Zrzut ekranu Vegas Luck
Zapisz RSS

Vegas Luck

Warunki są prawnie wiążącą umową. Uzyskując dostęp do Stron internetowych, zgadzasz się przestrzegać Warunków korzystania z usługi, a także zasad dotyczących każdego z oferowanych przez nas produktów. Jeśli nie zgadzasz się z którymkolwiek z warunków Regulaminu, powinieneś natychmiast zaprzestać korzystania ze Stron internetowych.

Powinieneś także przeczytać naszą Politykę Prywatności, do której można uzyskać dostęp tutaj

Niniejsze Warunki zostały ostatnio zaktualizowane w 31 December 2018.

1. INFORMACJE O NAS

1.1 Jesteśmy Bgo Entertainment Limited z Inchalla, Le Val, Alderney, GY9 3UL, firmy zarejestrowanej w Alderney pod numerem rejestracyjnym 1839 („we"Lub"us"Lub"nasz").

1.2 W niniejszych Warunkach, „ty"Lub"Twój”Oznacza osobę, która korzysta ze stron internetowych i / lub usług hazardowych udostępnionych użytkownikowi na stronach internetowych lub za ich pośrednictwem („Usługi").

1.3 Jeśli masz jakieś pytania, skargi lub komentarze dotyczące stron internetowych lub warunków, możesz skontaktować się z nami pocztą e-mail support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com.

2. REGULACJA I ZGODNOŚĆ

2.1 Jesteśmy licencjonowani i regulowani przez Komisję Hazardu Wielkiej Brytanii zgodnie z postanowieniami brytyjskiej ustawy hazardowej 2005 w celu oferowania usług hazardowych klientom w Wielkiej Brytanii (numer licencji 39533). Możesz znaleźć dalsze szczegóły naszej licencji tutaj.

2.2 Usługi hazardowe, które oferujemy klientom spoza Wielkiej Brytanii, są regulowane naszą licencją z Alderney Gambling Control Commission („AGCC”), Jak wydano w sekcji 7 z Alderney eGambling Ordinance 2009. Licencja została przyznana Bgo Entertainment Limited na 24 February 2012.

3.YOUR ACCOUNT

Wymagania kwalifikacyjne

3.1 Aby otworzyć konto i korzystać z Usług, musisz:

3.1.1 mieć co najmniej osiemnaście lat (18) lat lub, gdzie terytorium, na którym mieszkasz, nakłada wyższy limit wiekowy niż ten, taki wyższy wiek („Minimalny wiek");

3.1.2 mieszkać na terytorium, na którym akceptujemy użytkowników, i w którym korzystanie ze stron internetowych i usług nie jest nielegalne;

3.1.3 zarejestrować się we własnym imieniu, na swoją wyłączną korzyść i nie rejestrować się ani nie grać w imieniu nikogo innego;

3.1.4 posiadać ważne konto bankowe lub metodę płatności, która jest dostępna na naszej stronie i która jest zarejestrowana na adres na terytorium, na którym akceptujemy użytkowników;

3.1.5 wypełnij formularz rejestracyjny w pełni i uczciwie;

3.1.6 nie został wykluczony z hazardu;

3.1.7 mieć nie wykluczony z hazardu; może nie dać Ci żadnego powiadomienia, w Warunkach korzystania z usługi. Jeśli jakakolwiek zmiana jest dla Ciebie nie do zaakceptowania, nie masz jeszcze konta zamkniętego przez nas na mocy paragrafu 7.2 (działalność zabroniona) lub paragrafu 9.3 (nadużycie promocyjne) i nie wykluczasz się z hazardu z nami (zobacz akapit Odpowiedzialny hazard 10) ”).

3.1.8 nie może być jednym z naszych pracowników ani pracownikiem żadnego z naszych licencjobiorców, dystrybutorów, hurtowników, spółek zależnych lub innych agencji, dostawców, sprzedawców detalicznych ani w najbliższej rodzinie takiej osoby; i

3.1.9 zawsze przestrzegam niniejszych Warunków i wszelkich innych warunków mających zastosowanie do świadczenia przez nas Usług (w tym Umowy licencyjnej użytkownika końcowego Playtech, którą można znaleźć w Załączniku 1 do niniejszych Ogólnych warunków).

3.2 Obecnie nie akceptujemy użytkowników z następujących krajów: USA, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych / GB, Dalekie Terytoria Stanów Zjednoczonych, Korea Północna, Chiny, Syria, Jemen, Hiszpania, Włochy, Francja i regiony zamorskie, Afganistan, Libia, Sierra Leone , Iran, Irak, Nigeria, Zimbabwe, Mali, Sudan, Belgia, Grecja, Izrael, Niemcy, Turcja, Szwajcaria, Hongkong, Dania, Estonia, Bułgaria, Cypr, Makau, Filipiny, Singapur, Węgry, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Rumunia, Portugalia, Holandia, Rosja, Polska, Ukraina, Czechy, Gwadelupa, Martynika, Malezja, Australia, Kolumbia i Szwecja.

3.3 Nawet jeśli zaakceptujemy Twoją aplikację na konto, w zależności od terytorium, na którym mieszkasz, możesz nie mieć dostępu do pełnego zakresu usług, które świadczymy.

3.4 Masz prawo do jednego konta na każdej ze Stron, a twoje konto jest wyłącznie do użytku osobistego i nie może być wykorzystywane do żadnych celów zawodowych lub komercyjnych ani przez osoby trzecie. Twoje konto musi być zarejestrowane we własnym, poprawnym nazwisku i danych osobowych, a nie możesz powielać swojego konta za pomocą nazwiska, osoby, rodziny, gospodarstwa domowego, adresu (pocztowego lub IP), adresu e-mail lub urządzenia.

3.5 Wszelkie inne otwarte konta, które są duplikatami kont, mogą zostać przez nas zamknięte. Jeśli zamkniemy zduplikowane konto:

3.5.1 wszystkie bonusy, darmowe spiny i wygrane uzyskane z takich bonusów i uzyskanych darmowych spinów będą nieważne i przepadną;

3.5.2 możemy anulować wszystkie wygrane i zwrócić wszystkie depozyty (pomniejszone o kwoty związane z nieważnymi wygranymi) dokonane w związku z tym duplikatem konta i, w zakresie, w jakim nie zostaną one odzyskane od nas z odpowiedniego duplikatu danego konta, wszelkie należne kwoty zwrot pieniędzy przez nas w związku z duplikatem konta może zostać odzyskany przez nas bezpośrednio z dowolnego innego konta (w tym z każdego innego zduplikowanego konta).

3.6 Nawet jeśli spełniasz powyższe kryteria kwalifikacyjne, możemy zrezygnować z przyjęcia zgłoszenia na konto w dowolnym momencie iz dowolnego powodu.

Szczegóły konta i bezpieczeństwo

3.7 Aby zarejestrować konto, musisz podać pewne dane osobowe, a także utworzyć hasło.

3.8 Powinieneś upewnić się, że Twoje dane osobowe są na bieżąco aktualizowane, ponieważ możemy przekazywać Ci powiadomienia pocztą elektroniczną, telefonicznie, SMS-em lub pocztą. Ponadto zalecamy, aby zawsze wylogowywać się po zakończeniu gry na naszej stronie. Dotyczy to wszystkich urządzeń, w tym telefonów komórkowych i komputerów stacjonarnych.

3.9 Jesteś odpowiedzialny za zachowanie poufności swojej nazwy użytkownika i hasła oraz jesteś odpowiedzialny za wszystkie działania, które są przeprowadzane za pośrednictwem Twojego konta. Zgadzasz się niezwłocznie powiadomić nas o każdym nieautoryzowanym użyciu Twojego konta, o którym dowiesz się.

3.10 Za wyjątkiem naszego zaniedbania, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za dostęp stron trzecich do Twojego konta i nie będziemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek straty poniesione przez Ciebie w wyniku niewłaściwego korzystania z konta przez jakąkolwiek osobę. Z wyjątkiem naszego zaniedbania, wszystkie transakcje, w których nazwa użytkownika i hasło zostały poprawnie wprowadzone przez osobę trzecią, będą uważane za ważne.

3.11 Jeśli jesteś rodzicem lub opiekujesz się kimś, kto nie jest w minimalnym wieku, powinieneś podjąć niezbędne środki ostrożności, aby uniemożliwić takim osobom dostęp do twojego konta. Szczególną ostrożność należy zachować na urządzeniach mobilnych, zwłaszcza jeśli pozostawisz konto zalogowane między sesjami.

Sprawdzanie tożsamości i wieku

3.12 Używanie stron internetowych lub usług jest niezgodne z prawem, jeśli nie jesteś w wieku minimalnym.

3.13 Aby zweryfikować Twoją tożsamość i że jesteś Minimalnym Wiekiem przy rozpatrywaniu wniosku o konto, możemy podjąć wszelkie takie kontrole weryfikacyjne, jakich możemy wymagać lub jak możemy wymagać od osób trzecich (w tym organów regulacyjnych) .

3.14 Jeśli nie możemy zweryfikować Twojej tożsamości i jesteś w minimalnym wieku zadowalająco, możemy poprosić Cię o dostarczenie dodatkowej dokumentacji, abyśmy mogli to zrobić. Może to obejmować (ale nie wyłącznie) następującą dokumentację:

3.14.1 ważny, aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem (taki jak paszport, prawo jazdy, dowód osobisty, dowód osobisty lub inna forma oficjalnego dokumentu tożsamości podpisana przez Ciebie). Wszystkie dokumenty muszą być ważne w momencie weryfikacji, gdy ma zastosowanie data ważności; i

3.14.2 dowód adresu (taki jak rachunek za media, notatka lekarska, list adwokata lub wyciąg bankowy przesłany na zarejestrowany adres). Cała taka dokumentacja nie może być dłuższa niż 3 miesięcy w momencie weryfikacji i wyświetlać Twoje imię i nazwisko, zarejestrowany adres, datę wydania oraz nagłówek i / lub logo firmy / emitenta.

3.15 Możemy zamrozić Twoje konto i uniemożliwić Ci wypłatę środków, dopóki nie zakończysz pomyślnie tych kontroli.

3.16 Być może będziemy musieli od czasu do czasu sprawdzać te weryfikacje ze względów regulacyjnych, biznesowych lub bezpieczeństwa.

3.17 Jeśli nie byliśmy w stanie zweryfikować, że jesteś Minimum Wieku w godzinach otwarcia 72 konta i wpłacania środków, Twoje konto zostanie zamrożone i dalsze uprawianie hazardu nie będzie dozwolone, dopóki nie zweryfikujemy, że jesteś Minimum Wieku. Jeśli odkryjemy, że nie jesteś w wieku minimalnym, wszelkie wniesione przez ciebie depozyty zostaną ci zwrócone, wszelkie wygrane, które zgromadziłeś, zostaną przez ciebie utracone (i mogą zostać potrącone z kwoty zwróconego depozytu), a ty zwróć do nas na żądanie wszelkie takie środki, które zostały wypłacone z Twojego konta.

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy Kontrole

3.18 Bezprawne jest wpłacanie na konto środków uzyskanych z przestępczych, nielegalnych lub oszukańczych działań (lub próba dokonania tego). Oprócz kontroli tożsamości i weryfikacji wieku określonych powyżej, jesteśmy prawnie zobowiązani do podjęcia pewnych kontroli przeciwko praniu pieniędzy, aby zapobiec takim zachowaniom.

3.19 Monitorujemy nietypowe lub podejrzane transakcje i możemy wymagać dostarczenia dodatkowej dokumentacji identyfikacyjnej lub dowodu źródła bogactwa lub źródła funduszy w dowolnym momencie, jeśli spełnisz określone kryteria, jeśli obawiamy się o Twój poziom wydatków lub jeśli podejrzewasz, że możesz wpłacać środki uzyskane z działalności przestępczej, nielegalnej lub oszukańczej. Dopóki nie przejdziesz pomyślnie takiej weryfikacji, możemy zamrozić Twoje konto i ograniczyć wypłatę jakichkolwiek środków (w tym wygranych i depozytów).

3.20 Jeśli podejrzewamy, że w sposób uzasadniony podejrzewamy działania przestępcze, nielegalne lub oszukańcze, możemy zgłosić taką działalność właściwemu organowi regulacyjnemu lub organowi, zamknąć konto i zatrzymać wszystkie środki na koncie (w tym depozyty i wygrane).

Zamykanie konta

3.21 Możesz zamknąć swoje konto w dowolnym momencie, dając nam nie mniej niż zawiadomienie 24 o godzinach i kontaktując się z nami pod adresem support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com.

3.22 Gdy zażądasz zamknięcia konta zgodnie z paragrafem 3.21, z zastrzeżeniem punktu 3.23 zwrócimy Ci wszelkie saldo na Twoim koncie pomniejszone o obowiązującą opłatę za wypłatę (zgodnie z opisem w punktach 4.17 i 4.18). W przypadku spłaty zaległego salda wykorzystamy najnowszą metodę płatności na Twoim koncie lub jakąkolwiek taką metodę płatności, jaką możemy rozsądnie wybrać.

3.23 Po zamknięciu na Twoje żądanie (bez ograniczania naszych praw zgodnie z punktami 3.19 i 3.25) będziemy uprawnieni do wstrzymania się ze spłatą salda Twojego konta, wszelkich środków pieniężnych zgodnie z paragrafami 7.2 i 9.3.

3.24 Możesz także samodzielnie wykluczyć swoje konto lub tymczasowo zawiesić konto, korzystając z funkcji „time-out”. Samowykluczenie i zawieszenie są skuteczne natychmiast. Szczegółowe informacje na temat obu narzędzi znajdują się w sekcji odpowiedzialnych gier hazardowych na stronach internetowych.

3.25 Oprócz naszych innych praw w niniejszych Warunkach i Warunkach, aby zamknąć konto z określonych powodów, możemy również zamknąć Twoje konto w dowolnym momencie z dowolnego powodu na piśmie. Jeśli to zrobimy, z zastrzeżeniem paragrafu 3.27, wyślemy Ci wszystkie środki pieniężne pozostawione na twoim koncie w momencie zamknięcia.

3.26 Jeśli zdecydujemy się zamknąć Twoje konto, z wyjątkiem sytuacji, w których obowiązują paragrafy 3.24 i 3.27, jeśli zakwalifikowałeś się lub otrzymałeś jakąkolwiek aktywną premię, pozwolimy Ci otrzymać premię lub wykorzystać pozostałą część premii i spełnić wszelkie wymagania obrotu związane z premią. W przypadku, gdy niniejszy ustęp ma zastosowanie, zwrócimy saldo Twojego konta tak szybko, jak będzie to możliwe po skorzystaniu z dowolnego bonusu lub na żądanie.

3.27 Jeśli zamkniemy Twoje konto zgodnie z paragrafem 7.2 (Zabronione działanie) lub paragrafem 9.3 (Nadużycie promocyjne), saldo Twojego konta nie będzie podlegało zwrotowi i zostanie uznane za utracone przez Ciebie w zakresie wszelkich roszczeń, które możemy mieć przeciwko na dzień takiego zamknięcia (pod swoim kontem, duplikatem konta lub w inny sposób).

Zamrożenie konta

3.28 Będziemy uprawnieni do zamrożenia Twojego konta w dowolnych okolicznościach określonych w niniejszych Warunkach. W przypadkach, w których zamrożymy Twoje konto:

3.28.1 żadna aktywność nie będzie dozwolona (w tym depozyty, wypłaty lub gry) do dnia, w którym zostanie ponownie aktywowana przez nas;

3.28.2 żadne bonusy ani nagrody nie zostaną dodane do konta ani wymienialne; i

3.28.3 zajmiemy się kwestią, która doprowadziła do zawieszenia, i spróbujemy rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe, aby konto mogło zostać ponownie aktywowane lub zamknięte.

4. DEPOZYTOWANIE I FUNDUSZE WYCOFANIA

Deponowanie środków

4.1 Możesz dodać środki do swojego konta za pomocą różnych metod płatności, w tym (ale nie tylko) Visa, Mastercard, PayPal, Maestro, Skrill i Neteller. Dostępne metody mogą się różnić w zależności od lokalizacji, co zostanie odzwierciedlone w opcjach przedstawionych w naszej intuicyjnej kasie. Możesz użyć metody płatności zarejestrowanej w Twoim imieniu do wpłaty środków. Jeśli dokonujesz wpłaty za pomocą metody płatności, w odniesieniu do której nie jesteś posiadaczem konta, zastrzegamy sobie prawo do traktowania każdego depozytu jako nieważnego i wszelkich wygranych wynikających z takiego depozytu jako nieważnych, do czasu pomyślnego ukończenia wszystkich odpowiednich kontroli.

4.2 Możesz wybrać więcej niż jedną metodę płatności. Kiedy dodasz nową metodę płatności, musisz dokonać wpłaty za pomocą tej metody płatności, zanim jakakolwiek wypłata może zostać przetworzona na tę metodę płatności.

4.3 Minimalna kwota, którą możesz zdeponować na swoim koncie w pojedynczej transakcji to £ 10 (lub równowartość w wybranej walucie). Możesz ustawić limit wpłat na swoje konto w dowolnym momencie, odwiedzając sekcję „Odpowiedzialna gra” na stronach internetowych. Jakikolwiek ustalony limit depozytu nie może zostać zwiększony bez powiadomienia nas przez 24 o chęci zwiększenia limitu wpłat i dopiero po ponownym zażądaniu zwiększenia po upływie czasu 24 podwyżka będzie obowiązywać.

Opłaty depozytowe

4.4 Nie ponosimy odpowiedzialności za żadne opłaty ani opłaty stosowane przez wystawcę karty, bank lub instytucję finansową w wyniku dokonania wpłaty na konto.

4.5 Za każdą wpłatę dokonaną na konto w ramach X XUMUMX pobieramy opłatę za potrącenie podatku w wysokości 500% wpłaconej kwoty (z zastrzeżeniem minimum 2.5p (lub równowartości w wybranej walucie)). Oznacza to, że jeśli wpłacisz £ 50, pobieramy £ 100 od twojej metody płatności, a £ 102.50 zostanie zaksięgowane na twoim koncie lub jeśli wpłacisz £ 100, pobieramy £ 10 z Twojej metody płatności, a £ 10.50 zostanie przelana na Twoje konto konto.

Twoje zdeponowane środki

4.6 Żadne odsetki nie będą Ci wypłacane z jakichkolwiek środków przechowywanych na Twoim koncie. Aby uniknąć wątpliwości, nie wolno korzystać z konta w żadnym innym celu niż w celu korzystania ze stron internetowych i usług (na przykład jako konto bankowe) i jeśli dowiemy się o wpłatach i wypłatach bez odpowiedniej działalności hazardowej, zastrzegamy sobie prawo do odliczenia opłaty administracyjnej.

4.7 Nie oferujemy usługi kredytowej.

4.8 Twoje środki są przechowywane na oddzielnym rachunku bankowym z naszych kont biznesowych. Konto nosi nazwę „Konto klienta”, aby odróżnić je od innych posiadanych przez nas kont biznesowych. Zgodnie z brytyjskim systemem oceny funduszy klientów Komisji Hazardowej spełnia on wymogi segregacji funduszy klientów na poziomie: podstawowy. W związku z tym fundusze uznaje się za niezabezpieczone w przypadku niewypłacalności. W związku z tym przestrzegamy zarówno wymogów Komisji Gamblingowej Wielkiej Brytanii, jak i Alderney Gambling Control Commission.

4.9 Nasza firma macierzysta BGO Limited, Suite 5 Valley Towers, Valley Road, Birkirkara, Malta, BKR9022 zagwarantowała swoje wsparcie finansowe, aby umożliwić nam wywiązanie się z naszych zobowiązań w przypadku niewypłacalności, w tym funduszy graczy. Jeśli przestaniemy działać, wszelkie rozsądne starania o zwrot pieniędzy zostaną dokonane przez naszego rodzica. W przypadku, gdy rodzic nie może się z Tobą skontaktować, będziesz miał okres nie dłuższy niż 120 dni od dnia, w którym przestaliśmy działać, aby skontaktować się z rodzicem i odzyskać należne środki. Środki te nie mogą zostać zwrócone po upływie okresu 120.

4.10 W zakresie, w jakim jest to wymagane przez lokalne prawo, podatki lub inne władze, jesteś odpowiedzialny za zgłaszanie swoich wygranych i strat wynikających z korzystania ze stron internetowych.

Wypłata środków

4.11 Jesteś odpowiedzialny za podanie nam prawidłowych informacji o koncie bankowym w celu wypłaty środków. Nie spłacimy żadnych środków wpłaconych na nieprawidłowe konto, jeśli wynikało to z Twojego błędu.

4.12 Możesz wybrać preferowaną metodę wypłaty, pod warunkiem, że wpłaciłeś już tą metodą. W przypadku użycia wielu metod płatności na jednym koncie, możemy przypisać wypłatę do wybranej przez nas metody płatności. Możemy przetworzyć wypłaty za ponad £ 10,000 przelewem bankowym.

4.13 Kiedy poprosisz o wypłatę, będziesz miał maksymalny czas 24 godzin na odwrócenie wypłaty, w zależności od poziomu gry. Dostępność cofnięcia zostanie wyjaśniona na stronach internetowych. Jeśli w tym czasie złożysz wniosek o cofnięcie, środki nie zostaną wypłacone i powrócą na twoje konto.

4.14 Nie możesz dokonywać żadnych opłat zwrotnych ani próbować ich dokonywać i / lub odmawiać lub cofać jakichkolwiek płatności dokonanych przez Ciebie i zgadzasz się zwrócić nam wszelkie obciążenia zwrotne, odmowę lub cofnięcie dokonanych przez Ciebie płatności i poniesione przez nas straty.

4.15 Możesz zażądać wypłaty środków w dowolnym momencie. Nie będziesz mógł wypłacić żadnych środków ze swojego konta, a my nie będziemy zobowiązani do zwrotu żadnych środków z Twojego konta, dopóki nie zweryfikujemy w sposób zadowalający:

4.15.1 Twoja tożsamość, miejsce zamieszkania i minimalny wiek zgodnie z weryfikacją tożsamości i wieku określoną w ust 3 powyżej;

4.15.2 że nie zdeponowałeś środków z działalności przestępczej, nielegalnej lub oszukańczej, zgodnie z kontrolami przeciwdziałania praniu pieniędzy określonymi w paragrafie 3 powyżej; i

4.15.3 że nie dokonałeś żadnych obciążeń zwrotnych, odmów, anulowań lub cofnięć płatności ani nie próbowałeś ich dokonać.

Opłaty karencji

4.16 Nie ponosimy odpowiedzialności za żadne opłaty ani opłaty stosowane przez wystawcę karty, bank lub instytucję finansową w wyniku żądania wypłaty.

4.17 Za wszystkie wypłaty środków pobieramy opłatę w wysokości £ 2.50 (lub równowartość w wybranej walucie). Oznacza to, że jeśli zażądasz wypłaty £ 100, twoje konto bankowe zostanie zasilone £ 97.50.

4.18 W przypadku żądania międzynarodowego przelewu bankowego możemy również naliczyć dodatkową opłatę w wysokości £ 15 (lub równowartość w wybranej walucie).

5. WAGERING I WYGRANE

zakładów

5.1 Możesz postawić zakład lub zakład tylko do wysokości rozliczonych środków, które masz na swoim koncie. Zastrzegamy sobie prawo do unieważnienia dowolnego zakładu lub zakładu, które mogliśmy zaakceptować przez pomyłkę, gdy twoje konto nie miało wystarczających środków.

5.2 Możemy również oświadczyć, że każdy zakład jest nieważny, jeśli mamy podstawy podejrzewać, że podjąłeś jakiekolwiek Zakazane działanie, w którym to przypadku żadne wygrane nie zostaną wypłacone.

5.3 Minimalny i maksymalny rozmiar zakładu różni się w zależności od gry i gry na stronach internetowych i jest wyświetlany na ekranie. Więcej informacji można znaleźć w poszczególnych grach.

5.4 Po potwierdzeniu szczegółów zakładu i rozpoczęciu gry, zazwyczaj podejmując taką akcję jak „spin”, „bet” lub „play”, zakład zostanie uznany za zaakceptowany i nie będzie można zmienić lub zróżnicuj to.

Wygrana

Wygrane 5.5 z tytułu Ciebie zostaną dodane do salda Twojego konta. Nie jest to dowód wygranej i podlega waszym prawom zgodnie z punktami 12 i 16 (stosownie do przypadku) niniejszych Warunków, zgadzacie się, że nasze zapisy (lub jakiekolwiek zapisy naszych zewnętrznych dostawców gier) będą ostatecznym autorytetem przy określaniu wszelkich wygrana.

5.6 Wszystkie automaty, gry wideo pokera, gry stołowe, karty i gry zręcznościowe umieszczone na stronach internetowych (z wyjątkiem progresywnych jackpotów) są ograniczone do maksymalnej wypłaty £ 250,000 (lub ekwiwalentu w wybranej walucie) każdemu klientowi w dowolnej rundzie obrotu. W większości przypadków odbywa się to za pomocą limitów stawek nałożonych w odpowiednich grach. Aby uniknąć wątpliwości, jest to niezależne od wielkości stawki lub liczby postawionych zakładów. Jeśli wygrasz ponad tę kwotę w jednej rundzie licytacji w wyniku błędów w limitach stawek, wygrasz £ 250,000 (lub równowartość w wybranej walucie), a każda kwota powyżej tej kwoty zostanie unieważniona.

5.7 Dokładamy wszelkich starań, aby błędy lub pomyłki nie występowały w żadnej grze ani w żadnej transakcji związanej z Twoim kontem. Za wyjątkiem naszego zaniedbania, możemy anulować wszystkie wygrane lub wpłaty włączone dzięki wygranym wynikającym z błędu lub pomyłki lub jakiejkolwiek usterki technicznej (w tym, ale nie ograniczając się do nieprawidłowych wypłat w grze lub nieprawidłowego działania gry) z którymkolwiek z oferowane gry lub usługi. Zgadzasz się utracić wszelkie wygrane wynikające z takich błędów, błędów lub błędów technicznych i potwierdzić, że w niektórych przypadkach prośby o wypłatę mogą zostać zatrzymane do zatwierdzenia, aby zapewnić, że takie błędy, błędy lub usterki techniczne nie wystąpiły.

Progresywne jackpoty

5.8 Żadna maksymalna wypłata nie dotyczy wygranych w progresywnym jackpocie. Z zastrzeżeniem paragrafów 5.7 powyżej i 5.9 poniżej, jeśli wygrasz jackpota progresywnego, otrzymasz kwotę wyświetlaną w grze progresywnej, w którą grasz w momencie wygranej.

5.9 Wszystkie wygrane w progresywnym jackpocie podlegają weryfikacji i walidacji przez dostawcę gry. Kwoty wygranych w progresywnym jackpocie mogą ulegać wahaniom w wyniku weryfikacji i walidacji. Zgadzasz się i rozumiesz, że zweryfikowana kwota progresywnego jackpota w formalnym powiadomieniu otrzymanym od dostawcy gry określa dokładną kwotę wygranej z tytułu progresywnego jackpota.

5.10 Jeśli wygrasz progresywnego jackpota, postaramy się zapłacić całą wygraną w ciągu 31 dni wygranej, w oczekiwaniu na weryfikację kwoty jackpota przez dowolnego dostawcę gier i zgodnie z punktem 4.15 powyżej. Zastrzegamy sobie prawo do wypłacania progresywnych wygranych w walucie, w której jest wypłacana przez dostawcę gry.

5.11 Możemy wycofać jackpota progresywnego w dowolnym momencie z dowolnego powodu.

Opodatkowanie

5.12 Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za nagrywanie, płacenie i księgowanie każdemu właściwemu organowi za wszelkie podatki lub inne opłaty, które mogą być naliczane od wszelkich otrzymanych wygranych.

6. NIEAKTYWNE LUB ZAMROŻONE RACHUNKI I OPŁATY WSPÓŁCZESNE

6.1 Jeśli nie zalogowałeś się na swoje konto lub w inny sposób nie korzystałeś z niego przez okres 12 lub jeśli Twoje konto zostało zamrożone do czasu weryfikacji zgodnie z opisem w punkcie 3.19 przez nieprzerwany okres 12 miesięcy, Twoje konto będzie uznane za nieaktywne. Jeśli Twoje konto stanie się nieaktywne, nadal będziemy podejmować wszelkie uzasadnione starania, aby w sposób zadowalający zakończyć weryfikację lub podjąć wszelkie uzasadnione starania, aby skontaktować się z Tobą w celu ustalenia twoich życzeń w odniesieniu do niewykorzystanych środków na prawdziwe pieniądze.

6.2 Jeśli twoje konto pozostaje nieaktywne przez kolejny okres 12 miesięcy lub jest nadal zamrożone, zostanie uznane za nieaktywne. Jeśli Twoje konto zostanie uznane za nieaktywne, dołożymy wszelkich starań, aby przypomnieć Ci o zadowalającym zakończeniu weryfikacji lub skontaktować się z Tobą, aby określić Twoje życzenia w odniesieniu do niewykorzystanych środków na prawdziwe pieniądze. Jeśli po kolejnych miesiącach 6 nadal nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą, aby określić Twoje życzenia, Twoje konto zostanie zamknięte.

6.3 Jeśli skontaktujesz się z nami po upływie miesiąca 30 i późniejszym zamknięciu konta w celu uzyskania zwrotu salda konta, będziemy przetwarzać taki zwrot, z zastrzeżeniem ust. 7.2 i 9.3, z zastrzeżeniem, że pomyślnie ukończysz weryfikację zgodnie z pkt 3.19, jeśli jest to wymagane i temat do naszych obowiązków prawnych i regulacyjnych.

7. DZIAŁANIE ZABRONIONE

7.1 Zgadzasz się, że nie będziesz:

7.1.1 korzystać ze Stron internetowych lub Usług w jakimkolwiek celu komercyjnym lub w celu promowania własnych lub innych produktów lub usług osób trzecich;

7.1.2 korzystać ze Stron Internetowych lub Usług w jakikolwiek sposób, który może prowadzić do zachęcania, nabywania lub przeprowadzania jakichkolwiek Oszustw lub Praktyk Kryminalnych;

7.1.3 przesyłać pliki zawierające wirusy, konie trojańskie lub inne szkodliwe programy;

7.1.4 uzyskiwać dostęp lub próbować uzyskać dostęp do kont innych użytkowników lub przenikać lub próbować przeniknąć środki bezpieczeństwa Witryn;

7.1.5 używać obraźliwego lub obraźliwego języka w korzystaniu ze stron internetowych i usług (w tym wybierając nazwę użytkownika lub pseudonim, który jest obraźliwy lub obraźliwy, lub używając obraźliwego lub obraźliwego języka w naszej funkcji obsługi czatu);

7.1.6 wykorzystywać jakiejkolwiek usterki technicznej, luki, błędu lub błędnej konfiguracji którejkolwiek z gier oferowanych na Stronach internetowych na swoją korzyść lub na niekorzyść nas lub innych osób;

7.1.7 korzystać ze stron internetowych lub usług na terytorium, na którym jest to nielegalne;

7.1.8 podejmować wszelkie nadużycia promocyjne (jak określono w paragrafie 9 poniżej); lub

7.1.9 złamać którykolwiek z niniejszych Warunków w inny sposób.

7.2 Działania w paragrafie 7.1 mają formę „Zabronione działanie". Możemy zawiesić, ograniczyć lub zamknąć Twoje konto w dowolnym momencie bez powiadomienia, jeśli mamy uzasadnione podstawy, aby sądzić, że podjąłeś jakiekolwiek Zakazane działania i / lub odzyskasz z konta kwotę wszelkich wpłat, wypłat, bonusów lub wygranych, które zostały dotkniętych lub w jakikolwiek sposób związanych z działalnością zabronioną. Prawa określone w niniejszym ustępie nie wpływają na żadne inne prawa (w tym prawa zwyczajowe), które możemy mieć przeciwko tobie na podstawie niniejszych Warunków lub w inny sposób.

7.3 Wykonując nasze prawa zgodnie z paragrafem 7.2, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić, że wykonujemy takie prawa w sposób sprawiedliwy dla Ciebie.

7.4 Dla celów tego paragrafu 7:

7.4.1 "Oszustwa praktyka”Oznacza każdą nieuczciwą działalność prowadzoną przez ciebie lub jakąkolwiek osobę działającą w twoim imieniu lub w zmowie z tobą, i obejmuje, bez ograniczeń: (a) oszukańcze obciążenia zwrotne i działalność zwrotną; (b) wykorzystanie na koncie przez dowolną osobę skradzionej, sklonowanej lub nieautoryzowanej karty kredytowej lub debetowej jako źródła środków; (c) wszelkie próby rejestracji fałszywych lub wprowadzających w błąd informacji o koncie; oraz (d) jakiekolwiek działanie lub usiłowanie, które w uzasadniony sposób uznaje się za niezgodne z prawem, mające na celu oszukanie nas, mające na celu obejście wszelkich ograniczeń prawnych lub dokonane w złej wierze, niezależnie od tego, czy jakikolwiek taki czyn powoduje jakiekolwiek szkody lub szkody;

7.4.2 "Aktywność kryminalna”Obejmuje, między innymi, pranie pieniędzy i wszelkie przestępstwa w ramach ustawy o grach hazardowych 2005.

8. PROMOCJE, NAGRODY i PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE

8.1 Od czasu do czasu możemy oferować promocje na nagrody, takie jak darmowe spiny i bonusy lub programy lojalnościowe („Nagrody").

8.2 Wszystkie promocje, nagrody i programy lojalnościowe podlegają warunkom określonym w niniejszym paragrafie 8, a także innym konkretnym warunkom związanym z odpowiednią promocją, programem nagród lub programem lojalnościowym, które publikujemy na stronach internetowych, w szczególności w „promocjach” strona („Warunki promocji”). W przypadku jakiegokolwiek konfliktu pomiędzy Warunkami Promocji a warunkami określonymi w niniejszym punkcie 8, zastosowanie mają Warunki Promocji.

8.3 Inaczej niż w przypadku programów lojalnościowych, promocja (i nagrody z niej wynikające) nie mogą być używane w połączeniu ani w połączeniu z żadną inną promocją / Nagrodą.

8.4 Zostaniesz automatycznie wprowadzony do naszych programów lojalnościowych w Kasynie i Bingo, gdy grasz na prawdziwe pieniądze w Witrynie.

8.5 Jeśli program promocyjny lub lojalnościowy wymaga złożenia depozytu w celu otrzymania nagrody, odwrócona wypłata dokonana zgodnie z paragrafem 4.13 nie będzie liczona jako depozyt dla tych celów.

8.6 Jeśli błąd w konfiguracji technicznej spowoduje dodanie niepoprawnej Nagrody do konta, możemy poprawić ten błąd, usuwając otrzymane wygrane i ponownie dodając Nagrodę w prawidłowej konfiguracji.

8.7 Jeśli Twoje konto zostanie zamknięte na Twoje żądanie lub w przypadku, gdy akapity 7.2 lub 9.3 zastosują wszystkie Nagrody, zostaną anulowane.

8.8 Możemy anulować lub wycofać promocję lub program lojalnościowy w dowolnym momencie według naszego rozsądnego uznania. Każde takie anulowanie nie wpłynie na żadne nagrody już przyznane lub zrealizowane przez Ciebie.

9. NADUŻYCIE PROMOCJI

Promocje i nagrody 9.1 są dostępne dla przyjemności korzystania ze stron internetowych i nagradzania naszych klientów. Nie wolno Ci:

9.1.1 używaj wielu kont, aby odebrać Nagrodę lub wziąć udział w promocji więcej niż raz;

9.1.2 angażuj się w jakąkolwiek Nieregularną Grę podczas grania ze środkami bonusowymi podlegającymi ograniczeniom obrotu, które są wydawane jako część promocji lub jako Nagroda w celu zagwarantowania zysków niezależnie od wyniku. Zapewnimy, że będziesz informowany, gdy grasz z ograniczonymi funduszami bonusowymi, przypomnisz o ograniczeniach i przedstawisz konsekwencje niezgodności;

9.1.3 wykorzystywać jakiejkolwiek usterki technicznej, luki, błędu lub błędnej konfiguracji jakichkolwiek promocji lub nagród oferowanych na Stronach internetowych na swoją korzyść lub na niekorzyść nas lub innych osób;

9.1.4 zmówić się z innymi w celu skorzystania z nagród lub promocji; lub

9.1.5 użyj VPN lub zamaskuj swój adres IP, aby wziąć udział w promocji lub uzyskać Nagrodę, do której w innym przypadku nie będziesz uprawniony.

9.2 Dla celów akapitu 9.1 uważamy, że „Nieregularna gra” obejmuje:

9.2.1 w ruletce, jeden lub więcej spośród: (a) obejmujących 24 lub więcej dostępnych numerów 37; (b) obstawianie czerwonych i czarnych; (c) zakłady na kursy i wyrównanie; (d) zakłady na 1-18 (włącznie) i 19-36 (włącznie); (e) obstawianie wszystkich trzech kolumn układu tabeli; (f) obstawianie wszystkich trzech tuzinów;

9.2.2 w Bakaracie obstawianie zarówno bankiera, jak i gracza w tym samym przewrocie;

9.2.3 przejście z gry o niskiej wadze (25% lub mniej) do gry o wysokiej wadze (100%) po dużych wygranych w celu oczyszczenia wymagań obrotu; i

9.2.4 korzystanie z wielu kont (czy to przez siebie, czy przez innych, przechowywanych przez ciebie i / lub działających w porozumieniu z innymi) w celu objęcia wszystkich lub większości, jeśli zajdzie taka potrzeba.

9.3 Działania w paragrafie 9.1 mają formę „Nadużycie promocyjne". Możemy zawiesić, ograniczyć lub zamknąć konto, odwołać wszelkie przyznane nagrody i zażądać zwrotu wszelkich wygranych, które zostały przyznane w ramach nadużyć promocyjnych (w tym poprzez potrącenie kwot przechowywanych na koncie) natychmiast i bez powiadomienia, jeśli rozsądnie uważaj, że podjąłeś nadużycie promocyjne.

10. ODPOWIEDZIALNY HAZARD

10.1 Bardzo poważnie traktujemy odpowiedzialny hazard. Zapewniamy możliwość samodzielnego wykluczenia z konta u nas, przerwania korzystania z konta i ustanowienia określonych mechanizmów kontrolnych w celu ograniczenia funduszy lub czasu spędzanego na grach hazardowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat narzędzi odpowiedzialnego hazardu, które oferujemy lub jeśli masz jakiekolwiek obawy dotyczące hazardu, przejdź do sekcji „Odpowiedzialna gra” na stronach internetowych lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i odpowiedzialnym hazardem.

10.2 Dołożymy wszelkich uzasadnionych starań, aby zapewnić zgodność z samowykluczeniem. Wdrożymy rozsądne kontrole i zabezpieczenia, aby upewnić się, że w trakcie samowykluczenia nie otrzymasz od nas materiałów marketingowych dotyczących hazardu i że nie możesz uzyskać dostępu do Usług. Jednak samowykluczenie wymaga wspólnego zaangażowania zarówno Ciebie, jak i nas. W okresie samowykluczenia nie możesz próbować otwierać nowych lub powielonych kont, a akceptujesz, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności, jeśli kontynuujesz hazard i / lub starasz się korzystać ze stron internetowych, a my nie rozpoznajemy ani nie stwierdzamy, że wykluczyliśmy się w okolicznościach, na które nie mamy wystarczającej kontroli, w szczególności, jeśli zmieniłeś którykolwiek z podanych wcześniej danych rejestracyjnych (w tym, jeśli otworzysz inne konto z zasadniczo tymi samymi informacjami, chociaż wprowadzisz je do formularza rejestracyjnego w inny sposób).

10.3 Jeśli podejrzewamy, że masz problem z hazardem, możemy zamrozić Twoje konto, podczas gdy podejmujemy dodatkowe kontrole w celu ustalenia, czy jesteś zadowolony z poziomu wydatków. Po tych kontrolach, jeśli okaże się, że nie masz kontroli nad swoim hazardem, możemy zamknąć Twoje konto i wydać Ci wszystkie środki pieniężne pozostawione na Twoim koncie w momencie zamknięcia.

10.4 Krajowe stowarzyszenie zasobów edukacyjnych i szkoleniowych w zakresie gier hazardowych („GAMCARE”) (www.gamcare.org.uk) udziela informacji, porad i porad osobom, ich rodzinom i przyjaciołom, którzy mają obawy dotyczące hazardu. Bezpłatny numer infolinii dla GAMCARE (dostępny 8am - północ, 7 dni w tygodniu) to 0808 8020 133).

11. OBSŁUGA KLIENTA

11.1 Zapewniamy obsługę klienta dla wszystkich naszych graczy. Z naszym działem obsługi klienta i odpowiedzialnej gry można skontaktować się przez e-mail, telefon i czat na żywo. Nasze godziny pracy i dane kontaktowe można znaleźć na stronie Pomoc strona.

11.2 Gdy skontaktujesz się z naszym zespołem obsługi klienta i odpowiedzialnej gry, przeprowadzą oni kontrolę tożsamości, aby upewnić się, że jesteś posiadaczem konta.

11.3 Należy pamiętać, że wszystkie interakcje z naszym zespołem obsługi klienta i odpowiedzialnym zespołem gier oraz zespołami VIP (w tym rozmowy telefoniczne) mogą być rejestrowane w celach szkoleniowych, monitorowania i zapewnienia jakości.

12. SKARGI I SPORY

12.1 Mamy nadzieję, że jesteś całkowicie zadowolony ze stron internetowych i usług. Jeśli jednak masz skargę, w tej sekcji wyjaśniono, jak złożyć taką skargę i proces, który zastosujemy, gdy już to zrobisz.

12.2 Możesz złożyć skargę w dowolnym momencie, kontaktując się z naszym działem obsługi klienta i odpowiedzialnym hazardem, wysyłając e-mailem support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com lub odwiedzając Pomoc strona. Podaj swoją nazwę użytkownika, pełne imię i nazwisko, jak najwięcej szczegółów na temat skargi, a jeśli to konieczne, dołącz odpowiednie załączniki.

12.3 Wszelkie reklamacje muszą być zarejestrowane w naszym Zespole Obsługi Klienta i Odpowiedzialnej Gier w ciągu 6 miesięcy od wystąpienia zdarzenia, którego dotyczy skarga. Nie będziemy mogli zająć się żadną skargą dotyczącą wydarzenia poprzedzającego ten okres.

12.4 Potwierdzimy odbiór większości skarg w godzinach 24. W rzadkich przypadkach nasze potwierdzenie może zostać opóźnione (na przykład, jeśli treść komunikatu lub fakty dotyczące skargi są niejasne).

12.5 W niektórych przypadkach Twoja skarga będzie prosta (na przykład nieporozumienie lub potwierdzony błąd systemu). Skargi te mogą być szybko rozwiązane przez nasz zespół ds. Obsługi klienta i odpowiedzialnego hazardu i bez dłuższego rozpatrywania zgodnie z naszym pełnym procesem składania skarg. W takim przypadku zastrzegamy sobie prawo do tego.

12.6 Wszystkie inne skargi będą rozpatrywane w naszym rozważaniu dotyczącym etapu 1, po czym członek naszego zespołu ds. Obsługi klienta i odpowiedzialnego hazardu otrzyma zadanie zbadania i odpowiedzi na skargę. Po zakończeniu takiego dochodzenia (zwykle w ciągu dni roboczych 5) przekażemy Państwu naszą decyzję dotyczącą skargi.

12.7 Jeśli jesteś niezadowolony z naszej decyzji i odpowiedzi na skargę na tym etapie, jeśli nie poinformowaliśmy Cię, że taka decyzja jest naszą ostateczną decyzją, możesz poprosić, aby Twoja skarga przeszła do naszego etapu 2. Na tym etapie byłoby pomocne, gdybyś mógł wyjaśnić, dlaczego jesteś niezadowolony z decyzji Stage 1.

Skargi 12.8 Stage 2 będą rozpatrywane przez kierownictwo wyższego szczebla. Informacje uwzględnione na etapie 1 zostaną poddane przeglądowi wraz z decyzją i wszelkimi dalszymi informacjami, które zostały dostarczone. Po zakończeniu takiego dochodzenia przekażemy Ci naszą decyzję dotyczącą skargi i przedstawimy, jakie opcje są dostępne, jeśli pozostaniesz niezadowolony z wyniku.

12.9 Dążymy do jak najszybszego rozwiązania wszystkich skarg i dołożymy wszelkich starań, aby zakończyć nasz proces rozpatrywania skarg w ciągu 8 tygodni od naszego pierwszego potwierdzenia. Przedłużymy ten okres tygodniowy 8, jeśli nie weźmiesz udziału w procesie reklamacyjnym w odpowiednim czasie, biorąc pod uwagę opóźnienia spowodowane przez taką awarię. Jeśli okaże się, że potrwa to dłużej niż tygodnie 8, napiszemy do Ciebie, aby poinformować Cię o zmienionej skali czasowej.

12.10 Zastrzegamy sobie prawo do wydania ostatecznego rozstrzygnięcia w odniesieniu do każdej skargi na dowolnym etapie tego procesu, szczególnie jeśli uznamy, że Twoja skarga jest bezzasadna, niepoważna, dokuczliwa lub łatwa do rozwiązania. Jeśli to zrobimy, wyjaśnimy to i będziesz miał możliwość zaakceptowania decyzji lub przejścia do ADR (jeśli dotyczy - patrz paragraf 12.11).

12.11 Jeśli nie zgadzasz się z naszą ostateczną decyzją, skarga dotyczy usług hazardowych, które świadczymy, a Ty jesteś rezydentem w Wielkiej Brytanii, masz prawo ubiegać się o rozwiązanie Twojej skargi za pomocą alternatywnej procedury rozstrzygania sporów („ADR”). Wyznaczyliśmy eCOGRA jako naszego dostawcę usług ADR. W przypadku, gdy wartość sporu jest mniejsza niż 10,000, będziemy honorować ustalenia każdej procedury ADR bez istotnego lub oczywistego błędu ze strony dostawcy ADR. Możesz skontaktować się z eCOGRA za pośrednictwem ich strony internetowej, którą można znaleźć tutaj.

12.12 Należy pamiętać, że skargi, które nie dotyczą usług hazardowych, które świadczymy (na przykład słaba obsługa klienta, rodzaje oferowanych produktów) nie są odpowiednie do skierowania do naszego dostawcy ADR i będą rozpatrywane wewnętrznie.

12.13 Jeśli nie zgadzasz się z decyzją naszego zespołu kierowniczego wyższego szczebla i mieszkasz w kraju innym niż Wielka Brytania, powinieneś skontaktować się z AGCC za pośrednictwem ich strony internetowej, którą można znaleźć tutaj. Będziemy przestrzegać wszelkich decyzji podjętych przez AGCC i pomagać im w prowadzonym przez nich dochodzeniu. Należy pamiętać, że AGCC nie będzie jednak rozpatrywać sporów dotyczących gier dostarczanych przez SG Digital.

12.14 Masz również prawo złożyć skargę na dostępnej europejskiej platformie internetowego rozstrzygania sporów (ODR) tutaj. Należy jednak pamiętać, że może to wydłużyć czas potrzebny na rozpatrzenie skargi.

12.15 Oczekujemy, że wszystkie fakty i treść reklamacji pozostaną poufne między nami podczas procesu reklamacji i wszelkich procedur ADR. Nie dotyczy to sytuacji, w której użytkownik chce uzyskać poufne porady lub gdy prawo lub proces prawny wymagają publicznego ujawnienia. Nic w tym procesie nie ma na celu wpłynięcia na twoje prawne lub ustawowe prawa w tym zakresie.

13. PRYWATNOŚĆ

13.1 Powinieneś upewnić się, że przeczytałeś naszą Politykę prywatności, która zawiera ważne informacje na temat wykorzystania Twoich danych osobowych i innych informacji dotyczących Twojej prywatności. Dostęp do Polityki prywatności jest możliwy tutaj.

13.2 Będziemy współpracować z wszelkimi organami ścigania lub organami regulacyjnymi lub nakazami sądowymi, żądając lub nakazując nam ujawnienie tożsamości lub zlokalizowanie kogokolwiek w celu zapobiegania lub wykrywania przestępstw lub zatrzymania lub ścigania przestępców. Mogą istnieć inne okoliczności, w których prawo może wymagać ujawnienia informacji o Tobie lub o korzystaniu ze Stron lub Usług.

14. WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

14.1 Strony internetowe oraz wszelkie treści i oprogramowanie udostępnione na tej stronie (w tym między innymi gry) są własnością lub są nam licencjonowane. „Bgo”, „bgo.com”, „powerspins” i „powerspins.com”, „bgo Live”, „bgo Bingo”, „Candy Club”, „vegasluck” i „vegasluck.com” są znakami towarowymi, znakami usług, i należące do nas nazwy handlowe.

14.2 Korzystanie ze stron internetowych i ich zawartości nie daje użytkownikowi żadnych praw w związku z naszymi prawami własności intelektualnej, w tym między innymi znakami towarowymi, logo, grafiką, zdjęciami, animacjami, filmami i tekstem lub własnością intelektualną osób trzecich na stronach internetowych i jego zawartość (w tym, ale nie wyłącznie, dowolną z gier).

14.3 Użytkownikowi nie wolno kopiować, reprodukować, publikować, pobierać, publikować, nadawać, nagrywać, transmitować, komercyjnie wykorzystywać, edytować, przekazywać publicznie ani rozpowszechniać w jakikolwiek sposób Usług, stron internetowych lub materiałów na Stronach Internetowych lub komputerowych kodów elementów zawierające strony internetowe inne niż do użytku osobistego.

14.4 Możemy udostępnić oprogramowanie, które można pobrać i zainstalować na komputerze, telefonie komórkowym i / lub dowolnym innym urządzeniu. Z zastrzeżeniem niniejszych Warunków, niniejszym udzielamy Użytkownikowi odwołalnej, niewyłącznej, niepodlegającej sublicencjonowaniu, niezbywalnej licencji na korzystanie z tego oprogramowania na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych i / lub innych urządzeniach będących własnością lub obsługiwanych przez użytkownika, wyłącznie w celu korzystania z konta i naszych Usług.

14.5 Każde użycie inne niż dozwolone na niniejszych warunkach może być dokonane wyłącznie za naszą wcześniejszą wyraźną zgodą.

15. LINKI DO INNYCH STRON INTERNETOWYCH

15.1 Od czasu do czasu możemy udostępniać linki do innych stron internetowych (poprzez reklamy lub w inny sposób). Te linki są udostępniane wyłącznie dla wygody użytkownika. Nie kontrolujemy takich stron internetowych osób trzecich i nie ponosimy odpowiedzialności za ich zawartość. Włączenie linków nie oznacza żadnego poparcia dla materiałów zawartych na takich stronach internetowych lub jakiegokolwiek powiązania z ich operatorami.

15.2 Przyjmujesz do wiadomości, że nie będziemy stroną żadnej transakcji ani umowy z osobą trzecią, którą możesz zawrzeć, a my nie będziemy ponosić odpowiedzialności wobec ciebie za jakiekolwiek straty lub szkody, które możesz ponieść za pomocą tych stron. Zgadzasz się, że nie zaangażujesz nas w żaden spór między Tobą a stroną trzecią.

16. NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ DLA CIEBIE

16.1 Nic w tych warunkach nie ma na celu:

16.1.1 wykluczyć lub ograniczyć naszą odpowiedzialność za nieuczciwe wprowadzenie w błąd lub za śmierć lub uszkodzenie ciała wynikające z naszego zaniedbania lub zaniedbania ze strony nas, naszych pracowników lub agentów;

16.1.2 ograniczyć swoje ustawowe prawa (prawa ustawowe obejmują, na przykład, że będziemy świadczyć Usługi z rozsądnymi umiejętnościami i starannością oraz w rozsądnym czasie). Więcej informacji na temat odwiedzin ustawowych www.citizensadvice.org.uk.

16.2 Masz pewne środki prawne, jeśli naruszymy którekolwiek z Twoich praw, które mogą obowiązywać niezależnie od niniejszych Warunków. Żadne z postanowień Regulaminu nie ma na celu wpłynięcia na te prawa lub inne prawa, do których możesz być uprawniony.

16.3 Z wyjątkiem sytuacji opisanych powyżej i z wyjątkiem wszelkich wygranych zgodnych z prawem zgodnie z paragrafem 5.5 - 5.10, nasza maksymalna odpowiedzialność wobec Ciebie na podstawie niniejszych Warunków jest ograniczona do większej z następujących:

16.3.1 gdy taka odpowiedzialność dotyczy konkretnego zakładu lub zakładu, wartość takiego zakładu lub zakładu zapłaconego przez ciebie;

16.3.2 w przypadku gdy taka odpowiedzialność dotyczy niewłaściwego wykorzystania środków na koncie, kwota, która została przez nas niewłaściwie ulokowana;

16.3.3 w odniesieniu do wszelkich innych zobowiązań, pięć tysięcy funtów szterlingów (£ 5,000).

16.4 Z zastrzeżeniem ust. 16.1 - 16.3 powyżej, nie jesteśmy odpowiedzialni za:

16.4.1 straty nie spowodowane naszym naruszeniem Warunków;

16.4.2 straty pośrednie, które są skutkiem ubocznym głównej straty lub szkody i które nie są racjonalnie przewidywalne przez ciebie i nas w momencie akceptacji tych warunków;

16.4.3 straty biznesowe i / lub straty dla osób niebędących konsumentami;

16.4.4 straty spowodowane sprzętem i urządzeniami używanymi do uzyskiwania dostępu do stron internetowych i / lub usług;

16.4.5 utrata lub uszkodzenie dobrej woli lub reputacji; i

16.4.6 niedostarczenie Usług lub spełnienie któregokolwiek z naszych zobowiązań wynikających z niniejszych warunków, w przypadku gdy takie niepowodzenie wynika z wydarzeń pozostających poza naszą kontrolą. „Wydarzenia poza naszą kontrolą”Oznacza jakąkolwiek przyczynę, na którą nie mamy wpływu, która uniemożliwia nam świadczenie Usług lub wypełnianie któregokolwiek z naszych innych zobowiązań wynikających z niniejszych warunków i obejmuje między innymi pożar, powódź, burzę, zamieszki, zamieszki cywilne, wojnę, wypadek jądrowy, działalność terrorystyczną i działania Boga.

16.5 Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby naprawić wszelkie błędy, wady, braki lub usterki w witrynach i usługach, tak szybko, jak to możliwe po ich poinformowaniu, nie obiecujemy, że strony internetowe i / lub usługi będą wolne od błędów , wady, pominięcia lub awarie.

16.6 Nie obiecujemy, że strony internetowe lub usługi będą dostępne nieprzerwanie iw pełni sprawne. Dostęp do stron internetowych lub usług może zostać tymczasowo zawieszony i bez powiadomienia w przypadku awarii systemu, konserwacji lub naprawy lub z przyczyn, na które nie mamy wpływu.

16.7 Witryny i usługi są udostępniane na zasadzie „tak jak jest” i „w miarę dostępności”. Poza przypadkami opisanymi w niniejszym paragrafie 16, nie składamy żadnych oświadczeń ani nie składamy żadnych obietnic umownych w jakikolwiek sposób w odniesieniu do Usług lub stron internetowych, w tym, bez ograniczeń, wszelkich udzielonych porad (na zasadzie osobistej lub ogólnej).

17. ZMIANY NINIEJSZYCH WARUNKÓW

17.1 Nieustannie poszukujemy nowych sposobów ulepszenia stron internetowych i naszych usług. W związku z tym możemy od czasu do czasu zmieniać niniejsze Warunki i postanowienia z wielu powodów, w tym (bez ograniczeń) z powodów komercyjnych, w celu przestrzegania prawa lub przepisów lub w celu przestrzegania zaleceń, wskazówek lub instrukcji organu regulacyjnego.

17.2 Jeśli dokonamy istotnych zmian w niniejszych Warunkach, powiadomimy Cię o takich zmianach za pomocą jednej z metod określonych w paragrafie 17.3.

17.3 Jeśli dokonamy istotnych zmian w niniejszych Warunkach, powiadomimy Cię taką metodą powiadomienia, jaką uznamy, według naszego uznania, za najbardziej odpowiednią i która może obejmować:

17.3.1 powiadomienie na stronach internetowych, a my możemy, według naszego uznania, zaprosić do zaakceptowania nowych warunków przez dowolną formę potwierdzenia, jaką uznają za stosowne. Jeśli przekażesz nam takie potwierdzenie lub nadal będziesz korzystał ze stron internetowych po powiadomieniu zgodnie z niniejszym ustępem 17.3, będziesz od tego czasu uznawany za zaakceptowanego, a także związanego z nowymi Warunkami. Jeśli jakakolwiek zmiana jest dla Ciebie nie do przyjęcia, możesz albo zaprzestać korzystania ze stron internetowych i / lub zamknąć konto; lub

17.3.2 e-mail (na adres e-mail, który wcześniej nam podałeś).

17.4 W przypadku drobnych lub nieistotnych zmian, nie możemy dać Ci żadnego powiadomienia, dlatego powinieneś upewnić się, że regularnie sprawdzasz strony internetowe, aby potwierdzić datę ostatniej aktualizacji warunków.

18. generał

18.1 Jeśli jakiekolwiek postanowienie warunków niniejszych Warunków zostanie uznane przez sąd lub organ regulacyjny za nieważne lub niewykonalne, pozostałe postanowienia będą nadal obowiązywać.

18.2 Jeśli naruszysz niniejsze Warunki i nie podejmiemy żadnych działań przeciwko Tobie, nadal będziemy uprawnieni do korzystania z naszych praw i środków zaradczych w każdej innej sytuacji, w której złamiesz Warunki.

18.3 Możemy chcieć przenieść nasze prawa lub obowiązki lub zlecić nam nasze zobowiązania wynikające z niniejszych Warunków i postanowień innym podmiotom prawnym. Zgadzasz się, że możemy to zrobić pod warunkiem, że nie wpłynie to negatywnie na standard usług, które otrzymujesz na podstawie niniejszych Warunków.

18.4 Użytkownik nie może przenosić żadnych swoich praw lub obowiązków ani zlecać podwykonawstwa jakichkolwiek zobowiązań wynikających z niniejszych Warunków w całości lub w części.

18.5 Żadne z postanowień niniejszych Warunków nie może być interpretowane jako tworzenie jakiejkolwiek agencji, spółki osobowej lub jakiejkolwiek innej formy joint venture pomiędzy Tobą a nami.

18.6 Niniejsze Warunki nie mają na celu udzielania praw nikomu poza Tobą i nami. Nie ma to wpływu na nasze prawo do przeniesienia zgodnie z paragrafem 18.3.

18.7 Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, niniejsze Warunki i relacje między Tobą a nami będą regulowane i interpretowane zgodnie z prawem Anglii i Walii. Sądy Anglii i Walii mają jurysdykcję niewyłączną, co oznacza, że ​​możesz wnieść roszczenie w Anglii i Walii lub w kraju UE, w którym mieszkasz.

18.8 Jeśli mieszkasz w jakiejkolwiek jurysdykcji innej niż Wielka Brytania, niniejsze Warunki i relacje między Tobą a nami będą regulowane i interpretowane zgodnie z prawem Alderney. Sądy Alderney mają jurysdykcję niewyłączną, co oznacza, że ​​możesz wnieść roszczenie w Alderney lub w kraju UE, w którym mieszkasz.


DODATEK 1

UMOWA LICENCYJNA UŻYTKOWNIKA PLAYTECH

WAŻNY

NINIEJSZA STRONA INTERNETOWA DZIAŁA NA PLATFORMIE OPROGRAMOWANIA HAZARDOWEGO OPROGRAMOWANIA PLAYTECH OGRANICZONE I JEJ GRUPY GRUPOWE („VENDOR”) NA PODSTAWIE LICENCJI OD VENDORA. WARUNEK DO POBRANIA LUB W INNY SPOSÓB KORZYSTANIA Z OPROGRAMOWANIA (JAK OKREŚLONO PONIŻEJ) TO, ŻE WEJŚCIE NA PONIŻSZE PRAWNE WIĄŻĄCE UMOWY Z NAMI, KTÓRE ZARZĄDZAJĄ UŻYTKIEM OPROGRAMOWANIA.

PROSIMY O UWAŻNE PRZECZYTANIE NINIEJSZEJ UMOWY, ABY UPEWNIĆ SIĘ, ŻE W PEŁNI ROZUMIESZ JEJ ZAWARTOŚĆ. JEŚLI MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI O SWOICH PRAWACH I OBOWIĄZKACH WYNIKAJĄCYCH Z AKCEPTACJI NINIEJSZEJ UMOWY, PROSIMY O KONSULTOWANIE Z ADWOKATEM LUB INNYM DORADCĄ PRAWNYM W SWOJEJ JURYSDYKCJI.

WAŻNE: OSOBY ZNAJDUJĄCE SIĘ W NIEKTÓRYCH TERYTORIACH, OBECNIE OBEJMUJĄCE STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI I JEJ TERYTORIA, IZRAEL I KRAJE OKREŚLONE JAKO ZABRONIONE, WYŁĄCZONE LUB PODOBNE JAKO CZĘŚĆ WARUNKÓW I / LUB LISTA NA STRONIE INTERNETOWEJ, W KAŻDYM PRZYPADKU OD CZASU DO CZASU („ZABRONIONE JURYSDYKCJE”) NIE SĄ DOZWOLONE DO KORZYSTANIA Z OPROGRAMOWANIA W ŻADNY SPOSÓB LUB SPOSÓB W ZWIĄZKU Z JAKIMKOLWIEK PRAWDZIWĄ GRAJĄ PIENIĘDZY. ABY USUNĄĆ WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI, NINIEJSZE OGRANICZENIE STOSUJE SIĘ RÓWNIEŻ DO MIESZKAŃCÓW I OBYWATELI INNYCH NARODÓW, KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZABRONIONYM JURYSDYKCJI. FAKT, ŻE STRONA INTERNETOWA JEST DOSTĘPNA W ZABRONIONYM JURYSDYKCJI LUB ŻE OPROGRAMOWANIE JEST DOSTARCZANE W OFICJALNYM JĘZYKU ZABRONIONEGO JURYSDYKCJI, NIE JEST ZBUDOWANE JAKO LICENCJA NA KORZYSTANIE Z OPROGRAMOWANIA W TAKIM ZABRONIONYM JURYSDYKCJI. JAKIEKOLWIEK PRÓBĘ OBWODOWANIA NINIEJSZEGO OGRANICZENIA (PRZYKŁAD, KORZYSTANIE Z USŁUGI VPN, PROXY LUB PODOBNEJ USŁUGI, KTÓRE MASKI LUB MANIPULUJĄ IDENTYFIKACJĘ SWOJEJ PRAWDZIWEJ LOKALIZACJI, LUB W INNY SPOSÓB ŚWIADCZENIE FAŁSZYWYCH LUB NIESPODZIANKOWYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH OBYWATELSTWA, LOKALIZACJI LUB MIEJSCA POBYTU, LUB PRZEZ WYKONYWANIE ZAKŁADÓW LUB WAGERÓW KORZYSTAJĄCYCH Z OPROGRAMOWANIA POPRZEZ TRZECIA STRONĘ LUB W PRZYPADKU OSÓB TRZECICH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W ZABRONIONYM JURYSDYKCJI) JEST NARUSZENIEM NINIEJSZEJ UMOWY I MOŻE BYĆ STANOWIĄ PRZESTĘPSTWO KARNE. JEŻELI STAJE SIĘ URODZONY LUB MAMY PODSTAWOWE PODSTAWY DO PODEJRZENIA, ŻE ZNAJDUJESZ SIĘ W JAKIMKOLWIEK ZABRONIONYCH JURYSDYKCJACH, TO MOŻE SPOWODOWAĆ ZAMKNIĘCIE KONTA GRACZA W USA, BEZ OBOWIĄZKU DO ZAPEWNIENIA WIADOMOŚCI, ZAPOBIEGANIA FUNDUSZOM ICH OBOWIĄZUJĄCE INFORMACJE DOTYCZĄCE SPRZEDAWCY I / LUB WŁAŚCIWYCH ORGANÓW, WSZYSTKICH ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM, A TY MUSISZ ODPOWIEDZIALNY NA NAS ZA SZKODY LUB STRATY WYNIKAJĄCE Z NICH.

PRZEZ GRA NA STRONIE INTERNETOWEJ W JAKIEJKOLWIEK GRZE DOSTARCZANEJ PRZEZ SPRZEDAWCĘ ZGADZASZ SIĘ NA WARUNKI NINIEJSZEJ UMOWY. JEŚLI NIE ZGADZASZ SIĘ Z ŻADNYMI WARUNKAMI NINIEJSZEJ UMOWY, NIE NALEŻY AKCEPTOWAĆ WARUNKÓW I NIE MOŻNA KONTYNUOWAĆ POBIERANIA, INSTALOWANIA LUB INNEGO UŻYWANIA OPROGRAMOWANIA.

1. definicje

Następujące słowa i terminy użyte w niniejszej umowie mają następujące znaczenie, chyba że kontekst wyraźnie wskazuje inaczej:

1.1. "Programy pomocy”Oznacza jakąkolwiek sztuczną inteligencję obejmującą, bez ograniczeń,„ roboty ”i / lub jakikolwiek inny wygenerowany komputerowo program używany do interakcji z Oprogramowaniem na pomoc lub w miejsce gracza.

1.2. "Prawa własności intelektualnej”Oznacza wszelkie prawa własności intelektualnej, wszelkiego rodzaju lub natury, w tym, bez ograniczeń, patent, prawa autorskie, prawa do wzorów, znaki towarowe, prawa do baz danych, wnioski o którekolwiek z powyższych praw osobistych, know-how, tajemnice handlowe , nazwy domen, adresy URL, nazwy handlowe lub wszelkie inne prawa własności intelektualnej lub przemysłowej (oraz wszelkie licencje związane z każdym z nich), niezależnie od tego, czy są zarejestrowane lub zdolne do rejestracji, oraz czy istnieją w jakimkolwiek określonym kraju lub krajach lub jakimkolwiek innym część świata.

1.3. "Gry Online”Oznacza nasz internetowy system hazardowy w Witrynie oraz powiązane usługi i działania hazardowe (w tym, między innymi, gry kasynowe online) oferowane na Stronie.

1.4. "Konto gracza”Oznacza konto osobiste otwarte przez osobę fizyczną i utrzymywane z nami w celu umożliwienia tej osobie grania w gry online.

1.5. "Oprogramowanie”Oznacza oprogramowanie, które należy pobrać, uzyskać do niego dostęp lub w inny sposób wykorzystać z Witryny w celu uczestnictwa w Grach Online, w tym związaną z nimi dokumentację, w tym wszelkie ulepszenia, modyfikacje, dodatki, tłumaczenia lub aktualizacje takiego oprogramowania.

1.6. "Us","We","Nasze”I podobne terminy oznaczają BGO Entertainment Limited

1.7. "Strona internetowa" znaczy www.bgo.com, www.powerspins.com or www.vegasluck.com oraz wszelkie powiązane strony, na których gry online są dostępne za pośrednictwem łączy lub w inny sposób dostępu.

1.8. "ty","Twój”I podobne warunki oznaczają użytkownika Oprogramowania pobranego ze Strony internetowej.

2. Przedmiot umowy

Zasady gier online są dostępne pod adresem https://www.bgo.com/help/terms-and-conditions, https://www.powerspins.com/help/terms-and-conditions or https://www.vegasluck.com/help/terms-and-conditions oraz w innych sekcjach Oprogramowania i Witryny, w tym (między innymi) zasad opisujących sposób grania w Gry Online, turnieje i wszelkie inne zasady regulujące określoną grę, wydarzenie i turniej. Wszystkie takie zasady są włączone i zawarte w warunkach i warunkach określonych w niniejszym dokumencie.

3. Licencja na korzystanie z oprogramowania; Ograniczenia

3.1. Niniejszym udzielamy Użytkownikowi ograniczonej, osobistej, nieprzenoszalnej, niewyłącznej, ogólnoświatowej (z wyjątkiem wymienionych poniżej) licencji na pobieranie, uzyskiwanie dostępu i korzystanie w inny sposób z Oprogramowania na Twoim urządzeniu w celu grania w Gry Online, zgodnie z ta umowa.

3.2. Niniejsza licencja dotyczy tylko kodu obiektowego Oprogramowania (tj. Skompilowanej, zmontowanej lub wykonywalnej wersji oprogramowania) i nie udziela żadnych praw w odniesieniu do kodu źródłowego Oprogramowania.

3.3. Niezależnie od jakichkolwiek odmiennych postanowień niniejszego dokumentu, osoby znajdujące się na terenie zabronionych jurysdykcji nie mogą korzystać z oprogramowania w jakikolwiek sposób lub w związku z jakąkolwiek grą na prawdziwe pieniądze. Aby usunąć wszelkie wątpliwości, ograniczenie to dotyczy również mieszkańców i obywateli innych narodów, gdy znajdują się w zakazanej jurysdykcji. Niniejsza licencja nie ma zastosowania i nie zezwala na korzystanie z Oprogramowania w lub z jakichkolwiek zabronionych jurysdykcji, a także fakt, że Witryna jest dostępna w zabronionej jurysdykcji lub że Oprogramowanie jest dostarczane w języku urzędowym zabronionej jurysdykcji , nie należy interpretować jako licencji na używanie Oprogramowania w takiej zabronionej jurysdykcji. Wszelkie próby obejścia tego ograniczenia (na przykład przez użycie VPN, proxy lub podobnej usługi, która maskuje lub manipuluje identyfikacją Twojej rzeczywistej lokalizacji, lub w inny sposób dostarczając fałszywych lub wprowadzających w błąd informacji dotyczących Twojej lokalizacji, obywatelstwa lub miejsca zamieszkania, lub poprzez zawieranie zakładów lub korzystanie z oprogramowania za pośrednictwem strony trzeciej lub w imieniu osoby trzeciej znajdującej się w zakazanej jurysdykcji) stanowi naruszenie niniejszej umowy i może stanowić przestępstwo zgodnie z obowiązującym prawem. Jeśli okaże się, lub mamy uzasadnione powody, by podejrzewać, że znajdujesz się w którejkolwiek z zabronionych jurysdykcji, może to spowodować zamknięcie konta gracza, bez obowiązku wcześniejszego powiadomienia, zamrożenie w nim środków i dostarczenie odpowiednie dane do Dostawcy i / lub odpowiednich władz, wszystkie zgodnie z obowiązującym prawem, a Ty będziesz odpowiedzialny wobec Nas za wszelkie szkody lub straty z nich wynikające. TO OBOWIĄZEK KONSULTACJI I SPRAWDZENIA REGULARNIE NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ DOTYCZĄCE WYKAZU ZABRONIONYCH JURYSDYKCJI.

3.4. Zastrzegamy sobie wszelkie prawa, które nie zostały wyraźnie przyznane w sekcji 3.1 powyżej. Ponadto Użytkownikowi nie wolno, a Użytkownik zgadza się nie zezwalać ani nie pomagać innym:

3.4.1. używać, kopiować, modyfikować, tworzyć prac pochodnych lub rozpowszechniać Oprogramowania, jakiejkolwiek jego części lub jakiejkolwiek kopii, adaptacji, transkrypcji lub połączonej części;

3.4.2. dekodować, odtwarzać kodu źródłowego, dezasemblować, dekompilować lub w inny sposób tłumaczyć lub konwertować Oprogramowanie lub jego część;

3.4.3. przekazywać, pożyczać, wydzierżawiać, cedować, wynajmować lub w inny sposób udzielać sublicencji na Oprogramowanie;

3.4.4. usuwać z Oprogramowania wszelkie prawa autorskie, zastrzeżone lub podobne (lub jakiekolwiek ich kopie);

3.4.5. obsługiwać Oprogramowania lub jakiejkolwiek jego części na rzecz lub w imieniu osób trzecich, w tym za pośrednictwem „tablicy ogłoszeń”, usługi online lub zdalnego wybierania numeru, usług dostawcy usług aplikacji, usług dostawcy usług internetowych, umów timesharingu, usługi outsourcingowe lub usługi biura;

3.4.6. kopiować lub tłumaczyć wszelką dokumentację użytkownika udostępnioną online lub w formacie elektronicznym;

3.4.7. wprowadzać, uzyskiwać dostępu lub próbować wejść lub uzyskać dostęp lub w inny sposób ominąć nasz system bezpieczeństwa lub ingerować w jakikolwiek sposób (w tym, ale nie wyłącznie, w roboty i podobne urządzenia) w Witrynę lub próbować dokonać jakichkolwiek zmian w Oprogramowaniu i / lub jakichkolwiek funkcjach lub ich składniki; lub

3.4.8. korzystać z jakichkolwiek Programów Pomocy w związku z Oprogramowaniem i / lub grami online. Zabrania się jakiejkolwiek interakcji w ramach Gry Online, która nie jest bezpośrednim wynikiem korzystania przez Użytkownika z Oprogramowania w celu, do którego zostało przeznaczone.

3.5. Użytkownik przyjmuje do wiadomości i zgadza się, że możemy podjąć kroki w celu wykrycia i uniemożliwienia korzystania z programów pomocy. Te kroki mogą obejmować między innymi badanie programów działających jednocześnie z Oprogramowaniem na Twoim urządzeniu. Użytkownik zgadza się, że nie będzie próbował ominąć, zakłócać lub blokować takich kroków, w tym między innymi korzystania z oprogramowania stron trzecich, które omija, ingeruje lub blokuje takie kroki. Każda próba ograniczenia nas w tej sprawie uprawnia nas do natychmiastowego zawieszenia dostępności Oprogramowania dla Ciebie i natychmiast utraci wszelkie wygrane.

3.6. Użytkownik przyjmuje do wiadomości i zgadza się, że wszystkie prawa własności intelektualnej, tytuł własności i udział w Oprogramowaniu, w tym wszelkie modyfikacje, ulepszenia, adaptacje, tłumaczenia lub inne zmiany lub dodatki do Oprogramowania, należą wyłącznie do Dostawcy, nawet jeśli zostały opracowane na podstawie na pomysły, sugestie lub propozycje przez Ciebie lub jakąkolwiek inną stronę trzecią. Akceptując niniejszą umowę, Użytkownik nieodwołalnie przypisuje Dostawcy wszelkie prawa, tytuły i udziały, które Użytkownik może mieć lub może nabyć w odniesieniu do wszystkich takich praw, w tym, bez ograniczeń, patentów, praw autorskich, znaków towarowych, tajemnic handlowych lub know-how, a Ty wyrażają zgodę na podpisanie i dostarczenie Dostawcy takich dokumentów, jakie Dostawca uzna za pożądane w celu udowodnienia lub dokonania cesji wszystkich wyżej wymienionych praw na rzecz Sprzedawcy. Zgadzasz się, aby nie próbować, bezpośrednio lub pośrednio, unieważniać z jakiegokolwiek powodu, lub dochodzić lub pomagać twierdzeniom innych osób, że prawa, tytuł lub udział w Oprogramowaniu należą do osób trzecich innych niż Sprzedawca lub że naruszają prawa własności intelektualnej innych osób.

4. Twój obowiązek sprawdzenia legalności użycia

Potwierdzasz, że jesteś w wieku 18 lub starszym oraz w każdym wieku zgodnym z prawem kraju, w którym się znajdujesz. Potwierdzasz również, że zdajesz sobie sprawę z kwestii prawnych związanych z działaniem witryn hazardowych online oraz że rozumiesz, że my i Sprzedawca nie gwarantujemy w żaden sposób ani w żaden sposób, że korzystanie z Oprogramowania w celach hazardowych, jak termin ten jest powszechnie rozumiany w branży, jest legalny w każdej jurysdykcji.

Biorąc pod uwagę zmiany w statusie prawnym gier hazardowych online w różnych jurysdykcjach, Użytkownik zobowiązuje się do zbadania legalności swojego udziału w Grach online i korzystania z Oprogramowania w każdej jurysdykcji, która ma zastosowanie do Ciebie i do tego samego tylko zgodnie ze wszystkimi obowiązujące przepisy prawa i zarządzenia każdego właściwego organu.

5. Zrzeczenie się gwarancji

OPROGRAMOWANIE JEST DOSTĘPNE DLA CIEBIE, W ZAKRESIE „TAK JAK JEST”, BEZ ŻADNYCH PRZEDSIĘBIORSTW, GWARANCJI LUB OŚWIADCZEŃ, WYRAŻONYCH LUB DOROZUMIANYCH, USTAWOWYCH LUB INNYCH.

ORAZ SPRZEDAWCA ORAZ WSZYSTKIE ICH PODMIOTY I PODMIOTY POWIĄZANE NINIEJSZYM WYŁĄCZAJĄ I NIE UDZIELAJĄ WSZELKICH DOMNIEMANYCH WARUNKÓW, WARUNKÓW I GWARANCJI (W TYM JAKIEGOKOLWIEK GWARANCJI PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ, ZADOWOLONEJ JAKOŚCI I PRZYDATNOŚCI DO JAKICHKOLWIEK SZCZEGÓLNYCH CELÓW) ORAZ, BEZ OGRANICZANIA OGÓLNOŚCI O POROZUMIENIU, ORAZ SPRZEDAWCIE NIE GWARANTUJEMY, WŚRÓD INNYCH RZECZY, ŻE (A) OPROGRAMOWANIE BĘDZIE NIE NARUSZAJĄ, (B) DZIAŁANIE OPROGRAMOWANIA BĘDZIE NIEPRZERWANE LUB BEZBŁĘDNE LUB ŻE JAKIEKOLWIEK WADY OPROGRAMOWANIE BĘDZIE POPRAWIONE LUB ŻE OPROGRAMOWANIE JEST BEZ WIRUSA; (C) OPROGRAMOWANIE JEST ZADOWOLONĄ JAKOŚCIĄ LUB DOSTOSOWANE DO JAKICHKOLWIEK CELÓW; LUB (D) KORZYSTANIE Z OPROGRAMOWANIA PRZEZ UŻYTKOWNIKA Z INNYM OPROGRAMOWANIEM lub z nieodpowiednim sprzętem, NIE POWODUJE JAKIEKOLWIEK ZAKŁÓCENIA OPROGRAMOWANIA LUB TAKICH INNYCH OPROGRAMOWANIA.

W PRZYPADKU KOMUNIKACJI LUB BŁĘDÓW SYSTEMOWYCH W POŁĄCZENIU Z OPROGRAMOWANIEM, ANI ŻE NIERUCHOMI NIE ZOSTANĄ ŻADNE I ICH PODMIOTY I STRONY POWIĄZANE NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA CIEBIE LUB ŻADNE OSOBY TRZECIE ZA JAKIEKOLWIEK KOSZTY, KOSZTY, STRATY LUB ROSZCZENIA WYNIKAJĄCE LUB WYNIKAJĄCE Z TEGO BŁĘDY.

NIE DOTYCZY NASZYCH PODMIOTÓW I POWIĄZANYCH STRON NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA CIEBIE LUB ŻADNE OSOBY TRZECIE ZA PŁATNOŚCI WYKONYWANE (LUB NIE WYKONYWANE) DLA UŻYTKOWNIKA W WYNIKU WADY LUB BŁĘDU W OPROGRAMOWANIU LUB W ZWIĄZKU Z JAKIMKOLWIEK ROSZCZENIEM LUB ŻĄDANIEM SPRZEDAWCA LUB JAKIEKOLWIEK STRONA TRZECIA ZA ZWROT TAKICH PŁATNOŚCI LUB INNYCH POŁĄCZEŃ Z TAKIMI PŁATNOŚCI.

Niniejszym potwierdzasz, że nie ma w naszej kontroli sposobu korzystania z Oprogramowania przez Ciebie. Użytkownik ładuje i korzysta z Oprogramowania na własne ryzyko iw żadnym wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe, przypadkowe lub specjalne szkody lub straty jakiegokolwiek rodzaju (z wyjątkiem obrażeń ciała lub śmierci wynikającej z naszego zaniedbania).

6. Poufność

Oprogramowanie zawiera informacje niepubliczne i poufne, które są tajne i cenne dla nas lub dostawcy. Zgadzasz się, tak długo jak Korzystasz z Oprogramowania, a następnie (a) zachowujesz poufność wszystkich takich poufnych informacji; (b) nie ujawniać takich poufnych informacji stronie trzeciej i nie wykorzystywać takich poufnych informacji w żadnym innym celu niż uczestnictwo w Grach Online. Ponadto zgadzasz się podejmować wszelkie rozsądne kroki w każdym czasie w celu ochrony i zachowania poufności takich poufnych informacji.

7. Twoje gwarancje i oświadczenia

Gwarantujesz i reprezentujesz dla nas, że:

7.1. Nie jesteś rezydentem żadnej z zabronionych jurysdykcji;

7.2. Jesteś w wieku 18 lub starszym, aw każdym przypadku wieku zgodnego z prawem kraju, w którym się znajdujesz; i

7.3. Zbadałeś legalność uczestnictwa w grach online i korzystania z oprogramowania w każdej jurysdykcji, która ma zastosowanie do Ciebie, i uznałeś, że jest to legalne w takich jurysdykcjach na podstawie wszystkich obowiązujących przepisów i poleceń właściwych organów.

8. Zmiany w niniejszej Umowie

8.1. Możemy wprowadzić zmiany do niniejszej Umowy w dowolnym momencie, według naszego wyłącznego uznania. Takie zmiany zaczną obowiązywać od daty określonej przez nas w Witrynie, niezależnie od tego, czy powiadomiliśmy Państwa o takich zmianach. Dlatego ważne jest, aby od czasu do czasu logować się na stronie internetowej, aby sprawdzić, czy istnieje powiadomienie o zmianie.

8.2. Użytkownik zgadza się być wyłącznie odpowiedzialny za uzyskanie informacji o takich zmianach. Jeśli nadal korzystasz z Oprogramowania lub Gry Online po dacie wejścia w życie pewnych zmian (bez względu na sposób, w jaki powiadomiliśmy o tych zmianach), zgadzasz się na związanie tymi zmianami, niezależnie od tego, czy masz faktyczne powiadomienie, czy też nie przeczytaj odpowiednie zmiany. Jeśli nie zgadzasz się na związanie się istotnymi zmianami, nie powinieneś dalej korzystać z Oprogramowania lub Gry Online.

9. Termin i wypowiedzenie

9.1. Niniejsza umowa jest skuteczna i wiążąca dla Użytkownika od chwili przyjęcia i pozostaje w mocy, chyba że zostanie rozwiązana zgodnie z postanowieniami niniejszej Umowy.

9.2. Użytkownik może rozwiązać niniejszą umowę ze skutkiem natychmiastowym w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem warunków określonych w sekcji 9.4. Wypowiedzenie przez Użytkownika nastąpi poprzez wysłanie do nas pisemnego zawiadomienia o zakończeniu uczestnictwa w Witrynie i grach online oraz zamknięciu konta u nas.

9.3. Możemy wypowiedzieć niniejszą umowę ze skutkiem natychmiastowym w dowolnym momencie, za pisemnym powiadomieniem.

9.4. Po rozwiązaniu niniejszej umowy, niezależnie od tego, czy to przez nas, czy przez Ciebie, Użytkownik wyraża zgodę i przyjmuje do wiadomości, że (i) Twoje prawa do korzystania z Oprogramowania wygasną natychmiast, oraz (ii) Użytkownik zaprzestanie wszelkiego użytkowania Oprogramowania oraz (iii) ) Użytkownik usunie Oprogramowanie z komputera, dysków twardych, sieci i innych materiałów do przechowywania.

10. Brak roszczeń wobec dostawcy; Ograniczenie odpowiedzialności

10.1. Rozumiesz i zgadzasz się, że będziemy ponosić wyłączną odpowiedzialność wobec Ciebie w ramach niniejszej umowy, i podczas gdy Twoje zobowiązania wynikające z niniejszej umowy są również na korzyść Sprzedawcy, jego podmiotów powiązanych i podmiotów powiązanych (a zatem mogą być przez nich egzekwowane), Dostawca , jej podmioty stowarzyszone i podmioty powiązane nie są stronami niniejszej umowy i nie będą ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody jakiegokolwiek rodzaju wyrządzone Tobie lub jakiejkolwiek osobie trzeciej, niezależnie od formy działania, czy to w ramach umowy, czynu niedozwolonego (w tym zaniedbania), surowego odpowiedzialność lub w inny sposób.

10.2. Możesz wybrać, czy pobrać i korzystać z Oprogramowania. Jeśli to zrobisz, potwierdzasz, że robisz to z pełnym zrozumieniem niniejszej umowy, w tym postanowień niniejszej sekcji 10, i na własne ryzyko. W ŻADNYM WYPADKU NIE MOŻEMY (i dla uniknięcia wątpliwości, także Dostawcy) ANI ŻADNEJ ICH PODMIOTÓW I STRON POWIĄZANYCH W ZWIĄZKU Z AGREGATEM:

10.2.1. NALEŻY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA UŻYTKOWNIKA ZA JAKIEKOLWIEK WTÓRNE, POŚREDNIE, PRZYPADKOWE LUB SZCZEGÓLNE USZKODZENIA LUB UTRATĘ JAKIEGOKOLWIEK RODZAJU; LUB UTRATA BIZNESU, ZYSKÓW, DOCHODÓW, UMÓW LUB PRZEWIDYWANYCH OSZCZĘDNOŚCI; LUB UTRATA LUB USZKODZENIE WYNIKAJĄCE Z UTRATY, SZKODY LUB USZKODZENIA DANYCH; lub

10.2.2. NALEŻY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA UŻYTKOWNIKA W ODNIESIENIU DO WSZYSTKICH I WSZELKICH ROSZCZEŃ W JAKICHKOLWIEK I WSZYSTKICH CZASACH WYNIKAJĄCYCH Z NINIEJSZEJ UMOWY. I UŻYWANE PRZEZ UŻYTKOWNIKA DO CELÓW HAZARDOWYCH LUB (B) € 1,000 (JEDNO TYSIĄCE EURO).

10. Wykorzystanie danych osobowych

Twoje dane osobowe będziemy wykorzystywać wyłącznie zgodnie z naszą polityką prywatności, która jest w całości zamieszczona na stronie internetowej („Polityka prywatności”). Zastrzegamy sobie prawo do zmiany Polityki prywatności w dowolnym momencie. Zastrzegamy sobie jednak prawo do zażądania od Użytkownika dodatkowych informacji, a wszelkie dodatkowe informacje będą traktowane jako poufne. Ponadto zastrzegamy sobie prawo, w pewnych okolicznościach, do ujawnienia pewnych danych właściwym organom, jeżeli będzie to wymagane przez prawo, ramię państwa lub organ regulacyjny. Z zastrzeżeniem postanowień Polityki Prywatności, prawo do ujawniania danych osobowych organom lub organom, których celem jest badanie prania pieniędzy, oszustw i innej działalności przestępczej, będzie w zakresie wymaganym przez prawo.

10. Obowiązki

Nie przekażesz w żaden sposób swoich praw wynikających z niniejszej umowy bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.

10. Zastrzeżenie praw

13.1. Zastrzegamy sobie, według naszego wyłącznego uznania, prawo do:

13.2. zmienić, zawiesić, usunąć, zmodyfikować lub dodać dowolną grę lub turniej w grach online.

13.3. Możemy w dowolnym momencie ujawnić pewne dane osobowe Państwa osobom trzecim zgodnie z naszą Polityką prywatności.

13.4. W dowolnym momencie możemy bez wcześniejszego powiadomienia zakończyć korzystanie z gier online i zablokować konto gracza, jeśli uznamy, że naruszasz którekolwiek z warunków i postanowień tej umowy lub że w inny sposób działasz nielegalnie. W takich okolicznościach nie będziemy zobowiązani do zwrotu ani zwrotu w inny sposób żadnych środków na koncie gracza.

10. Postanowienia ogólne

14.1. Prawo rządowe. Konstrukcja, ważność i wykonanie niniejszej umowy będą podlegać prawu Anglii.

14.2. Właściwe sądy. Wszelkie postępowania prawne wynikające z niniejszej umowy lub z nią związane będą podlegać jurysdykcji sądów w Londynie w Anglii. Nie uniemożliwia to nam jednak wniesienia powództwa do sądu innej jurysdykcji w sprawie nakazu sądowego lub podobnej ulgi.

14.3. Rozdzielność. Bezprawność, nieważność lub wykonalność jakiejkolwiek części niniejszej umowy nie wpłynie na legalność, ważność ani wykonalność pozostałej części.

14.4. Język. Angielska wersja językowa niniejszej umowy ma pierwszeństwo przed każdą inną wersją językową wydaną przez nas.

14.5. Brak przypisania przez Ciebie. Użytkownikowi nie wolno przenosić niniejszej umowy ani żadnych praw lub obowiązków wynikających z niniejszej umowy na żadną inną stronę.

14.6. Priorytet. Niniejsza umowa ma pierwszeństwo w przypadku jakiegokolwiek konfliktu między niniejszymi warunkami i wszelkimi innymi umowami lub dokumentami, o których mowa w niniejszym dokumencie lub używanymi w związku z Oprogramowaniem.

14.7. Powiadomienia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości od nas w formie elektronicznej. Komunikacja elektroniczna może być zamieszczana na stronach w Witrynie lub wiadomościach / plikach pomocy aplikacji klienta lub dostarczana na Twój adres e-mail. Wszelka komunikacja w formacie elektronicznym lub papierowym będzie uważana za „pisaną” i otrzymana nie później niż pięć dni roboczych po opublikowaniu lub rozpowszechnieniu, niezależnie od tego, czy otrzymałeś lub odebrałeś taką komunikację. Zastrzegamy sobie prawo, ale nie przyjmujemy żadnych zobowiązań, do zapewnienia komunikacji w formie papierowej. Wszelkie zawiadomienia, które należy nam przekazać na piśmie lub wszelkie pytania dotyczące tej umowy należy kierować do support@bgo.com, support@powerspins.com or support@vegasluck.com.

Zagraj terazhttps://www.vegasluck.com

Aktywne bonusy

Całkowity: 96
115 Lojalne darmowe obroty! w Vegas Luck 30X Wymagania dotyczące zakładów £ 745000 Max CashOutadditional bonus: Eur 660 Bezpłatna gotówka w grze Football Frenzy Rtg Slot ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

€ 225 FREE CASINO CHIP w Vegas Luck 50x Wymagania dotyczące zakładów € 312000 Maximum WithdrawalExtra Casino Bonus: EURO 310 Bez depozytu w Transylvania Topgame Casino Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

$ 705 Turniej w Vegas Luck 33x Graj przez Casino $ 595000 Max CashOutspecial bonus: £ 835 kod bonusowy bez depozytu na automacie Valhalla Wazdan ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

EUR 2200 Bez depozytu w Vegas Luck 45X WageringEUR 430000 Max gotówkowy bonus specjalny: 265 FREE Spins na Old Slot Rybaka Bally Wulff ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

EURO 510 Bez depozytu w Vegas Luck 33x Graj przez nasze 604000 Max wypłata gotówkowaExtra Bonus: 35 Free spins bez depozytu na Elfstedenkoorts ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

$ 450 Mobilny turniej freeroll w Vegas Luck 66X Graj przez Casino $ 663000 Max WithdrawalExclusive Kasyno Bonus: € 395 Darmowy żeton w Arcade Wazdan Slot Game ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

490% bonus w kasynie w Vegas Luck 45x Wager € 505000 Max CashOutextra bonus: 15 Lojalność Darmowe obroty! na gruszy Syrenki i ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

195 Trial Spins w Vegas Luck 40x Wager $ 135000 Max gotówkowy bonus dodatkowy: 245 FREE SPINS na Crazy Thing ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Darmowe obroty 33 w Vegas Luck 40x Obstawianie $ 522000 Max CashOutadditional bonus: € 2080 Bez kasy bonusowej na Castle Builder Ii Rabcat Slot Game ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

85 Free Spins bez depozytu w Vegas Luck 55x Graj przez kasyno $ 470000 Max Kasyno WypłataExtra: 985% Bonus za pierwszą wpłatę w Nouveau Riche ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

€ 580 Darmowy bilet do kasyna w Vegas Luck 30x Graj przez kasyno € 539000 Max ekskluzywny bonus gotówkowy: Eur 2930 bez depozytu w grze na automatach klasowych ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

55 darmowe spiny bez depozytu kasyno w Vegas Luck 35x Wager $ 343000 Maksymalna premia za wypłatę: 50 Darmowe obroty kasyna na Magic Magic ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

30% Match Bonus Kasyno w Vegas Luck 30x Obstawianie $ 306000 Maks. Wypłata Ekskluzywny bonus w kasynie: 245 BEZPŁATNE WIOSNY na automacie Michael Jackson King Of Pop Bally ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Eur 4010 Bonus bez depozytu Kasyno w Vegas Luck 33X Obstawianie € 652000 Max wypłata gotówkowa Ekskluzywny bonus w kasynie: $ 4025 BRAK DEPOZYTU KASYNO BONUS na Spring Break Microgaming Slot ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Darmowe obroty 225 bez depozytu w Vegas Luck 50x Zagraj w kasynie € 520000 Maksymalna premia outextra w gotówce: Eur 165 Darmowy żeton w kasynie Michelangelo ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

£ 99 Darmowy bilet do kasyna w Vegas Luck 55X Graj przez kasyno $ 922000 Max wypłata gotówkowaDodatkowy bonus do kasyna: 765% Najlepsze kasyno bonusowe przy rejestracji w grze Gemix Playn Go ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

66 Bezpłatne kasyno obraca się w Vegas Luck 55x Wymagania dotyczące zakładów € 920000 Max Wypłata Specjalny bonus: Eur 4825 bonus bez depozytu w kasynie na Fortunes Of The Amazons Amaya Casino Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

770% Bonus powitalny w Vegas Luck 44x Graj przez kasyno € 940000 Max Wypłacaj dodatkowy bonus: 925% Bonus za mecz w Black Bull Simbat ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Eur 1900 BRAK DEPOZYTU KASYNO BONUSOWE w Vegas Luck 33x Wymagania dotyczące zakładów $ 193000 Max Kasyno ExtractalExtra Bonus: 740% Najlepsze konto Bonus Casino na Rags To Riches ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

EURO 540 Turniej w Vegas Luck 45x Graj przez nasz 285000 Max gotówkowy bonus: 105 Lojalne darmowe obroty! na Vikings Glory Spinomenal Casino Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Darmowe obroty 130! w Vegas Luck 33X Postaw € 54000 Max WypłataSpecjalny bonus: $ 215 Casino Chip w Thunder Reels Gra w Playson Slot ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

450% Bonus w kasynie w Vegas Luck 55x Zagraj w ESURO 62000 Bonus Max CashOutextra: freeroll turniejów $ 55 Casino na Ghosts of Christmas ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

$ 820 Darmowy turniej kasynowy w Vegas Luck 40X WagerEur 162000 Max CashOutExclusive Bonus: € 920 Online Casino Tournament on In It To Win ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

$ 2195 bonus w kasynach bez depozytu w Vegas Luck 60x Graj w kasynie € 162000 Max Wypłata premii: £ 222 Darmowe kasyno w Highway Kings Pro Playtech Slot ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

€ 65 Online Casino Tournament w Vegas Luck 40x Wagering £ 50000 Max Bonus specjalny: EURO 3745 Brak depozytu na Big Ben ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

205 Free spins no deposit casino w Vegas Luck 77X Zagraj w Casino € 779000 Maximum WithdrawalExtra Casino Bonus: € 395 bonus bez depozytu na automacie Beach Party Wazdan Slot ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

£ 635 Kasyno w Vegas Luck 55x Graj przez kasyno € 347000 Max WypłataSpecjalny bonus: £ 330 BEZPŁATNY CHIP na kasyno na Gold Ahoy Nextgen Gaming Casino Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

565% Bonus meczowy w Vegas Luck 77x Graj przez kasyno € 208000 Max Wypłata Ekskluzywny bonus: EUR 3955 Bonus w kasynie bez depozytu na Big Buck Bunny ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

225 Trial Spins w Vegas Luck 40X Wagering £ 506000 Max gotówka outspecial bonus: EUR 550 BEZPŁATNY CHIP na kasyno Fire Goddess Inspired Gaming Casino ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

15 Lojalne darmowe obroty! w Vegas Luck 65x Wymagania dotyczące zakładów $ 804000 Max Kasyno ExtractalExtra Bonus: 835% Bonus w kasynie na Fu Dao Le ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

$ 940 Casino Tournament w Vegas Luck 50X Wagering € 715000 Maximum WithdrawalAdditional Casino Bonus: Eur 4080 Kod bonusowy bez depozytu w grze Super Jackpot Party Wms Slot ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

€ 170 Turniej w Vegas Luck 77X Wagering £ 783000 Max WypłataDodatkowy bonus w kasynie: $ 4090 bez depozytu w automatach Alchemist Novomatic Casino ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

EURO 1695 Bez depozytu w Vegas Luck 30x Wager € 148000 Max wypłata gotówkowa Ekskluzywny bonus: Eur 195 Mobile turniej freeroll na automatach Hot Factor Kajot Casino ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

€ 265 BEZPŁATNE kasyno w Vegas Luck 30X WagerEur 142000 Max Wypłataxtra bonus: $ 3645 kod bonusowy bez depozytu w meksykańskich automatach ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

850% bonus w kasynie w Vegas Luck 55x WagerEur 64000 Max wypłata gotówkowaSpecjalny bonus: Eur 430 Darmowy turniej kasynowy w Crazy Camel Cash Rival Casino Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

$ 470 Turniej w Vegas Luck 44x WageringEur 420000 Max wypłata Dodatkowe bonusy w kasynie: 205 FREE Spiny na Lucky Rose ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

$ 535 Darmowy turniej kasynowy w Vegas Luck 60X Zagraj przez cały rok 138000 Max Wypłata gotówkowaDodatkowa premia: Darmowe obroty 180 teraz w automatach Rapunzels Tower Quickspin Casino ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

200 Free Spins kasyno bez depozytu w Vegas Luck 35X Wymagania dotyczące zakładów € 583000 Max CashOutExclusive Kasyno Bonus: EUR 2930 Kasyno bez depozytu w grze Extreme Stake Logic Slot ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

£ 880 Dzienny turniej freerollowy w Vegas Luck 30X Wager $ 35000 Max CashOutadditional bonus: darmowe spiny 10 bez depozytu w Jungle Spirit Call o ... ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

170% Bonus w kasynie w Vegas Luck 55x Wager € 8000 Max CashOutAdditional Bonus: $ 945 Mobile turniej freerollowy w Year Of The Monkey ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Eur 355 Tournament w Vegas Luck 30x Wagering $ 11000 Max Premia za wypłatę: 175 FREE Spins na Reel of Fortune ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

€ 55 FREE Chip w Vegas Luck 55x Obstawianie $ 387000 Max Wypłacanie dodatkowej premii: 275% Match Bonus Casino na Burning Heat Merkur Slot Game ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Freeroll turniejów $ 980 Casino w Vegas Luck 65X Zagraj w CasinoEURO 508000 Max Kasyno Wypłata ExtractalExtra: 740% Match w kasynie w grze Magic Target Deluxe Wazdan Slot ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Freeroll turniejów EURO 285 Casino w Vegas Luck 50X Graj przez kasyno Bonus £ 757000 Max bonus wycofujący: € 2915 Bonus bez depozytu w Fenix ​​Zagraj w 27 Wazdan Slot Game ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

€ 170 BEZPŁATNY KASYNO CHIP w Vegas Luck 45X Graj przez CasinoEUR 913000 Max gotówka outexclusive bonus: £ 99 Codzienny turniej freeroll na Moonshine ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

$ 4845 Bez depozytu Kod bonusowy w Vegas Luck 30X Postaw € 536000 Max CashOutAdditional Bonus: 590% Najlepsza rejestracja Bonus Casino na 50 Dragons Aristocrat Slot Game ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

€ 570 Casino Tournament at Vegas Luck 65X WagerEur 640000 Max cash out Ekskluzywny Casino Bonus: £ 4540 No Deposit Bonus Kasyno na Dice and Roll ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

£ 155 darmowy żeton kasyna w Vegas Luck 55x Wymagania dotyczące zakładuEUR 556000 Max CashOutExclusive Kasyno Bonus: 680% Bonus za mecz w Hotter Than Hot Ainsworth Casino Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

$ 345 FREE CHIP w Vegas Luck 65x Wagering € 853000 Maximum Withdrawal Bonus dodatkowy: 105 FREE SPINS na Marvelous Mr Green ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

195 darmowe spiny w kasynie w Vegas Luck 65X Obstawianie € 163000 Max Wypłacone bonusy dodatkowe: $ 1310 Bez depozytu Bonus Kasyno na więcej Gold Diggin & ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

€785 Casino Tournament at Vegas Luck 60x Play through Casino$988000 Max cash outSpecial Bonus: EUR 640 Casino Tournament on Creepy Carnival Nolimit City Casino Slots ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

EUR 260 FREE Casino Chip at Vegas Luck 40X Play through$684000 Max WithdrawalExclusive Bonus: 115% Casino Welcome Bonus on Royal Spins Igt Slot Game ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

EUR 270 Free Money at Vegas Luck 45x Wager£642000 Maximum Withdrawaladditional bonus: $960 Mobile freeroll slot tournament on Vacation Station... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

44 Free Spins Casino at Vegas Luck 66X Wager requirementsEUR 724000 Max CashOutExtra Casino Bonus: 99 free spins casino on Sinterklaas Simbat ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

315% First deposit bonus at Vegas Luck 65x Wager$748000 Max cash outExclusive Bonus: 260 Free Spins on Beach Party... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

955% Deposit Match Bonus at Vegas Luck 55x Play through Casino€468000 Max cash outadditional bonus: €2810 No Deposit Bonus Casino on Savanna King Genesis Slot Game ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Eur 115 Casino Chip at Vegas Luck 35x WageringEur 745000 Maximum Withdrawaladditional bonus: $4945 no deposit bonus code on Cleopatra Gameart Slot Machine ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

€735 No Deposit Bonus Casino at Vegas Luck 60X Wager requirements$782000 Max cash outexclusive bonus: €770 Casino tournaments freeroll on Turbo Play... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

105 Free Casino Spins at Vegas Luck 66X Play Through CasinoEUR 981000 Maximum WithdrawalSpecial Bonus: $22 Daily freeroll slot tournament on Wild Berry... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Eur 4575 No Deposit Bonus at Vegas Luck 35X Play through$358000 Max CashOutexclusive bonus: 565% casino match bonus on Arcader ... 👁️ więcej >>

📁 Kategoria:

Stworzony:

Wygasa:

Strona 1 z 21 2

Nierzetelne bonusy

Całkowity: 0

Niestety, nie znaleziono bonusu w kasynie