Bonus za rejestrację bez depozytu w Microgaming

Komentarze 0

Tradycyjnie, aby skorzystać z bonusu za zapisanie się w kasynie online, gracz musiałby dokonać wpłaty. Po spełnieniu tego wymogu gracz otrzymuje premię w porównywalnej wysokości. Mimo to, chociaż istnieją kasyna online, które zapewniają raczej nieistotną kwotę rzędu kilkunastu dolarów, większość kasyn obecnie rozdaje wystarczające bonusy za rejestrację bez konieczności wpłacania depozytu, aby pozwolić graczowi na rozpoczęcie gry.

Ten rodzaj premii jest często określany jako "bonus do darmowej rotacji" lub "bonus bez depozytu". Aby z niego skorzystać, gracz musi najpierw zainstalować oprogramowanie kasyna i zakończyć proces rejestracji. Następnie większość kasyn zapewni graczowi premię w wysokości około 500, która musi zostać obrócona w ciągu jednej godziny. W przypadku zwycięstwa, jeśli gracz spełnia nałożone warunki, wygrane są do jego wypłaty. W przypadku przegranej jest to tylko bonus, który gracz traci.

Warto zauważyć, że gracz musi wykonać minimum 100 zakładów w przydzielonym czasie. Jeśli tak się nie stanie, wygranych nie można wypłacić. Jeśli jednak zakłady 100 zostały już dokonane, a gracz wygrał, ma prawo przerwać grę, zanim skończy się czas i zachować wygraną kwotę. Jest to powszechne wśród kasyn w Microgaming oferować określoną kwotę darmowej premii za spin, pod warunkiem, że gracz wygra minimum 20. W takich warunkach gracz może zatrzymać wygraną kwotę przekraczającą $ 20.

Jeśli chodzi o warunki czasowe, jest to dość ścisłe, a jak tylko bonus zostanie aktywowany, na ekranie pojawi się symbol kasyna i rozpocznie się odliczanie. W przypadku rozłączenia timer nie przestaje działać. Gdy czas się skończy, ikona kasyna zniknie. Nie zaleca się korzystania z tego rodzaju premii, jeśli gracz ma słabe połączenie z Internetem, ponieważ nie będzie on w stanie spełnić warunku zakładu 100.

W wielu kasynach często zapewnia się darmowy bonus do gry tylko w jednej grze. Oznacza to, że wszystkie zakłady muszą być postawione podczas gry tylko w jedną grę. Czasami może to być gra, którą kasyno chce uczynić bardziej popularną lub, w innych kasynach, może to być także wiele różnych gier do wyboru. Oba przypadki mają swoje zalety i wady. Plusem jest to, że jeśli gracz nie jest zadowolony z gry, ma możliwość wybrania innego interesującego go, podczas gdy wadą jest to, że czas spędzony na przełączaniu jest tracony. W takich przypadkach często oferowane są gry online - wyjaśnia to nazwa "bonus wirowania", Co oznacza wymóg dokonywania spinów 100.

Warunki obstawiania są jednakowe zarówno dla zwykłych bonusów, jak i bez depozytu. W zależności od konkretnego kasyna, zasady te ulegają zmianie. Zaleca się, aby zapoznać się z warunkami kasyna z wyboru, aby uzyskać wszystkie informacje na temat oferowanych bonusów.

Bonus za rejestrację bez depozytu w Microgaming Aktualizacja: Marzec 7, 2019 Autor: Damon

Reklamy sponsorowane