznać się z Regulaminem za każdym razem, gdy będziesz uzyskiwać dostęp do usług gier lub korzystać z nich.

Jeśli w przypadku zmiany Warunków korzystania z usługi, której nie chcesz zaakceptować, możesz zaprzestać korzystania z odpowiedniej części Usług Gry lub zamknąć Konto. Jednakże nieprzerwany dostęp lub korzystanie z którejkolwiek ze stron internetowych będzie uważane za akceptację Warunków i wszelkich zmian do nich w momencie dostępu lub użytkowania, z wyjątkiem tego, że wszelkie zakłady lub zakłady otrzymane (ale nie rozstrzygnięte) lub inne transakcje sprzed momentu zmiany Warunków będą podlegać istniejącym wcześniej Warunkom.

Jeśli w dowolnym momencie nie zaakceptujesz żadnych zmian w Regulaminie, powinieneś powstrzymać się od korzystania z Usług Gry.

Niniejsze Warunki obowiązują od marca 11th, 2016 i zastępują wszystkie poprzednie Warunki.

TY I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 1. Użytkownik potwierdza nam, że jesteś ponad 18 lub osiągnęli wiek wymagany do hazardu w swoim kraju zamieszkania, a użytkownik przyjmuje do wiadomości, że może to być przestępstwo, aby uczestniczyć w hazardzie, jeśli są pod 18 lub pod pełnoletni w swoim kraju .
 2. Potwierdzasz nam, że masz mentalną zdolność do wzięcia odpowiedzialności za własne działania i możesz zawrzeć z nami prawnie wiążącą umowę.
 3. Użytkownik rozumie, że pracownicy firmy Parlay Games Ltd., jej licencjobiorcy, dystrybutorzy, hurtownicy, podmioty stowarzyszone i podmioty zależne nie mogą uczestniczyć w Usługach gier, z wyjątkiem testów, weryfikacji itp.
 4. Użytkownik akceptuje fakt, że jest odpowiedzialny za zapewnienie zgodności z obowiązującymi przepisami lokalnymi lub krajowymi przed zarejestrowaniem się u nas i / lub przed kontaktem z nami, a także za potwierdzeniem, że mogą istnieć określone przepisy prawne w swoim kraju, miejscu zamieszkania lub miejscu od jakie są oferowane nam zakłady lub zakłady, które zabraniają hazardu.
 5. Potwierdzasz nam, że nie będziesz mieć dostępu do Usług Gry ani z nich korzystać w ramach jurysdykcji, która zabrania takiego dostępu lub korzystania, lub jeśli jesteś obywatelem państwa narodowego, które zabrania swoim obywatelom uczestniczenia w grach hazardowych (w tym między innymi Stany Zjednoczone of Ameryka oraz jego terytoria i zależności).
 6. Akceptujesz, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za twoje naruszenie obowiązujących przepisów lokalnych lub krajowych.
 7. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że wszelkie przedstawione przez nas propozycje lub materiały nie stanowią oferty, zaproszenia ani zaproszenia przez nas do korzystania lub subskrypcji na zakłady, gry lub inne usługi w jakiejkolwiek jurysdykcji, w której takie działania są zabronione przez prawo.
 8. Akceptujesz, że zastrzegamy sobie prawo, z dowolnego powodu iw dowolnym czasie, do odmowy wypłaty wygranych, zamknięcia konta lub zawieszenia dostępu do Usług gier, jeśli okaże się, że naruszasz to wymaganie.
 9. Akceptujesz, że zastrzegamy sobie również prawo do zablokowania świadczenia Usług Gry w całości lub w części na dowolne terytorium bez podania przyczyny.
 10. Potwierdzasz, że twoje zainteresowanie Usługami Gry jest osobiste, a nie profesjonalne i że bierzesz udział wyłącznie w celu własnej rozrywki.
 11. Użytkownik rozumie, że korzystając z Usług Gry, może stracić pieniądze i przyjmuje pełną odpowiedzialność za takie straty.
 12. Użytkownik wyraża zgodę na świadczenie Usług gier przez różne firmy wskazane w niniejszych Warunkach.

OTWARCIE KONTA

 1. Musisz założyć konto w naszym serwisie ("konto klienta" lub "konto"). Konto klienta umożliwi ci uczestnictwo w różnych produktach oferowanych w Usługach gier. Dostęp do tych produktów i korzystanie z nich podlega odpowiednim Warunkom specyficznym dla Produktu i Zasadom gry lub Regułom domowym, które zostały zaakceptowane przez otwarcie konta klienta.
 2. Każda karta kredytowa, karta obciążeniowa lub inny sposób płatności, który przesyłasz do nas w związku z otwarciem Konta Klienta lub w jakimkolwiek późniejszym terminie do użycia na Koncie, musi być Twoją własnością i na Twoje nazwisko. Mamy prawo zakładać, że to robisz. Jeśli spróbujesz użyć karty w imieniu innej osoby, Twoje konto może zostać zawieszone do czasu otrzymania przez właściciela karty identyfikatora i upoważnienia do korzystania z karty.
 3. Środki zgromadzone na Twoim Koncie Klienta nie podlegają żadnym szczególnym ustaleniom zaufania, ale akceptujesz, że nie uprawnia Cię to do odsetek, które mamy prawo zatrzymać. Dodatkowe informacje można znaleźć w rozdziale "Fundusze elektroniczne".
 4. Dozwolone jest tylko jedno konto klienta na jednego klienta, a rejestracja konta klienta musi być wykonywana osobiście. Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia wszystkich zduplikowanych kont klientów oraz unieważnienia dowolnych zakładów lub zakładów postawionych na dwóch kontach klientów. Możesz poprosić o nowe Konto Klienta, kontaktując się z nami pod adresem support@MobbySlots.com i podając przyczynę żądania nowego konta. W przypadku otwarcia nowego Konta Klienta (według naszego wyłącznego uznania) stare Konto Klienta zostanie zamknięte.
 5. Jeżeli środki zostaną błędnie przypisane do Twojego Konta Klienta, będziemy uprawnieni do dokonania odpowiedniego dostosowania. Jeśli wykorzystasz środki błędnie przypisane do obstawiania zakładów lub zakładów, możemy unieważnić wszystkie takie zakłady i odwrócić wszelkie wygrane według naszego uznania.
 6. Jeśli wypłacisz środki pomyłkowo przypisane do Twojego Konta Klienta, musisz zwrócić nam je na żądanie, a my jesteśmy uprawnieni do potrącenia wszelkich kolejnych kwot, które zdeponujesz u nas, aby wywiązać się z tego zobowiązania.
 7. Jeśli potrzebujesz pomocy przy otwieraniu konta klienta, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZALECENIA DOTYCZĄCEGO ZARZĄDZANIA KLIENTAMI ORAZ WYKORZYSTANIE KONTA KLIENTA

 1. Podczas otwierania konta klienta musisz wybrać nazwę użytkownika i hasło, które będą używane do uzyskiwania dostępu do Twojego konta klienta. Możesz zmienić swoje hasło w dowolnym momencie poprzez MOJE KONTO >> MOJE SZCZEGÓŁY
 2. Twoja nazwa użytkownika i hasło muszą być bezpieczne. Jesteś odpowiedzialny za to. Zakłady i zakłady złożone przez osoby trzecie świadome tych szczegółów będą uznawane za ważne.
 3. Twoim obowiązkiem jest upewnić się, że wszystkie informacje dostarczone nam przez Ciebie odnoszą się do Ciebie osobiście, są dokładne i aktualne oraz, że tak się dzieje i, w przypadku informacji transakcyjnych, takich jak wpłaty lub wypłaty, odzwierciedlają one twoje intencje.
 4. Nie wolno dopuścić, aby jakakolwiek inna osoba (w tym, bez ograniczeń, jakakolwiek osoba w wieku wymagającym hazardu) korzystała z Konta Klienta, akceptowała nagrody lub uczestniczyła w Grach w żadnych okolicznościach.
 5. Jeśli uważasz, że strona trzecia uzyskała Twoją nazwę użytkownika i / lub hasło, powinieneś natychmiast skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta; support@MobbySlots.com
 6. Jesteś skierowany do naszej Polityki prywatności, która dotyczy Twoich informacji

WERYFIKACJA WIEKU I WERYFIKACJI TOŻSAMOŚCI

 1. Podejmując decyzję o przyjęciu wniosku o rachunek klienta, możemy podać informacje, które nam przekazałeś, upoważnionym stronom trzecim w celu potwierdzenia tożsamości i / lub danych karty. Sprawdzą wszelkie dane, które ujawniamy, przed wszelkimi bazami danych (publicznymi lub prywatnymi), do których mają dostęp, i będą rejestrować tę kontrolę.
 2. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie, wykorzystywanie, rejestrowanie i ujawnianie danych osobowych podanych przez użytkownika w związku z jego zgłoszeniem oraz na to, że takie dane osobowe mogą być rejestrowane przez nas lub osoby trzecie, które ujawniliśmy.
 3. W szczególności możemy chcieć zweryfikować wszelkie informacje, które nam podajesz, kiedy ubiegasz się o konto klienta lub próbujesz dokonać wypłaty, aby zapewnić, że masz 18 lub przekroczyłeś legalny wiek uprawniający do hazardu w swoim kraju. Może to w szczególności dotyczyć sytuacji, w której identyfikujemy sposób płatności, który może być dostępny dla osób w wieku uprawniającym do hazardu, a każda próba dokonania wpłaty lub wypłaty może zostać zablokowana do czasu ukończenia procesu weryfikacji.
 4. Postaramy się przeprowadzić nasze procedury weryfikacji drogą elektroniczną, ale jeśli nie będziemy w stanie tego zrobić, możemy poprosić o dostarczenie nam dodatkowego dowodu z dokumentu, a Państwo będą musieli przesłać nam taki dowód najpóźniej w ciągu 72 godzin od zgłoszenia. Może to wymagać przesłania nam takich rzeczy, jak kolorowa kopia strony ze zdjęciem paszportu, prawa jazdy ze zdjęciem, innego zatwierdzonego przez władze fotograficzne dokumentu tożsamości oraz kopia ostatniego rachunku za usługi komunalne, wyciąg z banku lub karty, zamaskowana kopia karty wykorzystywane do celów płatności lub innych dokumentów, których możemy rozsądnie wymagać do tych celów.
 5. Nie będziesz w stanie otworzyć lub w niektórych przypadkach używać swojego konta lub wypłacać wygranych, dopóki nasz proces weryfikacji nie zostanie pomyślnie zakończony, zarówno w odniesieniu do tożsamości, danych karty i wieku. W każdym razie, jeśli nie można tego zrobić, jesteśmy uprawnieni do zawieszenia Twojego Konta Klienta i zapobiegania grze lub wypłacaniu wygranych, dopóki te kontrole nie zostaną pomyślnie zakończone.
 6. W szczególności, jeśli weryfikacja wieku ostatecznie okaże się niepełnoletnią, zwrócimy Ci wszystkie stawki, ale nie jesteś zobowiązany do wypłacenia jakichkolwiek wygranych.
 7. Ponadto możemy w dowolnym momencie przeprowadzić losowe kontrole bezpieczeństwa i akceptujesz, że mamy prawo wymagać dodatkowej dokumentacji w celu zweryfikowania Ciebie w tym kontekście.
 8. Ze względów bezpieczeństwa, jak również ochrony, rozmowy telefoniczne, wiadomości e-mail, wiadomości SMS i czaty na żywo z pomocą techniczną mogą być rejestrowane i monitorowane przez nasze zespoły obsługi klienta.

PRZECIWDZIAŁANIE PRANIU PIENIĘDZY I INNE KONTROLE BEZPIECZEŃSTWA

 1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi prania pieniędzy i innych kwestii, możemy chcieć przeprowadzić konkretne kontrole i zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjmowania depozytów i / lub wypłacania wygranych do czasu zakończenia tych kontroli.
 2. Jeśli chcesz wypłacić środki przekraczające nasze dzienne limity (szczegóły można znaleźć w sekcji Pomoc), będziesz musiał skontaktować się z naszym zespołem ds. Płatności. W takich okolicznościach zastrzegamy sobie prawo do zażądania od Ciebie dodatkowej dokumentacji.
 3. Środki zdeponowane na koncie klienta muszą pochodzić ze źródła niezwiązanego z działalnością przestępczą lub nielegalną. Możemy zostać poproszeni o powiadomienie odpowiednich władz, jeśli dowiemy się o jakichkolwiek depozytach z takich źródeł.

FUNDUSZE ELEKTRONICZNE

 1. Posiadamy środki na Twoim koncie klienta. Kwota środków, które masz do dyspozycji, zostanie wyświetlona po zalogowaniu się na konto. Użytkownik wyraża zgodę na udostępnienie takich informacji w Witrynie.
 2. Akceptujesz, że wszystkie płatności i wypłaty są dokonywane za pośrednictwem tego Konta Klienta. Aktualizacja finansowa Twojego Konta Klienta nastąpi poprzez uzgodnienie danych na temat różnych produktów i faktycznych posiadanych przez nas środków, które są przekazywane na Twoje Konto Klienta.
 3. Jesteśmy zobowiązani przez naszą licencję do informowania klientów o tym, co dzieje się z funduszami, które trzymamy na koncie, oraz o stopniu, w jakim fundusze są chronione w przypadku niewypłacalności.

Posiadamy fundusze klientów oddzielone od funduszy firmowych na oddzielnym koncie bankowym od funduszy Biznesowych. Oznacza to, że podjęto kroki w celu ochrony funduszy klientów, ale nie ma absolutnej gwarancji, że wszystkie środki zostaną spłacone.

Spełnia to wymagania Komisji ds. Gier Hazardowych dotyczące rozdziału funduszy klientów na poziomie: Podstawowa ochrona; http://www.gamblingcommission.gov.uk/Consumers/Protection-of-customer-funds.aspx

WYCOFANIE I DEPOZYTY

 1. Wszelkie odniesienia do płatności lub wypłat z Konta Klienta to referencje do płatności do nas oraz płatności przez nas, dokonywane od czasu do czasu za pośrednictwem naszych systemów i procesów płatności.
 2. Oferujemy kilka różnych metod dokonywania wpłat lub wypłat z konta klienta. Więcej informacji na temat aktualnie oferowanych opcji płatności i związanych z nimi opłat można znaleźć w sekcji Pomoc. Informacje na temat limitów wpłat i wypłat, czasu przetwarzania, kwalifikacji i opłat za przetwarzanie można znaleźć tutaj.
 3. Z wyjątkiem sytuacji, w których w dowolnym czasie mają zastosowanie ograniczenia dotyczące wypłaty (np. W związku z funduszami wynikającymi z systemów premiowych), możesz wypłacić środki z konta klienta nie więcej niż jeden raz w tygodniu, pod warunkiem, że wszystkie płatności zostały potwierdzone i że zostały spełnione nasze procedury weryfikacji. W przypadku częstszego składania wniosków o odkupienie można zastosować opłatę transakcyjną, zmniejszając kwotę wykupu.
 4. Zawsze, gdy to możliwe, wypłacone środki zawsze będą zwracane z powrotem do źródła depozytu, o ile nie jesteśmy do tego upoważnieni lub nie będziemy w stanie tego zrobić, w takim przypadku Twoja wypłata zostanie przetworzona przy użyciu innej metody. W takich przypadkach zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia dalszej weryfikacji w celach bezpieczeństwa i naliczenia opłaty, o ile ma to zastosowanie.
 5. Nie zezwalamy na przekazywanie środków między Klientami.
 6. Należy poinformować, że niektóre firmy obsługujące karty kredytowe kategoryzują transakcje hazardowe jako "gotówkę" i mogą pobierać stałą i / lub odsetkową opłatę od daty płatności.
 7. W przypadku dokonywania powtórnych wpłat i wypłat bez współmiernej gry na Produktach Gry (do ustalenia według naszego uzasadnionego uznania), zastrzegamy sobie prawo do przekazania obciążonych opłat bankowych poprzez obciążenie rachunku Klienta.
 8. Przelewy bankowe na i z rachunków bankowych (depozyty i wypłaty) przyciągają opłaty bankowe, które mogą się różnić w zależności od kwoty przekazanych pieniędzy i które ma pokryć Klient.
 9. Zastrzegamy sobie prawo do naliczenia rozsądnej prowizji od każdej wymiany walut, która odbywa się w przypadku, gdy według naszej uzasadnionej opinii odpowiedni poziom gry na Produkcie Gry nie wystąpił w taki sposób, że Klient zostanie uznany za osobę nadużywającą fluktuacji kursów wymiany. Nasze kursy wymiany walut są obliczane zgodnie z dzienną stawką podaną przez www.xe.com.
 10. Nie obsługujemy rachunków kredytowych.

Depozyty dokonane za pomocą rachunku za telefon komórkowy podlegają następującym zasadom:

 1. Jesteś w stanie zdeponować maksymalnie XNUMAK dziennie za pośrednictwem płatności mobilnych lub innego limitu ustalonego przez sieć komórkową lub organ nadzorujący Telefoniczny urząd ds. Usług.
 2. Jeśli jesteśmy poinformowani przez operatora sieci komórkowej niepłacenia, niewłaściwego użycia lub jeśli płatność jest wstrzymana przez operatora lub podejrzewamy któregokolwiek z działań wskazano powyżej, możemy zawiesić lub zamknąć konto i wszelkie wygrane zostaną utracone.
 3. Po zakończeniu udanego depozytu zostanie wysłana wiadomość SMS z potwierdzeniem wpłaty. Zachowaj kopię tego powiadomienia o transakcji.

DUŻE I NIEAKTYWNE RACHUNKI KLIENTÓW

 1. Jeśli nie zalogowałeś się na swoje konto klienta lub w inny sposób nie uzyskałeś dostępu do niego lub nie korzystasz z niego przez nieprzerwany okres trzech miesięcy kalendarzowych, Twoje konto zostanie uznane za nieaktywne lub nieaktywne. Podobnie, jeśli zawiesiliśmy Twoje Konto Klienta z przyczyn podanych w sekcji zatytułowanej Zawieszanie i zamykanie konta na taki okres, uznaje się to za nieaktywne lub nieaktywne.
 2. Każde konto klienta uznane za nieaktywne lub nieaktywne będzie zarządzane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

ZAWIESZENIE I ZAMKNIĘCIE KONTA

 1. W pewnych okolicznościach możemy być zmuszeni do zawieszenia Twojego Konta lub dostępu do pieniędzy na Twoim Koncie Klienta, co oznacza, że ​​twoje fundusze mogą być tymczasowo niedostępne do użycia lub wypłaty.
 2. Konto lub dostęp do pieniędzy w nim może zostać zawieszony z kilku powodów, w tym w przypadku, gdy mamy powody, by sądzić, że bezpieczeństwo Twojego Konta zostało naruszone, lub Twoje Konto jest wykorzystywane do jakiejkolwiek nielegalnej działalności lub oszukańczego celu (w tym do pieniędzy pranie brudnych pieniędzy), lub jeśli wystąpiły obciążenia zwrotne na Twoim koncie lub jeśli mamy powody przypuszczać, że jesteś zaangażowany w zmowę lub oszukaństwo jakiegokolwiek rodzaju lub jesteś pod 18 lub jurysdykcją (lub obywatelem jurysdykcji), która świadczy usługi Produkty gier dla Ciebie lub korzystanie z nich nielegalne.
 3. Postaramy się ukończyć wszelkie dochodzenia i zająć się sprawą każdego zawieszenia tak szybko, jak to możliwe, w kontekście jakichkolwiek zobowiązań prawnych lub regulacyjnych, które możemy mieć, ale dopóki to nie nastąpi, możemy kontynuować zawieszenie lub zdecydować o zamknięciu konta w naszej firmie. wyłączna dyskrecja. Możemy również zawiesić lub zamknąć Konto Klienta w dowolnym momencie (co możemy ustalić według naszego uznania).
 4. Jeśli zawiesimy Konto Klienta lub dostęp do środków w nim zawartych, usuniemy ograniczenia, jeśli złożysz skargę i dostarczysz nam uzasadnionego dowodu w odniesieniu do naszych obaw. Musisz dostarczyć nam taki dowód najpóźniej w ciągu trzech (3) miesięcy od daty zawieszenia. Procedura składania reklamacji znajduje się w sekcji "Skargi i spory" poniżej.
 5. Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia konta klienta w dowolnym momencie według naszego uznania. Zanim to zrobisz, powiadomimy o tym z odpowiednim wyprzedzeniem, chyba że okoliczności będą wskazywać, że nie możemy tego zrobić w sposób legalny lub praktyczny.
 6. W każdej chwili masz prawo zamknąć Konto Klienta, pod warunkiem, że Twoje konto nie wykazuje salda. Klient powinien poinformować nas o zamiarze zamknięcia Konta Klienta, kontaktując się z naszym Zespołem Obsługi Klienta. W takim przypadku zostanie wysłana kwota stanowiąca równowartość kwoty na koncie Klienta według określonej przez nas metody płatności.
 7. Użytkownik zgadza się, że obciążanie wszelkich zdeponowanych środków będzie traktowane jako naruszenie niniejszych Warunków umowy i będzie uprawniało nas do zawieszenia lub zamknięcia Konta Klienta i zakończenia naszej współpracy z Tobą. W takich przypadkach zastrzegamy sobie prawo do zatrzymania salda na koncie (w tym w odniesieniu do wygranych) w celu wyrównania ewentualnych obciążeń zwrotnych.
 8. Jeśli z jakiegokolwiek powodu stracisz prawo do środków na swoim koncie (np. Z powodu działalności przestępczej), środki zostaną uregulowane zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 9. Powinieneś wiedzieć, że te postanowienia są dodatkiem do wszelkich innych postanowień określonych w odniesieniu do konkretnego Produktu Gry (np. W Warunkach specyficznych dla danego produktu lub Regulaminie Gry lub Domu) i że w przypadku konfliktów zastosowanie będą miały najbardziej restrykcyjne zasady.

OGRANICZENIA DEPOZYTOWE I SELF-EXCLUSION

 1. Kiedy po raz pierwszy wpłacisz pieniądze do nas, a następnie w dowolnym momencie, masz prawo ustawić depozyt lub inny limit (np. Zakład / zakład / tabela / strata). Udogodnienia te są udostępniane zgodnie z naszą Odpowiedzialną Polityką Hazardową i musisz postępować zgodnie z procedurami tam opisanymi. Klienci powinni szczególnie pamiętać, że po ustawieniu jakichkolwiek limitów powinni się wylogować i zalogować ponownie, aby mieć pewność, że limity zostały aktywowane.
 2. Podejmiemy wszelkie uzasadnione środki ostrożności, aby zapewnić przestrzeganie ustalonych limitów, ale nie ponosimy wobec Ciebie odpowiedzialności, jeśli obchodzisz nasze procedury (np. Doładuj swoje konto środkami przekraczającymi Twój limit).
 3. Podczas gdy większość Klientów może cieszyć się hazardem, dla bardzo małej liczby Klientów hazard przestaje być zabawą. Dla tych Klientów, którzy chcą ograniczyć ich hazard, zapewniamy opcję samowykluczenia. Odsyłamy również do naszej Polityki Odpowiedzialnego Hazardu, która podkreśla, jak poważnie podchodzimy do tego problemu i zapewnianej przez nas pomocy.
 4. Samowykluczenie to formalny proces, w wyniku którego przestajemy zezwalać na posiadanie lub obsługiwanie Konta Klienta u nas przez okres od 6 miesięcy do trwałego, na żądanie. Możesz również przez krótki czas zrobić sobie przerwę od hazardu, w którym to przypadku możesz wybrać krótki okres wykluczenia (tymczasowy samowykluczenie lub "Limit czasu") między 1 a 3 miesięcy. W żadnym okresie wykluczenia nie możemy przyjmować żadnych depozytów ani zakładów / zakładów ani nie zezwalać na dostęp do naszych Produktów Gry.
 5. Po wygaśnięciu tymczasowego okresu samowykluczenia możesz skontaktować się z nami, aby poprosić o ponowne otwarcie Twojego Konta Klienta, co możemy zrobić według naszego uznania. Po takim żądaniu, jeśli ponownie otworzymy Twoje konto, zapewnimy ci 1-dniowy okres na odstąpienie od umowy, zanim ponownie uzyskasz dostęp do usług gier, podczas którego możesz zachować wyłączenie na swoim miejscu. Po okresie odstąpienia od umowy należy skontaktować się z obsługą klienta i ponownie poprosić o wyłączenie lub ponownie otworzyć konto, co możemy zrobić według własnego uznania.
 6. Jeśli zdecydujesz się na samowykluczenie na stałe, zamkniemy Twoje Konto Klienta i zwrócę Ci równowagę oraz usuniemy Cię z naszych list adresowych. Po trwałym samowykluczeniu nie możemy cofnąć tego procesu przez co najmniej 6 miesięcy od daty samowykluczenia i nie można składać wniosku o otwarcie nowego konta klienta.
 7. Jeśli zdecydujesz się na tymczasowe samowykluczenie jako "Limit czasu" przez okres 12 miesięcy lub dłużej, zamkniemy Twoje Konto Klienta i zwrócę Ci równowagę oraz usuniemy Cię z naszych list adresowych. Po samoczynnym wykluczeniu nie możemy cofnąć tego procesu przez co najmniej 6 miesięcy od daty samowykluczenia i nie można składać wniosku o otwarcie nowego konta klienta.
 8. Aby skorzystać z naszych limitów gracza lub funkcji samowykluczenia, musisz być zalogowany na swoje konto klienta. Postaramy się odpowiedzieć na twoje żądanie po otrzymaniu potwierdzenia i e-mailem, na Twoje zewnętrzne konto e-mail, po wprowadzeniu wykluczenia. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić zgodność z wnioskami o samowykluczenie.
 9. Oprogramowanie jest dostępne w różnych organizacjach, aby pomóc Ci w samowykluczeniu. Możesz także znaleźć więcej porad i informacji na temat odpowiedzialnego hazardu i ochrony nieletnich i osób szczególnie narażonych na: www.gambleaware.co.uk i www.gamcare.com
 10. Po wdrożeniu odpowiednich mechanizmów kontrolnych i zabezpieczeń, aby upewnić się, że podczas gdy jesteś samowykluczący się, nie możesz uzyskać dostępu do naszych stron internetowych i nie otrzymujesz od nas materiałów marketingowych dotyczących hazardu, nie możemy zostać pociągnięci do odpowiedzialności wobec ciebie lub osób trzecich, jeśli jesteś w stanie kontynuować hazard na stronach internetowych lub jeśli przypadkowo dostaniesz materiał marketingowy. Należy również pamiętać, że samowykluczenie z Usług gier nie wyklucza innych podobnych usług i powinieneś również podjąć kroki, aby samemu wykluczyć się z tych usług. Nie ponosimy odpowiedzialności za kontynuowanie gry w innym miejscu (na stronach internetowych lub w innych witrynach).
 11. Możemy być prawnie zobowiązani do powiadomienia Komisji ds. Gier Hazardowych o wszelkich stałych wnioskach o samo wykluczenie. Żądania te mogą wymagać od nas ujawnienia imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz odpowiednich informacji kontaktowych.
 12. Będziemy uważać każde działanie polegające na zmianie jakichkolwiek danych rejestracyjnych lub otwarciu nowego Konta Klienta z zasadniczo tymi samymi informacjami, ale wprowadzonymi do formularza rejestracyjnego w inny sposób, w celu obejścia wykluczenia jako uprawniającego nas do zamknięcia dostępu do usług gier na stałe.
 13. Przez cały czas trwania działalności związanej z hazardem, niezależnie od tego, czy w jakimkolwiek okresie samowykluczenia (od nas samych, czy od innych operatorów) radzimy, abyś szukał pilnej profesjonalnej pomocy, jeśli w jakikolwiek sposób czujesz się niekomfortowo z hazardem.

WPROWADZANIE ZAKŁADÓW LUB WORKÓW

 1. Możesz obstawiać lub postawić kwotę równą kwocie zdeponowanej na koncie klienta, używając jednego lub więcej produktów gier. Nie obsługujemy rachunków kredytowych.
 2. Przed potwierdzeniem zakładu lub zakładu jesteś zobowiązany sprawdzić, czy złożone przez Ciebie zakłady lub zlecenia są poprawne. Twoim obowiązkiem jest upewnić się, że postawiony zakład lub zakład odzwierciedla twoje intencje i nie przyjmujemy odpowiedzialności za ewentualne błędy.
 3. Kiedy zakład jest oferowany przez Ciebie i zaakceptowany w Produkcie gier, odpowiadająca mu kwota jest obciążana Twoim Kontem Klienta.
 4. Przez cały czas, w przypadku jakichkolwiek sporów co do szczegółów jakiegokolwiek zakładu lub zakładu wystawionego na Produkt Gry lub wyniku jakiegokolwiek zakładu lub zakładu, obowiązują nasze zapisy elektroniczne (które są częścią naszych regulowanych i kontrolowanych urządzeń technicznych).
 5. Niektórzy dostawcy gier stron trzecich mogą nie dostarczyć pełnej informacji o szczegółach zakładów dla każdej transakcji i dostępne są tylko informacje podsumowujące. Jeśli masz zapytanie dotyczące transakcji bukmacherskich i potrzebujesz dodatkowych informacji na temat gier stron trzecich, skontaktuj się z obsługą graczy.
 6. Jeśli klient zdecyduje się na użycie urządzenia mechanicznego lub oprogramowania do gry w jego imieniu, kierownictwo zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta bez powiadomienia.

WAŻNE ZAKŁADY I WAGERY

 1. Wszelkie propozycje lub inne informacje zamieszczone przez nas w dowolnej części Usług Gry nie stanowią oferty, ale stanowią zaproszenie do złożenia przez nas zakładu lub transakcji zakładu do akceptacji przez nas. Zakład lub zakład uznaje się za ważny tylko po elektronicznym potwierdzeniu przyjęcia. Tylko wtedy jest on składany na naszych serwerach. Akceptacja ta została potwierdzona poprzez wygenerowanie numeru identyfikacyjnego rozdania lub gry lub innego odniesienia do transakcji lub gry.
 2. Zgadzasz się, że zapisy naszych usług gier będą ostatecznym upoważnieniem do określenia ważności i warunków wszelkich zakładów lub zakładów, które złożysz oraz okoliczności, w jakich zostały dokonane.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia całości lub jakiejkolwiek części zakładu lub zakładu oferowane do nas, unieważnienie przyjęty zakład lub zakład i wstrzymać rozliczenie z jakiejkolwiek przyczyny uzasadniające takiej odmowy opróżnianie lub wstrzymanie takich jak (ale nie tylko) jeśli mamy powody, aby sądzić, :
  1. Jesteś w wieku uprawniającym do hazardu w swoim kraju zamieszkania;
  2. Uczestniczysz w działaniach, które według naszego uznania są nielegalne lub niedopuszczalne, w tym oszustwa, pranie brudnych pieniędzy, zmowa, nadużywanie bonusów, fałszowanie meczów lub wszelkiego rodzaju oszustwa;
  3. Użytkownik jest jurysdykcją (lub jurysdykcją obywatela), która powoduje, że świadczenie dowolnego Produktu z grami dla niego lub korzystanie z niego jest nielegalne.
 4. Jesteśmy zobowiązani do wypłacenia wygranych, które zostały faktycznie wygrane zgodnie z niniejszymi Warunkami. Wszystkie wygrane zostaną zaksięgowane na Twoim koncie klienta.
 5. W przypadku przerwy w grze spowodowanej połączeniem z siecią, nieprawidłowym działaniem gry lub inną anomalią, która przerywa przepływ gry, początkowy zakład gracza zostanie zwrócony. Nieprawidłowe działanie gry powoduje anulowanie wszystkich wypłat i gier.

TRANSMISJE KOMPUTEROWE I OPROGRAMOWANIE GENERATORA LOSOWEGO

 1. Użytkownik w pełni akceptuje fakt, że Usługi gier i jego interakcje z nim zależą od zadowalającego działania systemów i sieci komputerowych, w tym nośników komunikacyjnych, i że taka operacja nie jest gwarantowana przez cały czas jako dostępna lub dokładna lub satysfakcjonująca.
 2. Akceptujesz również, że wszystkie instrukcje i odpowiedzi są wysyłane między Tobą a nami i / lub stronami trzecimi przez Internet lub inne media łączące, nad którymi ani Ty, ani my nie mamy kontroli, i że nie akceptujemy żadnego ryzyka nieprawidłowego działania lub niedostatecznego działania w jakikolwiek sposób łączenia mediów.
 3. Dołożymy wszelkich starań, aby uporać się z awarią lub wadliwym działaniem naszych własnych systemów oraz uczciwie traktować Klientów w tym zakresie, a niektóre z konsekwencji takich zdarzeń (w szczególności dotyczące przerwania gry) są omówione w Warunkach szczególnych dotyczących produktów lub obowiązujące Reguły domu lub Zasady gry.
 4. Nasze zapisy będą rozstrzygającym dowodem wszystkich transakcji dokonanych z nami zarówno w odniesieniu do ich charakteru, jak i wartości.
 5. W pełni akceptujesz i zgadzasz się, że oprogramowanie generatora liczb losowych ustala wynik zakładów lub zakładów na produkty gier (z wyjątkiem gier peer to peer) oraz że zapisy takiego oprogramowania będą ostateczne i jednoznaczne pod każdym względem.
 6. Oprogramowanie klienckie dostarczone Ci lub pobrane przez Ciebie w celu umożliwienia lub ułatwienia połączenia z Produktem Gry jest traktowane jako twoje oprogramowanie wejściowe do Usług gier, a informacje dostarczane przez niego będą wiążące dla Ciebie.

BEZPIECZEŃSTWO I PRYWATNOŚĆ

 1. Zgadzasz się, że bezpieczeństwo jest ważne dla nas obu. Oprócz kontroli bezpieczeństwa będziemy dokładać wszelkich starań, aby chronić bezpieczeństwo naszych działań i komunikacji między Tobą a nami, w tym korzystanie z bezpiecznej technologii w celu ochrony informacji przesyłanych nam przez klientów.
 2. Dołożymy wszelkich uzasadnionych starań, aby utrzymać dla naszych własnych systemów ochronę przed odmową świadczenia usług (DOS) i ochronę przed rozproszeniem-odmową świadczenia usług (DDOS), antywirusy i inne środki i procesy technologiczne, aby zabezpieczyć dostęp do nasze systemy i zawarte w nich informacje przed złośliwym atakiem.
 3. Zajmiemy się informacjami zgodnie z naszą Polityką prywatności, która opisuje, w jaki sposób traktujemy i chronimy Twoje dane osobowe, a także zgodnie z odpowiednimi przepisami i regulacjami dotyczącymi ochrony danych, które mają wpływ na naszą działalność.
 4. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że jesteśmy uprawnieni do udostępniania lub może być zobowiązany do udostępniania danych osobowych użytkownika organom regulacyjnym i uprawnionym organom zgodnie z przepisami regulującymi nasze operacje, a także organami ścigania w celu zbadania oszustwa lub prania pieniędzy lub jakiegokolwiek innego niezgodnego z prawem działania .

OCHRONA DANYCH I DANE OSOBOWE

Aby upewnić się, że Twoja karta kredytowa, debetowa lub płatnicza nie jest używana bez Twojej zgody, sprawdzimy nazwę, adres i inne dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu zamówienia w odpowiednich bazach danych osób trzecich. Akceptując te warunki, wyrażasz zgodę na takie kontrole. Przeprowadzając te kontrole, przekazane przez ciebie dane osobowe mogą zostać ujawnione zarejestrowanej Agencji Rejestru Kredytów, która może prowadzić rejestr tych informacji. Możesz mieć pewność, że robi się to tylko po to, aby potwierdzić twoją tożsamość, że czek kredytowy nie zostanie wykonany i że twoja zdolność kredytowa nie zostanie naruszona. Wszystkie informacje dostarczone przez Ciebie będą traktowane w sposób bezpieczny i ściśle zgodny z ustawą o ochronie danych 1998.

OSZUSTWA, KOLEKCJA, NIEWŁAŚCIWE ZACHOWANIE I NIEPRAWIDŁOWA DZIAŁALNOŚĆ

 1. Możemy mieć powód, by podejrzewać, że byłeś zamieszany w oszukańczą, niewłaściwą, zmowę, wprowadzanie w błąd, naprawianie, manipulowanie, oszukiwanie lub inne niedopuszczalne działanie (niezależnie od tego, czy jest niezgodne z prawem) w związku z dostępem do usługi Game Service lub z niej korzystasz. Takie działanie może obejmować (ale nie jest ograniczone do);
  1. że używałeś lub próbowałeś używać metod lub technik wspomaganych oprogramowaniem lub sprzętu do uczestnictwa w dowolnym Produkcie Gier lub manipulacji jakimkolwiek z naszych gier lub innych systemów;
  2. że wprowadziłeś lub próbowali wprowadzić wirusy lub inną szkodliwą lub złośliwą aplikację lub materiał do naszych systemów;
  3. że wprowadziłeś lub próbowałeś wprowadzić do naszych systemów jakiekolwiek zniesławiające, nieprzyzwoite, obraźliwe lub niezgodne z prawem materiały;
  4. że jesteś w zmowie lub próbowałeś zmówić się z innym użytkownikiem lub użytkownikami Produktu Gry;
  5. że uczestniczysz w jakimkolwiek akcie celowego tracenia pieniędzy na rzecz innego gracza (np. dumpingu chipów);
  6. że wykorzystałeś lub wykorzystałeś oferowaną przez nas premię lub promocję;
  7. że podałeś nieprawidłowe informacje;
 2. Jeśli mamy jakiekolwiek podejrzenia, będziemy uprawnieni do podjęcia takich działań, jakie uznamy za stosowne, w tym bez ograniczeń;
  1. natychmiast blokując dostęp do dowolnego Produktu Gry;
  2. zamknięcie konta klienta;
  3. zawieszenie Twojego Konta Klienta;
  4. przejęcie wszystkich środków na koncie Klienta; i
  5. anulowanie wszelkich zakładów lub zakładów postawionych przez Ciebie, które wydają nam się, że zostały wykonane przy użyciu takiej działalności.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do wszczęcia pełnych sankcji cywilnych i karnych w stosunku do każdego klienta zaangażowanego w oszustwo oraz do powiadomienia odpowiednich organów regulacyjnych lub organów ścigania w stosownych przypadkach. Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania płatności na rzecz dowolnego Klienta w przypadku domniemania lub podejrzenia oszustwa.
 4. Użytkownik zobowiązuje się pokryć wszelkie koszty, obciążenia lub straty poniesione przez nas (łącznie z wszelkimi stratami bezpośrednimi, pośrednimi lub wtórnymi, utratą zysków i utratą reputacji), powstałe bezpośrednio lub pośrednio z Twoje oszukańcze, niewłaściwe, zmowy, wprowadzające w błąd, naprawiające, manipulujące, oszukujące lub inne niedopuszczalne działania (niezależnie od tego, czy są niezgodne z prawem).

BONUSY I OFERTY PROMOCYJNE

 1. Rozumiesz, że rejestrując się w usłudze Game Services, jesteś proszony o wskazanie na formularzu rejestracyjnym, czy zgadzasz się na otrzymywanie informacji marketingowej lub informacji od nas, naszych partnerów lub wybranych stron trzecich.
 2. Od czasu do czasu możemy oferować lub przyznawać Ci bezpłatne lub premiowe kwoty, które zostaną zaksięgowane na Twoim koncie klienta. Bonusy mogą być używane wyłącznie w połączeniu z Produktami Gry określonymi, kiedy bonus jest oferowany lub przyznawany. Wykorzystanie bonusu odbywa się zgodnie z dodatkowymi warunkami odpowiedniej oferty premiowej lub stosownych warunków promocyjnych i ograniczeń dotyczących uwolnienia bonusów zawartych w odpowiedniej ofercie lub nagrodę.
 3. Z zastrzeżeniem warunków naszej Polityki prywatności i obowiązujących przepisów o ochronie danych zastrzegamy sobie prawo do wysyłania konkretnych promocji. Oferty promocyjne mogą zawierać specjalne warunki i będą dostępne wyłącznie zgodnie z odpowiednimi warunkami takiej promocji.
 4. Oferty premiowe i oferty promocyjne (o ile nie zostały wyrażone jako ogólnie dostępne) są przeznaczone wyłącznie dla adresowanego odbiorcy lub kategorii osób i nie mogą być przekazywane. Jeśli nie jesteś zamierzonym odbiorcą lub nie należysz do zamierzonej kategorii, oferta nie może zostać zaakceptowana przez Ciebie.
 5. Tam, gdzie oferujemy dopasowanie początkowej wpłaty Klienta do Konta, te pasujące pieniądze zostaną uzyskane po zagraniu w gotówkę na odpowiednim Produkcie Gry i zostaną zaksięgowane na Koncie Klienta zgodnie z warunkami promocji. Będzie tylko jedna początkowa dopasowana kaucja na klienta.
 6. Akceptujesz, że Twoim obowiązkiem jest upewnić się, że jakakolwiek oferta bonusowa lub promocja, którą jesteś zainteresowany, jest nadal dostępna (jeśli jest dostępna tylko przez określony czas), że kwalifikujesz się do niej i że rozumiesz wszelkie warunki, które mają do niej zastosowanie.
 7. Zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia liczby możliwych do wzięcia udziału w ofercie bonusowej lub promocyjnej. Z wyjątkiem sytuacji wyraźnie określonych w samej ofercie, premie i oferty promocyjne są ograniczone do jednego konta na osobę, rodzinę, adres domowy, adres e-mail, numer karty kredytowej i inne typowe środowiska (braterstwo, uniwersytet, biblioteki itp.). W przypadku wielokrotnego uczestnictwa, zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia liczby udziałów, według własnego uznania.
 8. Tożsamość uczestników każdej oferty bonusowej lub promocyjnej zostanie ustalona na podstawie takich kryteriów, jakie możemy według własnego uznania, takich jak całość lub dowolna kombinacja następujących elementów: imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer kredytu / obciążenia / debetowy , Adres IP i inne formy identyfikacji.
 9. O ile wyraźnie nie stwierdzono inaczej w obowiązujących warunkach, premie i oferty promocyjne nie mogą być używane w połączeniu z jakimkolwiek innym programem premiowym lub promocyjnym.
 10. Jeśli zostanie to nałożone, wymagania dotyczące wydania lub wypłaty gotówki muszą zostać spełnione, zanim premie lub kwoty promocyjne będą mogły zostać wykorzystane lub wypłacone. Wykorzystanie lub wycofanie bonusu lub kwoty promocyjnej będzie możliwe tylko po spełnieniu odpowiednich warunków, w tym, bez ograniczeń, w odniesieniu do jakichkolwiek kwalifikacji lub ograniczeń.
 11. Wszystkie wypłaty mogą podlegać audytowi przed przetworzeniem i zastrzegamy sobie prawo do odzyskania bonusów lub wygranych, jeśli wypłata nie zakończy się audytem.
 12. Bezpłatne fundusze bonusowe są rozszerzone na graczy, jako uzupełnienie ich czasu gry i nie mają na celu zastąpienia wpłat gotówkowych i zakładów. Manipulowanie naszą strukturą premii w celu wykluczenia nowych depozytów gotówkowych i ułatwienia ciągłego wykupu jest uważane za nadużycie zamiaru. Gracze wystawiający takie zachowanie mogą mieć zawieszone uprawnienia bonusowe według uznania kierownictwa.

UMOWA LICENCYJNA I WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

 1. Usługi gier i produkty gier obejmują wszelkie oprogramowanie klienckie będące własnością lub licencjonowane przez nas, które mogą być dostarczane przez nas użytkownikowi lub pobrane ze źródeł udostępnionych przez nas do użytku z dowolną częścią Usług gier i produktów gier oraz obejmują wszystkie znaki towarowe, nazwy handlowe, nazwy domen, logotypy, obrazy, projekty, grafika, zdjęcia, animacje, filmy, muzyka, audio, tekst i inne treści (wszystko to razem nazywane jest "IPL gry Parlay")
 2. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że wszystkie prawa własności oraz wszystkie prawa autorskie i inne prawa własności intelektualnej w IPR Parlay Games są własnością nas lub naszych licencjodawców oraz że nie przysługują im żadne prawa do takich tytułów, chyba że wyraźnie określono to w Regulaminie.
 3. Otrzymujesz osobistą, niewyłączną, nieprzenoszalną i nieprzenoszalną licencję na korzystanie z PIECÓW Gier Parlay Games wyłącznie w celu uzyskania dostępu i korzystania z usług gier i produktów gier oraz w żadnym innym celu.
 4. Licencjobiorca nie może udzielać podlicencji, cedować ani przekazywać udzielonej użytkownikowi licencji, ani wynajmować, dzierżawić ani udostępniać całości lub części licencji, ani praw do gier wideo Parlay Games zawartych w takiej licencji.
 5. Użytkownik może używać dowolnego Oprogramowania klienckiego na komputerze, na którym w momencie jego użytkowania jest on użytkownikiem podstawowym.
 6. Użytkownik nie może przenosić, kopiować, powielać, dystrybuować, wykorzystywać ani wykorzystywać innych materiałów na Stronach Internetowych w jakikolwiek inny sposób niż w celu wyświetlania go na ekranie komputera i drukowania w celu wyświetlenia jego treści.
 7. Nie wolno łączyć stron internetowych z żadną inną witryną bez naszej zgody.
 8. W odniesieniu do dowolnego IPR gry Parlay nie możesz:
  1. odtwarzać, dekompilować, dezasemblować, modyfikować, tłumaczyć, próbować odkryć kod źródłowy lub tworzyć na jego podstawie dzieła pochodne;
  2. naruszają prawa autorskie lub inne prawa własności intelektualnej lub prawa własności do któregokolwiek z nich, niezależnie od tego, czy przez nieautoryzowane kopiowanie lub rozpowszechnianie, lub w inny sposób, które jest surowo zabronione i akceptujesz, że jeśli to zrobisz, jesteśmy uprawnieni do podjęcia przeciwko tobie postępowań cywilnych lub karnych, rozważ odpowiednie.
 9. Użytkownik może uzyskiwać dostęp do informacji i pobierać i drukować wyciągi ze Stron internetowych wyłącznie do użytku osobistego. Żadne prawa, tytuły ani udziały w jakichkolwiek pobranych materiałach lub Oprogramowaniu klienckim nie są przenoszone przez pobieranie i użytkownik wyraźnie nie może używać takich materiałów do jakichkolwiek celów komercyjnych, chyba że zostało to wcześniej uzgodnione z nami na piśmie.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 1. Żadne z postanowień niniejszych Warunków, w szczególności w tej części, nie będzie działać w sposób wyłączający lub ograniczający naszą odpowiedzialność za śmierć lub obrażenia ciała spowodowane przez nasze zaniedbanie.
 2. Akceptujesz, że Usługi gier, Produkty gier, wszystkie witryny internetowe i oprogramowanie klienckie są udostępniane lub dostarczane "w stanie takim, w jakim są" z wadami lub awariami oraz wszelkimi oświadczeniami, gwarancjami, warunkami lub gwarancjami, wyraźnymi lub domniemanymi (w tym , bez ograniczeń, domniemana gwarancja dokładności, kompletności, nieprzerwanego świadczenia, jakości, przydatności handlowej, przydatności do określonego celu lub braku naruszenia) jest wyłączona w najszerszym zakresie dozwolonym przez prawo.
 3. W żadnych okolicznościach (w tym między innymi w przypadku umowy, zaniedbania lub innego czynu niedozwolonego) my lub nasi dostawcy oprogramowania lub licencjodawcy nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, straty, roszczenia, utratę danych, utratę dochodów, utratę zysków lub straty możliwość, utrata lub uszkodzenie mienia, ogólne szkody lub jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie, specjalne, przypadkowe, wynikowe, przykładowe lub karne szkody jakiegokolwiek rodzaju wynikające z lub w związku z dostępem do, lub wykorzystaniem lub niemożnością uzyskania dostępu do lub korzystać z Usług gier, Produktów Gry, dowolnej Witryny Internetowej i jakiegokolwiek Oprogramowania klienckiego lub jakiegokolwiek ich elementu, nawet jeśli zostaliśmy powiadomieni lub dowiedzieliśmy się o możliwości wystąpienia takich szkód lub strat lub że taka strata była możliwa do przewidzenia. Użytkownik zgadza się zabezpieczyć nas oraz naszych dostawców oprogramowania i licencjodawców przed wszelkimi roszczeniami z tego tytułu.
 4. Tam, gdzie Twoja gra została przerwana z jakiegoś powodu, konsekwencje takiego zdarzenia będą rozpatrywane zgodnie z Warunkami specyficznymi dla Produktu, Zasadami lub Zasadami gry obowiązującymi dla danego Produktu Gry, w którym uczestniczysz.
 5. Użytkownik wyraźnie przyjmuje do wiadomości, akceptuje i akceptuje fakt, że nie ponosimy wobec Ciebie odpowiedzialności za:
  1. zniesławiające, obraźliwe lub niezgodne z prawem postępowanie jakiegokolwiek innego Klienta lub wszystko, co okaże się mylące, niedokładne, zniesławiające, zagrażające, nieprzyzwoite lub w inny sposób niezgodne z prawem, pochodzące od innego Klienta lub w inny sposób;
  2. wszelkie straty powstałe w wyniku użytkowania, nadużycia lub niewłaściwego użycia Konta Klienta lub któregokolwiek z naszych produktów i usług oraz odnośnych Stron internetowych;
  3. wszelkie straty poniesione w związku z przesyłaniem informacji z lub do nas lub z naszych stron internetowych za pośrednictwem Internetu lub innych mediów łączących;
  4. wszelkie awarie techniczne, awarie systemu, usterki, opóźnienia, przerwy, manipulowane lub niewłaściwe przesyłanie danych, utrata lub uszkodzenie linii danych lub linii komunikacyjnych (w tym wszelkie awarie wpływające na zdolność do interaktywnej telewizji powrotnej), rozproszona odmowa usługi ataki, wirusy lub inne niekorzystne zdarzenia technologiczne powstające w związku z dostępem do naszych produktów i usług lub korzystaniem z nich;
  5. dokładność, kompletność lub walutę wszelkich dostarczonych usług informacyjnych lub jakichkolwiek statystyk pokazywanych na Stronach internetowych;
  6. jakiejkolwiek porażce z naszej strony, aby zaobserwować jakąkolwiek politykę samowykluczenia, którą możemy mieć od czasu do czasu; lub
  7. jakikolwiek błąd z naszej strony, aby wchodzić z wami w interakcję, gdy możemy mieć obawy dotyczące waszych działań.
 6. Akceptujesz, że nie popieramy treści i nie jesteśmy odpowiedzialni za zawartość lub informacje w reklamie, marketingu, linkach lub innej obecności stron internetowych. W szczególności nie ponosimy odpowiedzialności.
 7. Użytkownik zgadza się, że nie jesteśmy objęci żadnymi roszczeniami ani żądaniami, w tym uzasadnionymi opłatami prawnymi, wniesionymi przez osoby trzecie w związku z korzystaniem z Witryn internetowych, w tym naruszeniem dowolnych Warunków, obowiązujących przepisów lub praw innej osoby lub podmiotu .
 8. Zgadzasz się, że nasza maksymalna odpowiedzialność wynikająca z tej umowy, niezależnie od okoliczności związanych z wypłatą wygranych lub innych środków pieniężnych należnych od Ciebie z Twojego konta, wynosi 2,000 (lub równowartość w innej walucie).
 9. Akceptujesz, że nie ponosimy odpowiedzialności za zgodność z faktem, że możesz być prawnie zobowiązany do rozliczania się i dokonywania płatności na rzecz odpowiednich organów podatkowych w związku z korzystaniem z Usług gier lub usług gier lub z dostępem do nich, w tym w szczególności w odniesieniu do żadnej z twoich wygranych i że to pozostaje twoim obowiązkiem.
 10. Akceptujesz, że nie masz żadnych powodów do działania lub innych praw lub roszczeń wobec twórcy oprogramowania produktów gier w jakiejkolwiek sprawie, sprawie lub rzeczy związanej z Twoim udziałem w Produktach Gry.

REKLAMACJE I SPORY

 1. Przez „reklamacji” rozumiemy reklamację trzeba o każdym aspekcie naszego postępowania w stosunku do swoich kontaktach z nami i przez „sporu” mamy na myśli zarówno skargi, która nie zostanie rozwiązany poprzez procedury skarg lub niezgodności, która odnosi się do wyniku transakcja hazardowa na Produkcie gier.
 2. Jeśli masz skargę, powinieneś najpierw skontaktować się z zespołem obsługi klienta. Skargi należy składać jak najszybciej po wystąpieniu okoliczności, które powodują złożenie skargi. Reklamacje będą rozpatrywane w ramach Procedury Reklamacyjnej.
 3. Dołożymy wszelkich uzasadnionych starań, aby niezwłocznie rozwiązać skargę. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś usatysfakcjonowany naszą odpowiedzią na skargę, masz prawo do eskalacji sprawy zgodnie z naszą Polityką rozstrzygania sporów
 4. Wszelkie spory są rozstrzygane zgodnie z naszą Polityką rozstrzygania sporów.
 5. Zastrzegamy sobie prawo do rejestrowania wszelkiej komunikacji z Tobą i każdą inną osobą w sprawie skarg lub sporów. W przypadku sporu co do treści takiego powiadomienia, dokonane zostanie odniesienie do takich zapisów oraz do naszej bazy danych transakcji, która w przypadku braku dowodów przeciwnych będzie decydująca.
 6. Przypominamy, że zgodnie z innymi postanowieniami Regulaminu zarówno Ty, jak i my mamy prawo zamknąć lub zawiesić działanie Twojego Konta i że może się to zdarzyć w trakcie rozpatrywania skargi lub sporu.
 7. Akceptujesz, że wszelkie skargi i spory są i pozostaną poufne zarówno w momencie, gdy zostanie podjęta uchwała, jak i później. Zgadzasz się, że nie ujawniasz istnienia, charakteru ani szczegółów jakichkolwiek reklamacji lub sporów osobom trzecim innym niż na podstawie Zasad rozstrzygania sporów (które będą obejmować dyskusję o wszelkich takich skargach i sporach w każdym pokoju czatowym lub forum oferowanym przez nas lub jakąkolwiek stronę trzecią, z wyjątkiem wyznaczonego podmiotu alternatywnego rozstrzygania sporów, "ADR", oznaczonego przez Parlay lub przez Komisję).
 8. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że każde niezastosowanie się do tego obowiązku zachowania poufności stanowi naruszenie Warunków i że zastrzegamy sobie prawo do tego, aby nie kontynuować rozpatrywania skargi lub sporu.

Procedura składania skarg

 1. Na pierwszym etapie, jeśli złożysz skargę, zbadamy sprawę w sposób uczciwy i obiektywny oraz poinformujemy Cię o wyniku i / lub naszej decyzji tak szybko, jak to tylko możliwe. Być może będziemy musieli poprosić cię o dodatkowe informacje lub odpowiednie dowody od ciebie w celu rozpatrzenia Twojej skargi.
 2. Jeśli Twoja skarga nie zostanie rozwiązana w sposób satysfakcjonujący na pierwszym etapie, możesz poprosić o jej eskalację i ponowne rozpatrzenie. W takich przypadkach, jako drugi etap, Twoja skarga zostanie skierowana wewnętrznie do kierownika wyższego szczebla, który przeprowadzi niezależną ocenę. Poinformujemy Cię o wyniku i / lub naszej decyzji tak szybko, jak to możliwe, a my będziemy musieli ponownie zapytać Cię o więcej informacji lub odpowiednich dowodów

Polityka rozstrzygania sporów

 1. Jeśli masz spór, który nie wynika z nierozstrzygniętej skargi, powinieneś w pierwszym etapie skorzystać z naszej Procedury Reklamacyjnej w celu rozstrzygnięcia tego sporu. Nie jesteś do tego zobowiązany i możesz odnieść się bezpośrednio do niezależnego arbitra, jak podano poniżej.
 2. Możesz skierować spór (w tym nierozstrzygniętą skargę) do eCogra.org, który jest organem wyznaczonym do pełnienia roli ADR w Parlay w odniesieniu do niniejszych Warunków. Jeśli spór dotyczy Produktu gier, odpowiedni rzecznik jest określany na podstawie tego Produktu.
 3. Wszelkie spory, które nie odnoszą się wyłącznie do konkretnego Produktu Gry, będą kierowane do regulatora Produktu Gry, na który grałeś najbardziej.
 4. Jeżeli spór zostanie skierowany do organu regulacyjnego, będzie on rozpatrywany zgodnie z przepisami prawa i procedurami rozstrzygania sporów określonymi przez tego organu regulacyjnego, a wynikła z tego decyzja będzie ostateczna i wiążąca, a zatem nie będzie się odwoływać do sądów. Jeżeli kierujesz spór do jakiejkolwiek innej niezależnej strony trzeciej, zawsze będziesz mógł odwołać się do sądu, jeśli uznasz to za stosowne.

RÓŻNE

 1. Jeśli nie rozumiesz któregokolwiek z warunków, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.
 2. Regulamin (i wszystkie dokumenty, o których mowa w niniejszym dokumencie) stanowią całość porozumienia między nami i nie ma żadnych innych warunków.
 3. Żadna część Warunków nie będzie uważana za zniesioną przez żadną ze stron, chyba że zrzeczenie się zostanie przez nią udzielone na piśmie.
 4. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek naruszenie niniejszej umowy przez nas w zakresie, w jakim spowodowane jest ono bezpośrednio lub pośrednio przez okoliczności pozostające poza naszą kontrolą i które uniemożliwia nam wykonywanie naszych zobowiązań wobec Ciebie.
 5. Niniejsze Warunki są sporządzone w języku angielskim. Jeżeli w dowolnym momencie zostaną one przedstawione Klientom w innym języku i wystąpi konflikt lub niespójność między tekstem w języku angielskim a jakimkolwiek tekstem w innym języku, tekst w języku angielskim będzie rozstrzygający.
 6. Użytkownik nie może dokonywać cesji, przenosić, obciążać, tworzyć trustu ani w inny sposób zajmować się wszystkimi lub żadnymi prawami i / lub zobowiązaniami wynikającymi z Warunków (lub może to robić) bez naszej uprzedniej pisemnej zgody. Jesteśmy uprawnieni do przeniesienia, przeniesienia, obciążenia, stworzenia zaufania lub w inny sposób zajmowania się naszymi prawami zgodnie z Warunkami i postanowieniami, zgodnie z naszą wolą.
 7. Jeśli którykolwiek z Warunków zostanie uznany za niezgodny z prawem, nieważny lub z jakiegokolwiek powodu niewykonalny, wówczas tę część uważa się za możliwą do oddzielenia od pozostałej części Warunków i nie ma ona wpływu na ważność i wykonalność pozostałych postanowień Warunków. i warunki.
 8. Wszelkie obowiązujące podatki i opłaty związane z przyznanymi wygranymi lub nagrodami należą do wyłącznej odpowiedzialności Klienta. Wygranych lub nagród nie można przenosić, zastępować ani wymieniać na inne wygrane lub nagrody.
 9. Żadne wypowiedziane lub napisane przez jakiegokolwiek pracownika lub agenta firmy MobbySlots.com nie stanowią odmiany Warunków lub autoryzowanych oświadczeń dotyczących charakteru lub jakości jakiegokolwiek aspektu oferowanych przez nas produktów lub usług. Z wyjątkiem przypadków oszustwa lub oszukańczego wprowadzenia w błąd, nie będziemy ponosić żadnej odpowiedzialności za takie nieuprawnione reprezentowanie.
 10. Z wyjątkiem firmy MobbySlots.com i dowolnego dostawcy oprogramowania lub licencjodawcy firmy MobbySlots.com, osoba, która nie jest stroną niniejszych Warunków, nie ma prawa zgodnie z angielską ustawą znaną jako The Contracts (Rights of Third Parties) Act 1999 lub jakiekolwiek inne przepisy ustawowe lub kapitałowe w dowolnej jurysdykcji w celu ich egzekwowania.

Prawo i sądownictwo

Warunki i wszystkie ich elementy są regulowane i regulowane przez Komisję ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii. Numer licencji 41297.

WSPÓŁCZESNA PLATFORMA, TABELA I BAZY DANYCH

 1. Bez ograniczeń dotyczących posiadania wielu kont w Ogólnych warunkach, możemy wymagać, abyś miał tylko jedno konto u nas na wspólnej platformie gier.
 2. Zgadzasz się, że możesz zostać połączony ze wspólną platformą gry, według naszego wyłącznego uznania, oraz że w zakresie, w jakim naruszasz warunki jednej witryny lub marki działającej na wspólnej platformie gier, możemy zablokować Cię w część lub całość, z całego systemu, abyś nie mógł grać przez jakąkolwiek witrynę lub markę za pomocą lub na wspólnej platformie gier.

ZWALCZANIE ZAKUPU I WYCOFANIE

 1. Kiedy stawiasz zakład, ante lub blind na stole podczas gry gotówkowej, pieniądze te są brane pod uwagę podczas gry i nie mogą zostać anulowane lub zwrócone.
 2. Jeśli wcześniej wybrałeś przycisk zakładu, który automatycznie poleciłby obstawić zakład, jeśli nie chcesz stawiać zakładu, musisz odznaczyć przycisk zakładu przed turą, w przeciwnym razie zakład zostanie wykonany automatycznie.
 3. W przypadku turniejów mogą obowiązywać dodatkowe warunki, które mogą dotyczyć tego, że po dokonaniu wpisowego do turnieju istnieje możliwość wyrejestrowania się z turnieju, zanim zostanie on uznany za rozpoczęty i otrzymania zwrotu pełnego zakupu. w ilości. Pewne wyjątki mogą obowiązywać w zależności od rodzaju turnieju i tego, czy dokonałeś bezpośredniego wpisowego do turnieju, czy zaawansowania z satelity.

Ostatnia aktualizacja: 17th Sierpnia 2017

Zagraj terazhttp://mobbyslots.com/

Aktywne bonusy

Całkowity: 9,137
EKSKLUZYWNE promocje w promocji Mobby Slots. Zdobądź bonus powitalny 3,000! ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Bonus 100%. Do 10 200 w kasynie Mobby Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

33x Wager € 287000 Maksymalny bonus w gotówce: EUR 205 Tournament w grze Bangkok Nights Nextgen Gaming Slot Game ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

60X Graj przez CasinoEURO 890000 Maksymalne wypłaty Specjalny bonus: 75% bonus od wpłat na automacie Oktoberfest Amaya Casino ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

44x Play Through Casino 271000 Max Wypłata Ekskluzywny bonus kasynowy: Eur 3700 Bonus bez depozytu na automacie Carnaval Microgaming ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

40X Wymagania zakładów 485000 Maksymalna wypłata gotówkiDodatkowy bonus kasynowy: Freeroll turniejów 825 Casino na Robbiego Jonesa ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

sukces 100%
44X Zagraj w kasynie € 132000 Max Wypłata Dodatkowy bonus kasynowy: darmowe obroty kasyna 275 na Dream Wheel Saucify Casino Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

44X Zagraj w kasynie € 226000 Maksymalna wypłata Specjalny bonus: 300 Loyal Free Spins! on Deck The Halls Microgaming Automaty ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

45x Zagraj w kasynie € 927000 Maksymalna wypłata Ekskluzywny bonus: $ 4855 Bez depozytu Bonus na Lucky 8 Line Netent Slot Game ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

sukces 100%
40x WageringEURO 849000 Max Wypłata Dodatkowy bonus: $ 440 Darmowe kasyno z chipem na Royal Masquerade ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

sukces 100%
35x Obstawianie $ 480000 Max CashOutspecjalny bonus: 145% Match Bonus Casino na Vikinga Uderzające Pragmatyczne ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

sukces 100%
55x Wager £ 919000 Max CashOutSpecjalna premia: Eur 680 Bezpłatne żeton kasyna w dzień zmarłego gry Ig ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

65X WageringEUR 58000 Max CashOutExtra Casino Bonus: € darmowe kasyno 325 na platformie Sea Raider ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

sukces 100%
Wymagania 44x WagerEUR 90000 Max CashOutExclusive Bonus: 444 turniej kasynowy na automatach Divine Fortune Netent Casino ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

30X Play Through Casino € 833000 Max CashOutExclusive Bonus: Darmowe obroty 222 bez depozytu na Rock Star ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

30x Zagraj przez eUR 338000 Maksymalny bonus wypłatyx wyjątkowy bonus: 235% Match Bonus Casino on Sinderella ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

55X Obrót € 604000 Max Wypłata Premia za wstęp: $ 645 FREE CHIP na Totem Treasure ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

30X Wymagania zakładów 458000 Max Wypłata bonusu specjalnego: darmowe skoki 265 na wyspie Aloha ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

77x WagerEur 275000 Maximum Wypłata dodatkowa premia: 65 BRAK WPŁATY BONUS KASYNO na Royal Fortune ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

40x Obstawianie $ 609000 Maksymalna wypłata gotówkowaOdbity bonus od kasyna: Darmowe obroty kasyna 55 na Gingerbread Lane ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

60X Wymagania zakładów 821000 Max CashOutDodatkowy bonus: darmowe skręcenia 185 na Forest Treasure ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

40X Zagraj w 326000 Max Wypłata Ekskluzywny bonus w kasynie: 250% Bonus w kasynie Signup na kartach Jokera ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

40x Zagraj w CasinoEUR 567000 Max CashOutDodatkowy bonus kasynowy: Eur 1190 Bez depozytu w grze Batman & The Ri ...... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

55x Zagraj w Kasyna $ 98000 Max Wypłata Casino bonus: 265 Darmowe spiny w grze Call Of The Colosseum NextGen ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

44X Graj w kasynie £ 104000 Maksymalna wypłata Premia za wstęp: $ 940 na Millionaires Club III ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

35x Graj przez eURO 829000 Maksymalna wypłata Ekskluzywna premia: $ 420 BEZ WPŁATY w grze slotowej Tally Ho Microgaming ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

33X Play Through CasinoEURO 179000 Max CashOutacja dodatkowa: freeroll 70 Casino freeroll na The Explorers ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

35x Zagraj za £ 311000 Maksymalna wypłata gotówkowa: 175 Darmowe obroty kasynowe w grze Joker Jester Nextgen ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

77x Zagraj w kasynie £ 355000 Max Wycofaj bonusowy bonus: 295% Casino Welcome Bonus na Mystery Star ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

33X Graj przez CasinoEUR 262000 Maksymalna wypłata gotówKodatkowy bonus: 190% Mecz w kasynie na bonusowych niedźwiedziach Automaty kasynowe Playtech ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

45X Zagraj w kasynie $ 770000 Wypłata max. Dodatkowy bonus: Turniej 730 na China MegaWild ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

sukces 100%
65X Graj w kasynie £ 318000 Maksymalna wypłata gotówkiKliknij na Bonus w kasynie: 985% Bonus kasynowy na syreny ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

44X Obstawianie £ 22000 Max Wypłata Casino bonus: 675% Dopasuj kasyno bonusowe w Columbus Novomatic Casino Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Wymagania 60x Wager £ 587000 Maximum Wypłata dodatkowa premia: darmowe gry 11 bez kasyn na Mystic Secrets ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

45x Wager $ 747000 Max Wycofany bonus: bonus do darmowych obrotów 40! w sprawie Miss Midas ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

sukces 100%
50x Wager € 610000 Maksymalna wypłata Ekskluzywny bonus kasynowy: darmowe kasyno 685 na Kitty Glitter ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

40x Zagraj za € 385000 Maksymalna wypłata gotówkiWyjątkowy bonus w kasynie: Darmowe obroty 99 bez kasy na automacie do gier Isoftbet Slot ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

sukces 100%
Wymagania 33x Wager $ 855000 Max Wypłata Ekskluzywny bonus: 90 Darmowe obroty dziewczyn z bronią i # 82 ...... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

55x Obstawianie € 423000 Maksymalny bonus gotówkowy outextra: Freeroll turniejów Eur 620 Casino na Winter Wonders ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

sukces 100%
33x Wager $ 300000 Maksymalna premia: wypłata za darmo: 30 Darmowe spiny bez depozytu w grze Clover Tales Playson Slot Game ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

sukces 100%
33X Zagraj za pośrednictwem Eury 739000 Max wypłata gotówkOdbity bonus w kasynie: 390% Bonus powitalny w grze Wild Safari Rival Casino Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

sukces 100%
44X Obstawianie € 941000 Maksymalna wypłata Premia za dopłatę: darmowe obstawienia 195 bez depozytu w grze Dream Wheel Jackpot ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

30X Obstawienie € 174000 Max Bonus wypłaty: 220 FREE SPINS na Chest Of Fortunes Spinomenal Casino Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

55x Zagraj w kasynie $ 942000 Maksymalna wypłata Dodatkowy bonus: € 285 Darmowy żeton na najważniejszą historię ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

77X Play Through CasinoEur 540000 Max Premia wypłaty: 2705 bez depozytu Kod bonusowy na Samba Brazylia Playtech Casino Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

66X Zagraj za pośrednictwem Eur 788000 Maksymalna wypłata Specjalna premia: 565 turniej kasyn online na aktywność paranormalną ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

35x Zagraj w CasinoEur 645000 Maksymalny bonus wypłaty: 245 Darmowe obroty kasyna w Steam Punk Heroes ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

30x Play Through Casino € 956000 Max CashOutadditional bonus: 275 FREE Spins w strefie 21 Amaya Casino Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

30X Zagraj przez £ 630000 Max CashOutExtra Bonus: 595% Bonus powitalny na Twintimer ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

77X Play Through CasinoEURO 195000 Max CashOutSpecjalna premia: Freeroll turniejów Eur 920 Casino na automacie Hoff Automaty Openbet Casino ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

35X Wymagania zakładów 891000 Max CashOutexclusive bonus: 120 Turniej Kasyna na Combat Romance ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

44x Zagraj w CasinoEUR 187000 Max CashOutexclusive bonus: £ 355 Darmowe kasyno chipowe na automacie magnetycznym Inspector ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

44X Wymagania zakładówEur 977000 Maksymalna wypłata gotówkowaOdbity bonus od kasyna: £ 570 Darmowy żeton kasyna na Full Bloom ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

60X Zagraj w $ 647000 Max CashOutExtra Bonus: EURO 3333 Bez depozytu Kasyno Bonus na Shia Safavids Treasure Pragmatic ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

35X WagerEur 49000 Max Premia Withdrawalextra: freeroll 100 Casino na Random Runner 15 ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

33x WagerEURO 881000 Max Premia za wypłatę: € 135 Darmowe kasyno na kasę na Cashwheel Simbat ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

40x Wager $ 974000 Max Wypłata Ekskluzywny bonus kasynowy: Darmowe spiny 70 bez depozytu w Barsnsevens Simbat ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

50X Obstawianie $ 414000 Maksymalna wypłata Specjalny bonus: 110% Bonus powitalny od kasyna w Wasabisan Microgaming Casino Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

60X Wymagania zakładów 892000 Max wypłata gotówkowa Ekskluzywny bonus: € 960 Codzienny turniej freeroll na zwycięstwo Winning Wizards ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

40x Graj przez CasinoEur 576000 Max Wypłata bonusu: 30 Mobilny turniej freeroll na Secret Forest Novomatic Casino Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

30X Obstawianie $ 233000 Max CashOutDodatkowy bonus: EURO 90 Mobilny freeroll automat na automaty do gier Super Hot Fruits ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Wymagania 55x Wager € 945000 Maksymalna wygrana gotówkowa: 50 darmowe obroty kasyna na Mechanicznej Pomarańcze ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

55X WageringEUR 522000 Max Premia wypłaty Premia: 415% Rejestracja Bonus w kasynie na rozbitkach ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

45x obstawianie € 909000 Maksymalny bonus WypłatyExtra Casino: 60 Mobilny turniej freeroll na The Spin Lab ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

45X WageringEURO 574000 Max CashOutexclusive bonus: Eur 660 Kasyno Turniej na Fenix ​​Graj 27 ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Strona 1 z 1411 2 3 ... 141

Nierzetelne bonusy

Całkowity: 0

Niestety, nie znaleziono bonusu w kasynie